Великі пізнавальні книги (комплект із 2 книг)
Бумажная книга | Код товара 965877

Все о книге Великі пізнавальні книги (комплект із 2 книг)

Книга 1. Карти

16 додаткових карт!

Ця книга запрошує у захоплюючу навколосвітню подорож. Ви побачите могутні гейзери Ісландії, довгі каравани в пустелях Єгипту і величні міста майя в Мексиці. В Англії зіграєте в крикет, в Індії займетеся йогою, а в Китаї дізнаєтеся про теракотову армію. Австралія здивує вас качкодзьобом, Фінляндія – полярною ніччю, Мадагаскар – гігантським баобабом. Книга відкриє перед вами найцікавіші місця світу і Батьківщини.

Понад 50 великих карт проведуть вас 6 континентами та 42 країнами, серед яких вперше з’явилася карта України. Безліч детальних зображень немов перенесуть вас у неймовірні куточки планети і заохотять побачити ще більше. Вдалої подорожі!

Книга 2. Під землею. Під водою

Ця книжка-алігат* відкриє таємниці підземного та підводного світів. І найперше покличе у незвичайну подорож углиб Землі, де читач зустріне спелеологів, шахтарів і пасажирів метро; знайде скам’янілі кістки динозаврів, стародавні предмети, яким сотні років, а також їстівні корені. А ще мандруватиме лабіринтами печер, спуститься на дно найглибших у світі шахт, щораз глибше і глибше – аж до розжареного ядра Землі...

А тоді вирушить у незвичайну подорож глибинами морів і океанів, де зустріне рекордсменів-водолазів і науковців на дослідницьких кораблях, натрапить на казково кольорових риб, морських велетнів і дивних створінь, що живуть у воді. Випробує стародавні підводні човни, зануриться у глибоководні колодязі і відкриє рештки затонулого «Титаніка». Великі й детальні ілюстрації поведуть щораз глибше і глибше – від скупаних сонцем коралових рифів аж до зануреного у пітьму й холод найглибшого місця океанів.

* алігат – поєднання в одній книзі двох літературних творів. Щоб прочитати другий твір, потрібно перевернути книгу і читати з другого боку.

Читать полное описание
Свернуть
Характеристики
Купить - Великі пізнавальні книги (комплект із 2 книг)
Великі пізнавальні книги (комплект із 2 книг)
700 грн
Нет в наличии
 

Характеристики Великі пізнавальні книги (комплект із 2 книг)

Автор
Александра Мизелиньская, Даниэль Мизелиньский
Издательство
Видавництво Старого Лева
Серия книг
Книги-розглядалки (віммельбухи)
Язык
Украинский
Год издания
2017
Переводчик
Ирина Дух, Соломия Савка, Олег Дух
Возраст ребенка
От 6 до 8 лет, От 9 до 12 лет
Иллюстратор
Александра Мизелиньская, Даниэль Мизелиньский
Количество страниц
254
Иллюстрации
Цветные
Формат
275x370 мм
Переплет
Твердый
Бумага
Офсетная
ISBN
978-617-679-448-6, 978-617-679-254-3
Вес
2 800 гр.
Справочные издания
Энциклопедии
Подарочные издания и комплекты
Комплекты
Тип
Бумажная