Книга Зафейсбучені. Як соціальна мережа штовхає світ до катастрофи

Код товара: 1293043

Книга Зафейсбучені. Як соціальна мережа штовхає світ до катастрофи

Код товара: 1293043
Формат
Товар участвует в таких промо:
Язык книги
Издательство
Год издания
Описание книги

Про книжку

Яким є вплив Facebook на світ і на світову політику та бізнес? Як за його допомогою можна маніпулювати людською думкою і впливати на результати виборів, на систему охорони здоров’я, приватність та інновації?

«Зафейсбучені» — бестселер The New York Times, книжка відомого венчурного капіталіста, одного з перших інвесторів Facebook і раннього наставника Марка Закерберґа Роджера Макнамі, розповідає про небезпечні наслідки діяльності таких платформ як ця всесвітньо відома соцмережа.

Автор відкриває всю правду про сучасні технології, завдяки яким найпопулярніші соцмережі маніпулюють увагою, шкодять невинним людям чи країнам. Він розповідає про загрозу для демократії через технічні та бізнес-рішення власників соцмереж, а також роздумує над тим, як знайти вихід з цієї кризи.

Про автора

Роджер Макнамі — інвестор у Кремнієвій долині протягом 35 років. Співзасновник успішних венчурних фондів. Один з найуспішніших його фондів — Elevation, співзасновником якого є Боно, лідер гурту U2. Музикант, учасник гурту Moonalice and Doobie Decibel System.

Характеристики
Издательство
Количество страниц
376
Доставка
Указать город доставки Чтобы видеть точные условия доставки
Варианты оплаты
Оплата карткою онлайн (через сервіс LiqPay)
Оплата карткою Зимова єПідтримка/Національний кешбек
Отзывы
Возникли вопросы? 0-800-335-425
Cвязаться
450 грн -50%
225 грн