Українська література. 6 клас (комплект із 6 книг)
Бумажная книга | Код товара 1201859
Автор
Евгений Гуцало, Эмма Андиевская, Владимир Винниченко
Посмотреть все
Издательство
Знання
Серия книг
Класна література
Язык
Украинский
Год издания
2019
Количество страниц
1088
Иллюстрации
Цветные, Черно-белые
Формат
135х205 мм, 112x170 мм, 130х210 мм

Все о книге Українська література. 6 клас (комплект із 6 книг)

Книга 1. Емма Андієвська. Казка про яян; Говорюща риба: казки

До пропонованої збірки входять літературні казки-притчі відомої української письменниці та художниці Емми Андієвської, в яких за допомогою алегорії відтворено реальну дійсність та піднято проблеми, актуальні для сучасної людини. Зі сторінок книги читач дізнається багато цікавих історій, які розповідають одне одному незвичні співрозмовники - шакал і бляшанка. Кожна казка сповнена ненав'язливої мудрості, вражає оригінальністю, незвичайними пригодами та загадковими персонажами.

Книга 2. Володимир Винниченко. Федько-халамидник. Момент. Вибрані твори

Кожне з наведених у пропонованій збірці ранніх оповідань Володимира Винниченка (1880—1951) — це зворушлива і яскрава розповідь про драматичну долю людини. Письменник із симпатією змальовує і простих “маленьких” людей, які є носіями найкращих начал народного буття (“Федько-халамидник”, “Раб краси”), і людей освічених, романтичних і водночас рішучих у відстоюванні високих ідеалів (“Момент”, “Зіна”). Разом з тим він далекий від сентиментального замилування і часом безжально сатиричний у зображенні рідного українства, проявів самозакоханості чи пристосуванства (“Уміркований” та “щирий”). Ці оповідання належать до найкращої частини творчої спадщини письменника та зберігають свою художню цінність і сьогодні.

Книга 3. Леся Вороніна.Таємне Товариство Боягузів, або Засіб від переляку №9

Чи доводилось вам потрапляти у дивні й загадкові обставини? Ось ви біжите знайомою вулицею і раптом, провалившись крізь люк, опиняєтесь у секретному штабі Таємного Товариства­ Боягузів. Ваша рідна бабуся виявляється геніальною винахідницею, що створила часоліт, а Землю от-от мають захопити хижі космічні прибульці-синьоморди, які хочуть заразити людей вірусом страху. І порятунок людства залежить тільки від вас!

Головне — зуміти здолати свій страх, і тоді най­потужніша зброя перетвориться на порох, а підступні космічні завойовники стануть безпорадними. Адже кінець-кінцем ви здобудете універсальний.

Книга 4. Леся Вороніна. Таємне Товариство Брехунів, або Пастка для синьоморда

Що б ви зробили, якби довідались, що на Землю має прибути десант космічних піратів-синьомордів? Мабуть, знизали б плечима й вирішили, що це дурний жарт. Та, виявляється, загроза цілком серйозна, адже синьоморди мають на нашій планеті своїх агентів, котрі вже підготували вторгнення космічних завойовників. І лише Клим Джура та його вірні друзі можуть врятувати людство від страшної катастрофи. Але для цього треба проникнути у підземний саркофаг, розгадати таємницю давніх єгипетських богів і оживити Сонячного Сфінкса.

Прочитавши фантастичну повість Лесі Ворониної “Таємне Товариство Брехунів”, ви дізнаєтесь, чи пощастить нашим героям знешкодити підступних прибульців, провівши небезпечну операцію

Книга 5. Євген Гуцало. У гаї сонце зацвіло. Оповідання та повісті

Оповідання та повісті, що увійшли до книги відомого українського письменника, лауреата Національної премії України імені Т.Г. Шевченка Євгена Гуцала (1937—1995), знайомлять читачів з неповторним світом рідної природи, дають уявлення про життя українського повоєнного села, вони сповнені тонкого ліризму й глибокого розуміння дитячої психології. Твори, представлені у збірці “У гаї сонце зацвіло”, рекомендовано до вивчення у загальноосвітній середній школі.

Книга 6. Леонід Глібов. Щука. Муха й Бджола. Жаба й Віл. Байки. Акровірші. Загадки

До пропонованої збірки увійшли вибрані твори видатного українського письменника Леоніда Глібова. У байках автор за допомогою алегоричних образів порушує загальнолюдські проблеми і звертається до важливих з погляду моралі питань.

Надзвичайно глибокі, різноманітні за тематикою, часто зі знайомими з дитинства сюжетами та персонажами, байки ненав’язливо вчать життя, підказують вибір між добром і злом, роблять людину духовно багатшою.

Призначені для наймолодших читачів загадки й акровірші у доступній, цікавій та жартівливій формі допомагають пізнавати світ, сприяють розумовому розвитку і вихованню дітей.

Читать полное описание
Свернуть
Характеристики
Автор
Евгений Гуцало, Эмма Андиевская, Владимир Винниченко
Посмотреть все
Издательство
Знання
Серия книг
Класна література
Язык
Украинский
Год издания
2019
Количество страниц
1088
Иллюстрации
Цветные, Черно-белые
Формат
135х205 мм, 112x170 мм, 130х210 мм
Рецензии
Купить - Українська література. 6 клас (комплект із 6 книг)
Українська література. 6 клас (комплект із 6 книг)
630 грн
Есть в наличии
 
Информация об авторе
Евгений Гуцало
Евгений Гуцало

Верность слову , вера в его вечность. С таким слоганом выступал по жизни Евгений Гуцало. Родился Гуцало 14 января 1937 года. Детство прошло в годы войны, что оставило не малый отпечаток в душе самого Евгения. Эти события и стали основой его творческой деятельности. В 1959 году Гуцало успешно окончил Неженский педагогический университет и вскоре стал работать в редакциях газет. Увлекательная раб...

Подробнее

Эмма Андиевская
Эмма Андиевская

Эмма Андиевская - современный украинский поэт, писательница и художница. Большинство ее работ выполнены в сюрреалистическом стиле. Она состоит в Украинском ПЕН-клубе и входит в Национальный союз писателей Украины. Место рождения будущей писательницы - город Донецк. Во время Второй мировой войны ее отец был расстрелян советскими властями: поскольку он был не просто химиком, а еще и изобретателем...

Подробнее

Владимир Винниченко
Владимир Винниченко

Владимир Винниченко – видная фигура в истории Украины не только как писатель и один из участников движения украинизации, но и как активный политический деятель первой половины ХХ столетия. Родился и вырос Владимир в сельской семье, однако с детства проявлял незаурядные способности к обучению и к 20 годам ему удалось приобрести не только среднее, но и высшее образование в области юриспруде...

Подробнее

Леся Воронина
Леся Воронина

Леся Воронина - украинская писательница для детей, наиболее известными произведениями которой являются иронические детские детективы, объединенные в серию "Суперагент 000". Воронина также является членом Союза писателей Украины и Ассоциации украинских писателей. Леся родилась 21 марта 1955 года в Киеве. Высшее образование получала в Киевском университете, окончив его филологический фа...

Подробнее

Рецензии Українська література. 6 клас (комплект із 6 книг)

 
Характеристики Українська література. 6 клас (комплект із 6 книг)
Автор
Евгений Гуцало, Эмма Андиевская, Владимир Винниченко, Леонид Глебов, Леся Воронина
Издательство
Знання
Серия книг
Класна література
Язык
Украинский
Год издания
2019
Количество страниц
1088
Иллюстрации
Цветные, Черно-белые
Формат
135х205 мм, 112x170 мм, 130х210 мм
Переплет
Твердый
Бумага
Офсетная
ISBN
978-617-07-0677-5, 978-617-07-0738-3, 978-617-07-0690-4, 978-617-07-0643-0, 978-617-07-0704-8, 978-617-07-0743-7
Вес
1 200 гр.
Подарочные издания и комплекты
Комплекты
Тип
Бумажная
Класс
6-й класс
Литература
Украинская
Литература стран мира
Украинская литература
Литература по периодам
Современная литература, Литература XX в., Литература XIX - нач. XX в. (до 1918 г.)
 

Об авторе Українська література. 6 клас (комплект із 6 книг)