Книга Вісім днів з життя Бурундука
Код товара: 846998
Описание книги
Характеристики
Доставка
Указать город доставки
Чтобы видеть точные условия доставки
Отзывы
Світлана
27 октября 2018 г
Веселі пригоди Івася
Це книжка про кумедні пригоди винахідливого і трохи капосного хлопця на ім'я Івась Бондарук (але однокласники обзивали його Бурундуком).
У школі, де вчився Івась, була симпатична і розумна дівчинка, яка подобалася Івасю (він називав її Задерихвісткою). Й Івась намагався справити на неї гарне враження. Задля цього він здобув право грати в футбол на шкільному спортмайданчику (хоча виступ Івася був не дуже вдалим), потім він намагався здобути успіх за допомогою магії (висиджував зніще - останнє знесене куркою яйце, аби з нього вилупився дідько, що виконує бажання). Однак це виявилося не так просто, адже Івась при висиджуванні мав дотримуватися певних правил (не розмовляти, носити яйце при собі в теплі). Усе стало навіть гірше, коли про весь задум Івася дізналася його маленька сестра Люба.
Надзвичайно кумедна історія. Особливо сподобалася жива мова героя (з дитячими дражнилками, ображалками), дуже сміялася з деяких фраз Івася. Загалом, книга позитивна, і при читанні навертаються спогади про власні шкільні пригоди.
Возникли вопросы?
0-800-335-425
Cвязаться



