Книга Щоденник слабака. Остання крапля. Книга 3

5
6
Код товара: 723737
Формат
Товар участвует в таких промо:
Язык книги
Издательство
Год издания
Описание книги

Гляньмо правді у вічі: Ґреґ Гефлі ніколи не перестане бути слабаком. Просто треба, щоб хто-небудь пояснив це Ґреґовому батькові.

Характеристики
Издательство
Количество страниц
224
Отзывы
5
6
Андрій Кучук
25 августа 2024 г
Щоденник слабака (3)
Як і у попередніх частинах, у цій змальовано чергові пригоди героя. Читається легко. Оповідь цікава (весела), як і попередні частини.
Alex
14 января 2021 г
Книга для батьків
Мене у цій книзі вражає заголовок, і зовсім не тому, що він мені подобається. Незважаючи на те, що це вже третя частина історії, ця книга написана не від імені слабака. Як на мене вона написана від імені звичайного хулігана. І як для підліткової літератури у цій книзі є один величезний недолік, який переважає над усіма позитивними моментами. У цій книзі відсутня мораль. Головний герой книг Грег досить часто робить відверто паскудні речі, описує як він отримує за це на горіхи, проте не робить з цього жодних висновків. З іншого боку автор показує якими не понині бути батьки. В цій частині історії багато уваги приділено взаємовідносинам між Грегом та його батьком. Зокрема, спробам батька виховати «справжнього чоловіка». Звісно головному героєві не подобається така увага з боку батьків, тим більше він симпатизує одній дівчинці та намагається привернути її увагу. Приємно, що у книзі збережено авторський стиль, зокрема комічні ситуації, які трапляються з головними героями, ілюстрації у вигляді малюнків, шкільні турботи та домашні клопоти, що додає історії життєвості та правдивості.
Olimpia
12 июля 2020 г
Нормальная, но ничего особенного
"Последняя капля". Вот уже третья книга из серии "Дневник слабака". И вот до сих пор мне не понятно название, поэтому слабак. Может, неудачник подошло бы лучше. Да и особо неудачником Грега не назовешь - с кем не бывает... Итак. Почему-то книга начинается не с сентября, как предыдущие, а с нового года. Хотя по размеру, в принципе, не меньше. Стиль написания тоже не изменился - просто описание каких-то дней или событий Грегом из своей жизни. Здесь практически он один, мало и братьев, и друга. Девчонка, Правда, появилась. Итак. Отец видит у своего начальника сыновей-спортсменов и мечтает чтобы и Грегори тоже им стал. Поэтому начинается все с футбола. Мальчишка конечно же, не хочет и не умеет. Но футбол длится долго. Потом ребенка осеняет и он записывается в бойскауты. Но отец думает о военном училище. В конечном итоге, Грег смерился, но волей случая... Но в общем, прочитаете, чем все закончится. Да и впереди ещё много новых книг про Слабака. Классные картинки, их много, порой прикольные. Но уже привычные.
Возникли вопросы? 0-800-335-425
Cвязаться