Бумажная книга | Код товара 825187
Yakaboo 5/5
Автор
Питер Ф. Друкер, Джон Коттер, Роберт Танненбаум, Уоррен Х. Шмидт, Джей А. Конгер
Нет иллюстраций

Все о книге Серія класики Harvard Business Review (комплект із 4 книг)

Перша книга серії – «Як управляти собою» – написана одним із бізнес-геніїв ХХ століття, відомим теоретиком менеджменту Пітером Друкером

У праці американського класика розглянуто низку важливих питань, що стосуються вміння чути себе й організовувати свою роботу.

• Які ваші сильні сторони?
  • Як ви працюєте і взаємодієте з людьми?
  • Чи є у вас плани на другу половину життя, завдяки яким можна подолати кризу середнього віку?
  • Як описати тип робочого середовища, в який ви можете зробити найбільший внесок?

Відповіді на ці та інші запитання допоможуть вам навчитися управляти собою, щоб ефективніше працювати й досягати бажаних результатів.

Другу книгу серії – «Як управляти своїм босом» – написали Джон Коттер та Джон Ґебарро, професори Гарвардської школи бізнесу та журналісти HBR

Автори книжки дійшли висновку, що взаємодія між босом та підлеглим будується на взаємній залежності. З книги «Як управляти своїм босом» ви дізнаєтесь:

• як саме необхідно співпрацювати з шефом;
  • для чого потрібні реалістичні очікування у взаєминах «керівник-підлеглий»;
  • що таке взаємозалежність керівників різних рівнів;
  • як навчитися розвивати та контролювати взаємини, що спираються на поєднувані стилі роботи — ваш і вашого боса.

Третю книгу серії — «Мистецтво переконування» — написав Джон Конґер, відомий американський психолог та, у минулому, директор Американської Асоціації Психологів.

Як представити свою ідею чи позицію іншим, щоб її зрозуміли та прийняли? На чому будується ефективна презентація і як до неї підготуватися? У книжці «Мистецтво переконування» Джей Конґер розкриває чотири основні компоненти цього мистецтва й навчає правильно їх застосовувати.

Четверту книжку серії — «Як обрати стиль лідерства» — написали Роберт Танненбаум та Воррен Шмідт, відомі професори та консультанти з питань психології.

Книжка «Як обрати стиль лідерства» аналізує різні моделі менеджменту, показує зразки лідерської поведінки і допомагає обрати саме той стиль керування, який буде доречним у конкретній ситуації та забезпечить ефективне досягнення бажаних цілей.

Читать полное описание
Характеристики
Рецензии
    Серія класики Harvard Business Review (комплект із 4 книг)
    "Серія класики Harvard Business Review (комплект із 4 книг)" є моєю улюбленою серією книг, яка як ніхто інший зуміла допомогти мені усвідомити та закріпити дуже важливі речі у моїй професії. Дана серія книг буде корисною саме для працівників фінансового сектору, оскільки містять дуже ґрунтовні та суттєві поради, виконуючи які є можливість кардинально змінити свій статус та відношення до себе у суспільстві.
    Даний комплект "Серія класики Harvard Business Review" складається із чотирьох зовсім різних книг, проте всі вони направлені на досягнення однієї мети. Перша книга серії "Як управляти собою" - базується на тому, що завжди потрібно вміти себе почути, а також ефективно організовувати свою роботу. Книга "Як управляти собою" допоможе Вам знайти відповіді на основні питання, а також швидше досягати поставлених цілей.
    Друга книга серії "Як управляти своїм босом" для мене виявилась досить захопливою, і мабуть найкориснішою, оскільки про правила поведінки із своїм босом не у всіх книжках Ви знайдете, а саме у цій книзі мені було дуже цікаво дізнатись маленькі "секрети" за допомогою яких можна з легкістю наладити взаємні контакти із босом.
    Третю книга серії "Мистецтво переконувати" мені було потрібно прочитати ще дуже давно, оскільки не завжди вдавалось вправно та не надто наполегливо переконувати співробітників. У даній книзі я дізналась дуже багато корисного для себе, а саме : на чому будується ефективна презентація, як представити свою ідею іншим, щоб її прийняли та схвалили, та ін.
    Четверта книга серії "Як обрати стиль лідерства" показує різні моделі менеджменту, а також показує різні зразки лідерської поведінки.
    Для мене, як для менеджера, даний комплект книг виявився досить корисним, дякуючи цим чотирьом книгам я змогла вдосконалити свої вміння, а також внести певні корективи у модель поведінки.
    Вартує мати на столі і в бібліотеці
    Це серія різних статей, які оформлені в окремі книги. Об'єднує їх тематика бізнесу та індивідуально-корпоративної ефективності. Коли замовляла цей комплект, то думала, що це буде набір великих талмудів, але книжечки дуже маленькі. Це зовсім не є поганим, адже інформації в них вдосталь для того, щоб почерпнути щось нове, дізнатись корисне і відразу ж утілити в життя. Також майже кишеньковий, малий формат зручно брати із собою в дорогу, я, власне, так і зробила, тому дуже швидко перечитала ці книги. Обов'язково читайте з олівцем і нотатником - виникатиме багато цікавих думок. Тексти цих книг були написані давно, але в більшості своїй не втратили актуальності, а те, що втратило - наприклад, зміна стилю лідерства у великих компаніях - те, укладники книг змінили та адаптували до сучасних проблем. Найбільше із цієї серії мені сподобалась книжечка авторства Пітера Друкера "Як управляти собою" - це якась основа основ, адже ніколи не вийде управляти компанією чи хоча б відділом, якщо ми не навчимось управляти самі собою. Рекомендую придбати цей комплект як для власного вжитку, так і у ролі подарунка комусь іншому.
Купить - Серія класики Harvard Business Review (комплект із 4 книг)
200 грн
Есть в наличии

Информация об авторе
Питер Ф. Друкер
Питер Ф. Друкер

Американский ученый австрийского происхождения, один из самых влиятельных теоретиков менеджмента двадцатого века, основатель теории о глобальном рынке, а также автор понятия информационного работника Питер Фердинанд Друкер родился и вырос в Вене. В середине 20-х переехал в Германию, где получил юридическое образование.   В 1937-м бежал от нацистского режима в штаты. Получив американское гражданс...

Подробнее

Рецензии Серія класики Harvard Business Review (комплект із 4 книг)

5/5
    Вартує мати на столі і в бібліотеці

Характеристики Серія класики Harvard Business Review (комплект із 4 книг)
Формат
Подарочные издания и комплекты
Комплекты
Тип
Бумажная

Об авторе Серія класики Harvard Business Review (комплект із 4 книг)