Три сили. Як виховують в успішних спільнотах
Бумажная книга | Код товара 753393
Yakaboo 4.5/5
Автор
Джед Рубенфельд, Эми Чуа
Издательство
Yakaboo Publishing
Язык
Украинский
Год издания
2017
Год первого издания
2014
Переводчик
Ирина Серебрякова
Количество страниц
304
Иллюстрации
Нет иллюстраций

Все о книге Три сили. Як виховують в успішних спільнотах

Професорка Школи права Єльського університету Емі Чуа, донька китайських іммігрантів, не вперше кидає виклик панівному підходу до виховання дітей у США. Цього разу разом із чоловіком, професором Джедом Рубенфелдом, вона дослідила вплив методів виховання та цінностей спільнот, в яких зростають діти, на їхній подальший успіх у житті. Подружжя дійшло висновку, що для всіх найуспішніших спільнот в Америці визначальною є комбінація трьох чинників, які автори назвали Трьома силами: відчуттям вищості, загроженістю й здатністю контролювати імпульси. Ці Три сили притаманні переважно іммігрантам у першому поколінні, релігійним і національним меншинам, які внаслідок життєвих обставин і культурних особливостей досягають виняткового успіху і вибираються на найвищі суспільні щаблі. Водночас автори роблять застереження, що поняття успіх, яке вони використовують у дослідженні, є приземленим, вимірюваним, і зрештою цей успіх не є вичерпним і остаточним, а Три сили не обіцяють щастя і гармонії.

Про книжку:

«Скандальні нові розмисли про успіх Чуа і Рубенфелда, "Три сили", уже розлютили публіку, навіть тих, хто сам визнає, що ще не читав книжку, а лише чув, наскільки вона шокуюча»

Financial Times

«Праця із соціології по-ґладуелівському, і знову на тому ж культурному мінному полі, що й "Бойовий гімн мами-тигриці"»

The New York Times

Цікавий факт:

Автор гаряче обговорюваного у США бестселера «Сільська елегія» (Hillbilly Elegy: A Memoir of a Family and Culture in Crisis) Джей Ді Венс називає Емі Чуа «хрещеною мамою» книжки про Аппалачію: Венс був її студентом в Єльському університеті, і саме Чуа вмовила його написати автобіографію на основі дослідницького проекту про економічну мобільність свого регіону. За словами Венса, вона «дала йому найкращу пораду з усіх, що я колись отримував». Приклад Аппалачії також покладено в основу одного з розділу «Трьох сил». 

Читать полное описание
Свернуть
Характеристики
Автор
Джед Рубенфельд, Эми Чуа
Издательство
Yakaboo Publishing
Язык
Украинский
Год издания
2017
Год первого издания
2014
Переводчик
Ирина Серебрякова
Количество страниц
304
Иллюстрации
Нет иллюстраций
Цитата
Скандальные новые размышления об успехе Чуа и Рубенфельда, "Три силы", уже разозлили публику, даже тех, кто сам признает, что еще не читал книгу, а только слышал, насколько она шокирующая
Financial Times
Рецензии
 •  
  ТРИ СИЛИ УСПІХУ 90% пользователей считают этот отзыв полезным
  ТРИ СИЛИ. ЯК ВИХОВУЮТЬ В УСПІШНИХ СПІЛЬНОТАХ

  Після прочитання цієї «скандальної в Америці» книжки, я, найперше, хочу подякувати Yakaboo publishing за її переклад і видання в Україні. Мене - маму маленької донечки, яка перечитала гору книг з виховання, «щасливого дитинства і материнства», любительки порадників із серії «як бути щасливим», «Три сили», певним чином, «опустили з небес на землю» і показали, що шлях до успіху, з одного боку простіший або очевидніший, аніж нам здається, а з іншого – складний і потребує жертв.
  «Три сили» це не посібник з виховання, як може здатися з назви, де автори пропонують набір порад як виховати щасливих безтурботних чемних дітей, а посібник з «виховання» успішних членів окремої спільноти або навіть успішної держави. Це ґрунтовна праця, написана на онові значних історичних, соціологічних та емпіричних дослідженнях (про що свідчить велика кількість посилань на джерела), про основні чинники успішності певних культурних груп США. На думку, авторів Еммі Чуа і Джеда Рубенфелда сукупністю таких культурних чинників є так звані Три сили: відчуття вищості (глибоко закорінена віра в унікальність, винятковість, вищість вашої групи), загроженість (невпевненість у своєму місці та цінності для суспільства, відчуття або занепокоєння, що ви або ваші здобутки недостатньо хороші, передчуття загрози, страх втратити те, що маєш) і контроль імпульсів (здатність протистояти спокусі, вміння протистояти труднощам). Самі ж автори називають свої Три сили не зовсім етичними, які суперечать сучасним принципам «всі люди рівні», «треба жити тут тепер», «приймай себе таким як ти є». Вони вважають, що «реакція на невдачу – межа, що відокремлює успішних людей від решти. Успіх потребує більшого, ніж мотивація чи навіть глибоке прагнення зростати. Сила волі та стійкість до спротиву так само важливі».
  Автори аналізують історичні, соціальні, етнопсихологічні, релігійні причини виникнення Трьох сил в окремих культурних групах Америки і як Три сили в них функціонують на практиці (мормонів, східноазійців, кубинців, нігерійців, євреїв, індусів), створюючи величезний тиск, але й драй який підштовхує до досягнень. Навели приклади проявів кожної Сили. Наприклад, що кубинці нікому не дозволяють плутати себе з іншими іспаномовними, і вважають себе не гіршими за північних американців, коли йдеться про розум і ділову інтуїцію – що є ознакою вищості. Це створює для кубинців погану репутацію серед інших латиноамериканців, але водночас змушує їх поважати. (До речі, таке правило треба взяти на озброєння російськомовним українцям, щоб відстоювати свою відмінність від росіян).
  Цікавими були згадки про блискучі кар’єри окремих постатей із згаданих груп, втім, як на мене їх можна було подати набагато більше. Варто зазначити, що успіх автори визначають, здебільшого, за рівнем матеріального достатку, наявністю якісної освіти, престижної професії. «Успіх означає важку працю і матеріальні здобутки, а не емоційне переживання задоволення». Для більшої ілюстративності автори теж описують «неуспішні» групи, наголошуючи на тому, що їм бракує Трьох сил, або навіть і однієї. У розділі «Зворотній бік Трьох сил» автори звертають увагу на негативні сторони Трьох сил: вона не терпить творчості та інноваторства, а послідовності і передбачуваності; виникнення почуття, ніби ви живете не своїм життям або ціле життя боролися за те, чого навіть не хотіли; патологічні прагнення отримати ще більше, що призводить іноді до «неморальних» вчинків.
  Цікаво, що автори зазначають, що наявність Трьох сил не буде гарантувати досягнення щастя, але досягнення певного рівня успіху. Наприкінці книги автори дають універсальні поради-пояснення як отримати Три сили не групам, а індивідам, адже часто особистостей з Трьома силами часто зневажають члени їх групи . 1. Відчуття вищості – це гордість за власну силу волі і власні досягнення, а також за зусилля, які ми робимо, щоб досягти нового рівня. 2. Загроженість – спрага самоствердження, поєднання вищості з відчуттям, що ми принаймні поки що – недосконалі. 3. Контроль імпульсів – наявність працьовитості, сили волі, щоб відмовитися від миттєвих задоволень заради майбутніх перспектив, вміння, наполегливість і витривалість, щоб долати перешкоди й інституції, направлені проти вас.
  Як я вже писала на початку, формула успіху проста: працьовитість, гордість за свої досягнення, прагнення самоствердитись, але й яка потребує важких жертв: часу, сил, енергії, часто відмовлятись від відпочинку з сім’єю чи друзями, ощадливість. Прочитавши «Три сили» я почала аналізувати успішні країни чи особистостей з мого оточення і віднаходити в них Три сили, та неуспішні країни, зокрема і Україну, розмірковуючи якої сили їм бракує. Я розумію, що Три сили це неуніверсальний ключ до успіху, існує ще багато інших факторів. Але раціональне зерно в цих принципах є і їх варто брати до уваги.

  ЧИТАТИ: хто любить соціологію, цікавиться етнопсихологією та психологією успіху.

  НЕ ЧИТАТИ: хто не любить, наповнені статистикою тексти.

  Цитати з книги:

  «Життя, присвячене лише теперішньому, щоб почуватися добре тут і зараз, навряд чи можна назвати самореалізацією. Теперішнє саме собою надто мізерне і порожнє. Усім нам потрібне майбутнє, щось вище і більше за нашу теперішню винагороду, щось, до чого ми прагнемо і в що свідомо робимо свій внесок».

  «Три сили не обіцяють змістовного життя, та уможливлюють його, даючи змогу вловити пульс часу – жити не лише в теперішньому, а також і в майбутньому, присвячувати себе змінам світу в чомусь великому чи малому, а потім робити все можливе, щоб втілити ці зміни».

 •  
  «Если уж вы идете сквозь ад, то не останавливайтесь» 85% пользователей считают этот отзыв полезным
  Эта книга провокационная, стимулирует интеллектуально. Авторы «Три сили. Як виховують в успішних спільнотах» Эми Чуа и Джед Рубенфельд ищут ответы на вопросы, из чего же состоит успех каждого отдельного человека, и целого государства.
  Когда я читал ее в оригинале еще в 2014 году, то не думал об Америке. Оба автора - представители национальных меньшинств. Но, была ли Украина меньшинством в составе СССР? Рассуждая подобным образом, можно найти точки соприкосновения, определенную эмоциональную близость с книгой, ведь мы - украинцы - у себя дома. Но я видел, скажем, азиатов в США. У них «мозоли» от этой темы. Возможно, поэтому Эми Чуа, которая имеет китайское происхождение, и решила написать «Три силы». Читая книгу, я задавался мыслью о том, как можно опыт их успешных сообществ использовать в Украине, чтобы у нас все получилось так же, как в Польше или, скажем, Сингапуре.
  Эми Чуа дает три понятия, которые для наших реалий я (извольте) представлю немного в другом порядке. Потому что так более логично, в контексте нынешнего нашего положения. Ощущение угрозы - ощущение опасности, которое объединило нас в 2014 году; контроль импульсов - что в истории развития современных стран равен выполнению требований, например, для вступления в ЕС, и является залогом экономического развития. Остальное - ощущение превосходства, имея которое, очень трудно не погрузиться в расизм, эгоизм или нарциссизм. Эти шесть слов буквально укоренились в моей душе. Ощущение превосходства. Угроза. Контроль импульсов. Это и есть те «три силы», тандем которых приводит к успешности. По крайней мере, в Америке. Превосходство в понимании авторов является «глубоко укоренившейся верой в уникальность, превосходство или исключительность вашей группы», энергия для которой исходит от различных источников. К примеру, у исламистов или мормонов это религия, китайцев и иранцев - история. Касательно угрозы, то она принимает различные формы: предчувствие угрозы, чувство, что на тебя смотрят свысока, ощущение страха потери чего-то и собственной беспощадности. Контроль импульсов - это, в свою очередь, это умение не поддаваться на соблазн.
  Когда читал книгу, чувствовал, насколько большую работу провели авторы, в частности, сделали анализ ряда исследований, опытов, на основе чего выделили некоторые культурные качества, присущие успешным обществам в Соединенных Штатах. Чуа и Рубенфельд в деталях рассказывают о каждой из них, открывают суть природы их превосходства, отношения к угрозам, и как они научились управлять собственными импульсами. Книга разрушила многие стереотипы в моей голове, в частности:
  Американская мечта жива, но не для каждого. Она существует лишь для тех, кто обладает Тремя силами. В частности, это эмигранты во втором-третьем поколении. Но, не только.
  Самые успешные общества находятся в Америке. Если взять все меньшинства, то самые богатые из них - индусы, китайцы, ливанцы. Если это африканцы, то ни в чем себе не отказывают нигерийцы, а если «латиносы» - кубинцы. Однако самая успешная, динамично развивающаяся группа - мормоны, среди которых много менеджеров топ уровня, высоких государственных управленцев, и даже нобелевских лауреатов.
  Тем не менее, как гласит книга, у Трех сил имеется и обратная сторона медали. Они могут, как вознести к вершине славы, так и толкнуть в пропасть, из которой уже не выбраться. Если, к примеру, постоянно думать об угрозе, можно стать невротиком. Возражения импульсов могут уменьшить способность наслаждаться красотой и спокойствием, спонтанной радостью. Но, самое худшее - убежденность в превосходстве своей группы. Собственно, так человечество и узнало о геноциде, расизме, рабстве…. Стремиться к Трем силам надо именно для того, чтобы потом вырваться из их сетей.
  Я думаю, что все написанное в книге «Три силы», для Украины имеет еще большую релевантность, чем для США. Книгу будет интересно почитать всем, кто не только работает над собой, но и задается вопросом успешности обществ.
Купить - Три сили. Як виховують в успішних спільнотах
Три сили. Як виховують в успішних спільнотах
220 грн
Есть в наличии
 
Информация об авторе
Джед Рубенфельд
Джед Рубенфельд

Джед Рубенфельд (Jed Rubenfeld) - профессор Школы права Йельского университета, известный эксперт по конституционному праву, писатель. Его первый роман The Interpretation of Murder стал мировым бестселлером (более миллиона проданных экземпляров). Он также преподавал в Школе права Стэнфордского университета и Школе права Университета Дюка. До этого работал в корпоративном секторе, прокуратуре Южног...

Подробнее

Эми Чуа
Эми Чуа

Профессор Школы права Йельского университета. Ее первые книги были посвящены глобализации, распространению демократии и рыночной экономики в мире. Бестселлер New York Times, книгу World on Fire, отметили как одну из лучших книг 2003 издание The Economist и Guardian, вторая книга, Day of Empire, стала бестселлером Foreign Affairs. Однако наибольшую огласку получила автобиографическая книга Battl...

Подробнее

Цитата Три сили. Як виховують в успішних спільнотах

Скандальные новые размышления об успехе Чуа и Рубенфельда, "Три силы", уже разозлили публику, даже тех, кто сам признает, что еще не читал книгу, а только слышал, насколько она шокирующая
Financial Times
 

Рецензии Три сили. Як виховують в успішних спільнотах

4.5/5
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1
 •  
  ТРИ СИЛИ УСПІХУ 90% пользователей считают этот отзыв полезным
  ТРИ СИЛИ. ЯК ВИХОВУЮТЬ В УСПІШНИХ СПІЛЬНОТАХ

  Після прочитання цієї «скандальної в Америці» книжки, я, найперше, хочу подякувати Yakaboo publishing за її переклад і видання в Україні. Мене - маму маленької донечки, яка перечитала гору книг з виховання, «щасливого дитинства і материнства», любительки порадників із серії «як бути щасливим», «Три сили», певним чином, «опустили з небес на землю» і показали, що шлях до успіху, з одного боку простіший або очевидніший, аніж нам здається, а з іншого – складний і потребує жертв.
  «Три сили» це не посібник з виховання, як може здатися з назви, де автори пропонують набір порад як виховати щасливих безтурботних чемних дітей, а посібник з «виховання» успішних членів окремої спільноти або навіть успішної держави. Це ґрунтовна праця, написана на онові значних історичних, соціологічних та емпіричних дослідженнях (про що свідчить велика кількість посилань на джерела), про основні чинники успішності певних культурних груп США. На думку, авторів Еммі Чуа і Джеда Рубенфелда сукупністю таких культурних чинників є так звані Три сили: відчуття вищості (глибоко закорінена віра в унікальність, винятковість, вищість вашої групи), загроженість (невпевненість у своєму місці та цінності для суспільства, відчуття або занепокоєння, що ви або ваші здобутки недостатньо хороші, передчуття загрози, страх втратити те, що маєш) і контроль імпульсів (здатність протистояти спокусі, вміння протистояти труднощам). Самі ж автори називають свої Три сили не зовсім етичними, які суперечать сучасним принципам «всі люди рівні», «треба жити тут тепер», «приймай себе таким як ти є». Вони вважають, що «реакція на невдачу – межа, що відокремлює успішних людей від решти. Успіх потребує більшого, ніж мотивація чи навіть глибоке прагнення зростати. Сила волі та стійкість до спротиву так само важливі».
  Автори аналізують історичні, соціальні, етнопсихологічні, релігійні причини виникнення Трьох сил в окремих культурних групах Америки і як Три сили в них функціонують на практиці (мормонів, східноазійців, кубинців, нігерійців, євреїв, індусів), створюючи величезний тиск, але й драй який підштовхує до досягнень. Навели приклади проявів кожної Сили. Наприклад, що кубинці нікому не дозволяють плутати себе з іншими іспаномовними, і вважають себе не гіршими за північних американців, коли йдеться про розум і ділову інтуїцію – що є ознакою вищості. Це створює для кубинців погану репутацію серед інших латиноамериканців, але водночас змушує їх поважати. (До речі, таке правило треба взяти на озброєння російськомовним українцям, щоб відстоювати свою відмінність від росіян).
  Цікавими були згадки про блискучі кар’єри окремих постатей із згаданих груп, втім, як на мене їх можна було подати набагато більше. Варто зазначити, що успіх автори визначають, здебільшого, за рівнем матеріального достатку, наявністю якісної освіти, престижної професії. «Успіх означає важку працю і матеріальні здобутки, а не емоційне переживання задоволення». Для більшої ілюстративності автори теж описують «неуспішні» групи, наголошуючи на тому, що їм бракує Трьох сил, або навіть і однієї. У розділі «Зворотній бік Трьох сил» автори звертають увагу на негативні сторони Трьох сил: вона не терпить творчості та інноваторства, а послідовності і передбачуваності; виникнення почуття, ніби ви живете не своїм життям або ціле життя боролися за те, чого навіть не хотіли; патологічні прагнення отримати ще більше, що призводить іноді до «неморальних» вчинків.
  Цікаво, що автори зазначають, що наявність Трьох сил не буде гарантувати досягнення щастя, але досягнення певного рівня успіху. Наприкінці книги автори дають універсальні поради-пояснення як отримати Три сили не групам, а індивідам, адже часто особистостей з Трьома силами часто зневажають члени їх групи . 1. Відчуття вищості – це гордість за власну силу волі і власні досягнення, а також за зусилля, які ми робимо, щоб досягти нового рівня. 2. Загроженість – спрага самоствердження, поєднання вищості з відчуттям, що ми принаймні поки що – недосконалі. 3. Контроль імпульсів – наявність працьовитості, сили волі, щоб відмовитися від миттєвих задоволень заради майбутніх перспектив, вміння, наполегливість і витривалість, щоб долати перешкоди й інституції, направлені проти вас.
  Як я вже писала на початку, формула успіху проста: працьовитість, гордість за свої досягнення, прагнення самоствердитись, але й яка потребує важких жертв: часу, сил, енергії, часто відмовлятись від відпочинку з сім’єю чи друзями, ощадливість. Прочитавши «Три сили» я почала аналізувати успішні країни чи особистостей з мого оточення і віднаходити в них Три сили, та неуспішні країни, зокрема і Україну, розмірковуючи якої сили їм бракує. Я розумію, що Три сили це неуніверсальний ключ до успіху, існує ще багато інших факторів. Але раціональне зерно в цих принципах є і їх варто брати до уваги.

  ЧИТАТИ: хто любить соціологію, цікавиться етнопсихологією та психологією успіху.

  НЕ ЧИТАТИ: хто не любить, наповнені статистикою тексти.

  Цитати з книги:

  «Життя, присвячене лише теперішньому, щоб почуватися добре тут і зараз, навряд чи можна назвати самореалізацією. Теперішнє саме собою надто мізерне і порожнє. Усім нам потрібне майбутнє, щось вище і більше за нашу теперішню винагороду, щось, до чого ми прагнемо і в що свідомо робимо свій внесок».

  «Три сили не обіцяють змістовного життя, та уможливлюють його, даючи змогу вловити пульс часу – жити не лише в теперішньому, а також і в майбутньому, присвячувати себе змінам світу в чомусь великому чи малому, а потім робити все можливе, щоб втілити ці зміни».

 •  
  «Если уж вы идете сквозь ад, то не останавливайтесь» 85% пользователей считают этот отзыв полезным
  Эта книга провокационная, стимулирует интеллектуально. Авторы «Три сили. Як виховують в успішних спільнотах» Эми Чуа и Джед Рубенфельд ищут ответы на вопросы, из чего же состоит успех каждого отдельного человека, и целого государства.
  Когда я читал ее в оригинале еще в 2014 году, то не думал об Америке. Оба автора - представители национальных меньшинств. Но, была ли Украина меньшинством в составе СССР? Рассуждая подобным образом, можно найти точки соприкосновения, определенную эмоциональную близость с книгой, ведь мы - украинцы - у себя дома. Но я видел, скажем, азиатов в США. У них «мозоли» от этой темы. Возможно, поэтому Эми Чуа, которая имеет китайское происхождение, и решила написать «Три силы». Читая книгу, я задавался мыслью о том, как можно опыт их успешных сообществ использовать в Украине, чтобы у нас все получилось так же, как в Польше или, скажем, Сингапуре.
  Эми Чуа дает три понятия, которые для наших реалий я (извольте) представлю немного в другом порядке. Потому что так более логично, в контексте нынешнего нашего положения. Ощущение угрозы - ощущение опасности, которое объединило нас в 2014 году; контроль импульсов - что в истории развития современных стран равен выполнению требований, например, для вступления в ЕС, и является залогом экономического развития. Остальное - ощущение превосходства, имея которое, очень трудно не погрузиться в расизм, эгоизм или нарциссизм. Эти шесть слов буквально укоренились в моей душе. Ощущение превосходства. Угроза. Контроль импульсов. Это и есть те «три силы», тандем которых приводит к успешности. По крайней мере, в Америке. Превосходство в понимании авторов является «глубоко укоренившейся верой в уникальность, превосходство или исключительность вашей группы», энергия для которой исходит от различных источников. К примеру, у исламистов или мормонов это религия, китайцев и иранцев - история. Касательно угрозы, то она принимает различные формы: предчувствие угрозы, чувство, что на тебя смотрят свысока, ощущение страха потери чего-то и собственной беспощадности. Контроль импульсов - это, в свою очередь, это умение не поддаваться на соблазн.
  Когда читал книгу, чувствовал, насколько большую работу провели авторы, в частности, сделали анализ ряда исследований, опытов, на основе чего выделили некоторые культурные качества, присущие успешным обществам в Соединенных Штатах. Чуа и Рубенфельд в деталях рассказывают о каждой из них, открывают суть природы их превосходства, отношения к угрозам, и как они научились управлять собственными импульсами. Книга разрушила многие стереотипы в моей голове, в частности:
  Американская мечта жива, но не для каждого. Она существует лишь для тех, кто обладает Тремя силами. В частности, это эмигранты во втором-третьем поколении. Но, не только.
  Самые успешные общества находятся в Америке. Если взять все меньшинства, то самые богатые из них - индусы, китайцы, ливанцы. Если это африканцы, то ни в чем себе не отказывают нигерийцы, а если «латиносы» - кубинцы. Однако самая успешная, динамично развивающаяся группа - мормоны, среди которых много менеджеров топ уровня, высоких государственных управленцев, и даже нобелевских лауреатов.
  Тем не менее, как гласит книга, у Трех сил имеется и обратная сторона медали. Они могут, как вознести к вершине славы, так и толкнуть в пропасть, из которой уже не выбраться. Если, к примеру, постоянно думать об угрозе, можно стать невротиком. Возражения импульсов могут уменьшить способность наслаждаться красотой и спокойствием, спонтанной радостью. Но, самое худшее - убежденность в превосходстве своей группы. Собственно, так человечество и узнало о геноциде, расизме, рабстве…. Стремиться к Трем силам надо именно для того, чтобы потом вырваться из их сетей.
  Я думаю, что все написанное в книге «Три силы», для Украины имеет еще большую релевантность, чем для США. Книгу будет интересно почитать всем, кто не только работает над собой, но и задается вопросом успешности обществ.
 •  
  Ще одна книга у вашому списку 100% пользователей считают этот отзыв полезным
  Якщо щось, ця книга була цікавою. Я насолоджувався культурними аспектами, багато дізнався про ставлення та історію різних соціальних, етнічних груп, і я погоджуюся з деякими передумовами цієї книги. Книга дає зрозуміти що все зводиться до вашого власного особистого визначення успіху. Чи захоплююсь я людьми, які докладають всіх зусиль, щоб здійснити майже, здавалося б, неможливі речі? Так. Чи я ображаю когось за спробу покращити життя собі чи своїй родині? Абсолютно ні, це навіть ірраціонально. Але моє визначення успіху не зумовлене цією невгамовною потребою бути вершиною, найкращим чи найбагатшим. Якість вашого життя неможливо визначити в абсолютних цілях, зважених школами Маслоу і розрахованих на збільшення капіталу та оплати товарів. У книзі представлена досить цікава теорія про мотивацію. Особисто я хотів би бачити нашу країну як єдине ціле, яка не прагне до націоналізму. Але на особистому рівні велич не можна виміряти лише за соціальним класом та потягом до націоналізму. Співчуття, ввічливість, мораль та добро розраховують набагато більше ніж етнічні чи національні поняття. Три зірки, оскільки ця книга була достатньо підкріплена посиланнями (як це спостерігається в кінцевих примітках). Однак для нібито академічної книги вона була заповнена культурними стереотипами та дуже самовпевненими припущеннями, які роблять її менш достовірною - що досить прикро, бо можна було б очікувати що професори з Єльського університету будуть більш розсудливими.
 •  
  Корисна книга 100% пользователей считают этот отзыв полезным
  Дуже рада, що придбала цю книгу і таки дістала з полиці. Книга мені однозначно сподобалась і впевнена, ідеї і факти, висвітлені в ній, стануть у нагоді. Мене давно цікавило питання, чому серед євреїв багато видатних постатей - музикантів, режисерів, письменників, науковців, успішних бізнесменів тощо. Навіть дещо вивчала історію єврейського народу, щоб прояснити цей феномен. І доходила до висновків, подібних до головної ідеї книги. Зауважу, книга присвячена не окремо питанню успішності системи виховання у єврейських родинах. Автори книги загалом висвітлюють основні успішні в США етнічні групи, представники яких здобувають успіх не завдяки, а всупереч своєму походженню, - це американці азійського, єврейського, іранського походження (тут одразу згадую про Андре Агассі, з якого батько-іранець майже фанатично ростив тенісиста), вихідців з Нігерії, Куби, Індії тощо.
 
Характеристики Три сили. Як виховують в успішних спільнотах
Автор
Джед Рубенфельд, Эми Чуа
Издательство
Yakaboo Publishing
Язык
Украинский
Год издания
2017
Год первого издания
2014
Переводчик
Ирина Серебрякова
Количество страниц
304
Иллюстрации
Нет иллюстраций
Формат
60х90/16 (145х215 мм)
Переплет
Твердый
Бумага
Офсетная
Тираж
2000
ISBN
978-966-97633-8-9
Вес
460 гр.
Тип
Бумажная
 

Об авторе Три сили. Як виховують в успішних спільнотах