Книга Щоденник Ніккі. Книга 1. Не таке вже й казкове життя

5
2
Код товара: 926207
Формат
Язык книги
Издательство
Год издания
Описание книги

Знайомтеся. Ніккі Максвелл – звичайна дівчина з купою проблем.

І перша проблема – нова школа. Вижити, в ній, здається, шансів нуль. Всі занадто крутезні, з айфонами і крутими речами. У цю спільноту Ніккі ніяк не вписатися.

Друга проблема – Маккензі Холістер. Найпопулярніша дівчина у школі. Єдине, що поєднує Ніккі з нею, — локер по сусідству. Сумнівна радість. Але ще цій дівчині Ніккі чомусь не сподобалась, і вона тільки й чекає шансу її осоромити. Що ж, подивимось, хто кого!

Характеристики
Издательство
Количество страниц
336
Отзывы
5
2
Оксана
14 февраля 2022 г
Дневник
Отличная книга для подростка. Очень актуального для современной молодежи. Оформление весьма качественное, порадовало что присутствуют даже иллюстрации хоть и чёрно-белые. В этом дневники каждый ребенок может найти что-то похожее со своей жизнью, именно по этой причине книга покажется очень близкой и понятной. В ней есть все что может беспокоить ребенка, и отсутствие дорогих вещей и отсутствие друзей и низкая самооценка, а самое главное затронута тема булинга в школе. Но именно благодаря этой истории ребенок сможет понять что можно найти друзей в любом месте если ты при этом остаёшься собой, отзывчивый и добрый человек. Так же порадовало что в этой книге уделяют особое внимание хобби и показывают, что каждый человек может быть талантлив и каждый уникальный в своем роде.
Владислава
21 января 2020 г
Щоденник підлітка
Гарна книга для дітей та підлітків. Цікава, захоплива, щира та правдива. Написана у формі особистого щоденника головної героїні, містить цікаві малюнки, начебто створені самою авторкою щоденника. Головна героїня, 14-річна Ніккі, переходить до нової школи. У неї зовсім немає друзів і вона відчуває себе на самому низу соціальної драбини: адже у дівчинки немає айфону, речей із дорогих магазинів, та і зовнішність її зовсім не така ідеальна, як у найпопулярнішої дівчинки класу, Маккензі. Маккензі ображає Ніккі, у книзі описується булінг, поділ учнів на популярних та непопулярних та те, як дівчинка із дуже низькою самооцінкою знайшла друзів, не підлаштовуючись ні під кого та залишаючись самою собою. У Ніккі, як і у кожного із нас, є улюблене заняття, її талант – малювання. Завдяки ньому дівчинка стає більш упевненою у собі і розуміє, що усі люди – унікальні та цінні. Ну, і звичайно ж, без першої симпатії тут не обійшлося! А от чи вона виявиться взаємною – прочитайте, і дізнаєтеся! Рекомендую цю книгу дівчаткам та хлопчикам 8-14 років.
Возникли вопросы? 0-800-335-425
Cвязаться