Стартап на 100 доларів. Як перетворити хобі на бізнес
Бумажная книга | Код товара 823679
Yakaboo 4.7/5
Автор
Крис Гильбо
Издательство
Наш Формат
Язык
Украинский
Год издания
2017
Переводчик
Антонина Ящук
Количество страниц
264
Иллюстрации
Нет иллюстраций
Формат
140x210 мм

Все о книге Стартап на 100 доларів. Як перетворити хобі на бізнес

«Стартап на $100» Кріса Ґільбо став бестселером New York Times і допоміг уже тисячам читачів по всьому світу перетворити власні ідеї у прибуткові справи.

Тематика

Стартап, бізнес, підприємництво, особистісний розвиток.

Про книжку

Утекти зі світу офісних працівників і зайнятися своїм проектом значно легше, аніж здається. Аналізуючи досвід успішних підприємців, які розпочинали бізнес зі 100 доларами в кишені, Кріс Ґільбо вчить отримувати прибуток з улюбленої справи. Автор не просто дає поради й ділиться рецептами успіху, а на реальних прикладах доводить, що можна працювати лише на себе, перетворюючи власні ідеї на дохід. «Стартап на 100 доларів» — путівник для тих, хто прагне не залежати від обставин, мріє творити нове майбутнє, маючи при цьому пристойний заробіток та яскраве життя.

Для кого книжка

Для всіх, хто хоче працювати на себе, розпочати власний бізнес, отримуючи високий заробіток від улюбленої справи.

Чому ця книжка

Книжка Кріса Ґільбо особлива тим, що не просто розкиває секрети успішного бізнесу, а й вчить, як, маючи обмаль коштів, перетворити своє хобі у прибуткову справу.

Про автора

Кріс Ґільбо — американський письменник, підприємець і мандрівник. Усе життя працює на себе. Він займається різноманітними проектами: від написання статей до волонтерства в Західній Африці. Ґільбо заснував World Domination Summit — міжнародну спільноту творчих людей. Допомагає іншим знайти своє покликання та поділитися досвідом. Кріс відвідав 193 країни до свого 35-річчя.

Відгуки про книжку

"У вас достатньо грошей. Кріс ясно доводить: не залишилося жодних виправдань. Почніть. Почніть зараз, не зволікайте. Покваптеся".

— Сет Ґодін, автор світових бестселерів «Пробуй, не зупиняйся», «Усі ми трохи дивакуваті»

"У цьому цінному посібнику Кріс Ґільбо показує, що перетворити ідею на успішний бізнес може бути простіше, ніж ви гадаєте... Ви обираєте, які задуми заслуговують на ваш час, а ця книжка може допомогти вам прокидатися щоранку з бажанням перейти до наступного кроку".

— Тоні Шей, генеральний директор Zappos

"Книжка дає саме те, чого потребує новий підприємець, — перевірені, ефективні та лише практичні поради для запуску нового бізнесу з куцим бюджетом".

— Памела Слім, письменниця, бізнес-консультантка

"Коли традиційні кар’єрні двері зачинені, легко піддатися паніці. Але Кріс Ґільбо бачить можливості скрізь. Перетворення вашого захоплення на кар’єру видається мрією, однак у цій зрозумілій і цікавій книжці автор показує вам, як досягти цього за допомогою простих кроків".

— Алан Пол, письменник, журналіст

Цитати

Про власну свободу

"По всьому світу звичайні люди відмовляються від традиційного працевлаштування і йдуть власним шляхом. Замість боротися із системою вони починають працювати по-своєму — зазвичай без потрібної освіти і майже завжди не маючи багато грошей. Ці «випадкові підприємці», намагаючись надати сенсу своєму життю, власну пристрасть перетворили на прибуток. Що як і ви таке зможете? Що як і ви матимете таку саму свободу встановлювати собі розпорядок дня і визначати пріоритети?"

Про відправну точку

"Найперший і найважливіший — шлях до вашої свободи лежить через користь для інших. Якщо ви зрозумієте це на самому початку шляху, все решта даватиметься вам значно простіше. Завжди запитуйте: «Як іще я можу допомогти людям?»".

Про складники бізнесу

"Якщо у вас є група зацікавлених людей, але немає чого їм продати — це не бізнес. Якщо у вас є щось на продаж, та нема кому купувати — це не бізнес. Якщо у вас є і перше, і друге, але немає легкого і зрозумілого для клієнтів способу оплатити ваш товар — це не бізнес. Та поєднайте всі три складники, і вас можна привітати: ви стали підприємцем".

Про помилки бізнесменів

"Часто натхненні власники бізнесів роблять дві типові помилки: забагато хвилюються, де дістати гроші, щоб почати проект, і замало думають, звідки надходитимуть прибутки. Щоб розв’язати ці проблеми (а ще краще — на самому початку їх уникнути), скористайтеся простим рецептом: витрачайте якнайменше і заробляйте якнайбільше, докладаючи всіх зусиль".

Про стартовий капітал

"Брати кредит на започаткування бізнесу, взагалі влазити в будь-який борг абсолютно не обов’язково. Як і багато приватних підприємців, про яких ви прочитали на сторінках цієї книжки, ви можете відкрити власний мікробізнес на 100 доларів чи й менше. Чітко зосереджуйтеся на точці перетину між тим, що ви любите робити, і тим, за що готові платити люди".

Читать полное описание
Свернуть
Характеристики
Автор
Крис Гильбо
Издательство
Наш Формат
Язык
Украинский
Год издания
2017
Переводчик
Антонина Ящук
Количество страниц
264
Иллюстрации
Нет иллюстраций
Формат
140x210 мм
Рецензии
 •  
  У будь-якому бізнесі найважче - це заробити перший долар. 100% пользователей считают этот отзыв полезным
  Що можна сказати про цю книгу? Хороша книга. Просто і лаконічно, одним словом. Хороша! Ні, ні і ще раз ні! Книга не підніме за Вас ж*пи і не закриє двері з двору. Не заведе Ваш автомобіль і не поїде заробляти Вам, маючи 100$ між сторінками, Ваш перший мільйон чи гривень, чи доларів. Ні. Вона надто сором'язлива для таких вчинків. Але, вона достатньо дохідливо та переконливо зможе Вам пояснити, що якщо у Вас є хобі, то вже завтра Ви зможете завдяки ньому заробляти свої перші, СКРОМНІ кошти. І, якщо Ви правильно зрозумієте запити ринку- Ви зможите протягом короткого часу (від кількох місяців- до кількох років) перетворити своє хобі на дійсно хороший і прибутковий бізнес. Власне, книга саме про це. Про те, де черпати ідеї, як зрозуміти, що необхідно ринкові, як зуміти це дати. Автор книги не казатиме Вам: "Пане Іване, я бачу на українському ринку немає цього товару. Створіть його і продайте тим і тим. А потім зробіть конкретно це і це, і через 4 місяці- ви новий Житомирський мільйонер). Ні, вона просто розповідатиме про різних "Іванів", які, завдяки своїм хобі зробили те і те, та стали фінансово незалежними. А також, ПОСТІЙНО підштовхуватиме Вас, зрозуміти, як саме донести свої вміння до свого ринку та почати заробляти НАРЕШТІ на тому, що подобається робити. От і все, ідеї- поради- підказки- приклади тих, хто зумів зрозуміти та знайти себе. А все решта- залежить від Вас. Чому 4/5? Я люблю такі книги, які "закладають вибухівку у мій мозок і підривають його". Ця книга КОНКРЕТНО мене не зачипила на стільки, на скільки я від неї очікував, саме своєю практичністю. Але це ЗОВСІМ НЕ ОЗНАЧАЄ, що вона погана (інакше б я її поставив 1/5 чи 2/5). Просто /хороша книга/. Якщо потребуєте якихось нових порад, як збільшити свої доходи і навіть відкрити щось своє- обов'язково прочитайте її!
 •  
  Не те, щоб дуже, але можна...
  Темою стартапу зацікавилась нещодавно і це вже добре, перший крок до власної справи покладено (можливо, звісно). У цій книзі автор розповідає нам історії успішних бізнесів, які народилися цілком незаплановано та з мінімальними вкладеннями (про що говорить сама назва книги). Ну принаймні більшість із них. Це короткі описи досягнень у різних сферах діяльності звичайних людей із шаблонними проблемами. Про те, як певні насущні проблеми спонукають нас до дій, які раніше навіть лякали. Та що в результаті можна отримати, лише раз ризикнувши. Загалом цікаво читати, поступово надихаєшся, і вже обдумуєш, які можливості є у тебе і що ти робиш, щоб ці можливості використати. Ну якось так. Єдине, чого мені не вистачало, так це більш деталізованих кроків, як робити те чи інше, щоб вийшло все так красиво. Та то вже я напевно багато хочу. Це ж не інструкція зі створення інтернет-магазину чи якогось клубу за інтересами. Головна ідея книги - необхідно просто почати робити, пробувати втілювати в життя все, чого хочеться. Навіть якщо не вийде з першого разу. Попереду безліч інших спроб та можливостей!
Купить - Стартап на 100 доларів. Як перетворити хобі на бізнес
Стартап на 100 доларів. Як перетворити хобі на бізнес
185 грн
Есть в наличии
 

Рецензии Стартап на 100 доларів. Як перетворити хобі на бізнес

4.7/5
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1
 •  
  У будь-якому бізнесі найважче - це заробити перший долар. 100% пользователей считают этот отзыв полезным
  Що можна сказати про цю книгу? Хороша книга. Просто і лаконічно, одним словом. Хороша! Ні, ні і ще раз ні! Книга не підніме за Вас ж*пи і не закриє двері з двору. Не заведе Ваш автомобіль і не поїде заробляти Вам, маючи 100$ між сторінками, Ваш перший мільйон чи гривень, чи доларів. Ні. Вона надто сором'язлива для таких вчинків. Але, вона достатньо дохідливо та переконливо зможе Вам пояснити, що якщо у Вас є хобі, то вже завтра Ви зможете завдяки ньому заробляти свої перші, СКРОМНІ кошти. І, якщо Ви правильно зрозумієте запити ринку- Ви зможите протягом короткого часу (від кількох місяців- до кількох років) перетворити своє хобі на дійсно хороший і прибутковий бізнес. Власне, книга саме про це. Про те, де черпати ідеї, як зрозуміти, що необхідно ринкові, як зуміти це дати. Автор книги не казатиме Вам: "Пане Іване, я бачу на українському ринку немає цього товару. Створіть його і продайте тим і тим. А потім зробіть конкретно це і це, і через 4 місяці- ви новий Житомирський мільйонер). Ні, вона просто розповідатиме про різних "Іванів", які, завдяки своїм хобі зробили те і те, та стали фінансово незалежними. А також, ПОСТІЙНО підштовхуватиме Вас, зрозуміти, як саме донести свої вміння до свого ринку та почати заробляти НАРЕШТІ на тому, що подобається робити. От і все, ідеї- поради- підказки- приклади тих, хто зумів зрозуміти та знайти себе. А все решта- залежить від Вас. Чому 4/5? Я люблю такі книги, які "закладають вибухівку у мій мозок і підривають його". Ця книга КОНКРЕТНО мене не зачипила на стільки, на скільки я від неї очікував, саме своєю практичністю. Але це ЗОВСІМ НЕ ОЗНАЧАЄ, що вона погана (інакше б я її поставив 1/5 чи 2/5). Просто /хороша книга/. Якщо потребуєте якихось нових порад, як збільшити свої доходи і навіть відкрити щось своє- обов'язково прочитайте її!
 •  
  Не те, щоб дуже, але можна...
  Темою стартапу зацікавилась нещодавно і це вже добре, перший крок до власної справи покладено (можливо, звісно). У цій книзі автор розповідає нам історії успішних бізнесів, які народилися цілком незаплановано та з мінімальними вкладеннями (про що говорить сама назва книги). Ну принаймні більшість із них. Це короткі описи досягнень у різних сферах діяльності звичайних людей із шаблонними проблемами. Про те, як певні насущні проблеми спонукають нас до дій, які раніше навіть лякали. Та що в результаті можна отримати, лише раз ризикнувши. Загалом цікаво читати, поступово надихаєшся, і вже обдумуєш, які можливості є у тебе і що ти робиш, щоб ці можливості використати. Ну якось так. Єдине, чого мені не вистачало, так це більш деталізованих кроків, як робити те чи інше, щоб вийшло все так красиво. Та то вже я напевно багато хочу. Це ж не інструкція зі створення інтернет-магазину чи якогось клубу за інтересами. Головна ідея книги - необхідно просто почати робити, пробувати втілювати в життя все, чого хочеться. Навіть якщо не вийде з першого разу. Попереду безліч інших спроб та можливостей!
 •  
  Бизнес за 100 долларов?
  «Стартап за 100 долларов» - это интересная и информативная книга для тех, кто хочет стать предпринимателем. Речь идет не о конкретном бизнесе, который вы можете начать за 100 долларов, а скорее о книге о новой модели ведения бизнеса, которую автор называет революцией в микробизнесе, или о способе зарабатывать на жизнь, создавая независимую и целеустремленную жизнь.

  Не заблуждайтесь, это не книга быстрого обогащения. Построение бизнеса требует много работы. Однако автор считает (и я тоже), что вы можете перейти к осмысленной жизни, ориентированной на то, что вы любите делать, и зарабатывать на этом деньги. Другие сделали это, и эта книга показывает путь, по которому они пошли. Предположение автора заключается в том, что вы также можете пойти по этому пути, чтобы создать свободу, которую вы жаждете.

  Вторая часть показалась мне наиболее полезной, она состоит из пяти глав, которые касаются одностраничного бизнес-плана, предложения, от которого вы не можете отказаться, запускаете, толкаете: нежное искусство саморекламы и покажите мне деньги. Одна из вещей, которые мне действительно понравились во второй части, была мотивация действовать. Планирование важно и хорошо, но вы должны действовать. Автор публикует здесь и свой одностраничный лист бизнес-плана.
 
Характеристики Стартап на 100 доларів. Як перетворити хобі на бізнес
Автор
Крис Гильбо
Издательство
Наш Формат
Язык
Украинский
Год издания
2017
Переводчик
Антонина Ящук
Количество страниц
264
Иллюстрации
Нет иллюстраций
Формат
140x210 мм
Переплет
Твердый
Бумага
Офсетная
ISBN
978-617-7513-60-4
Тип
Бумажная