Щирі. Свята 2019. Великий настінний календар
Бумажная книга | Код товара 909222
Издательство
ТЦ Домосфера
Серия книг
Щирі
Язык
Украинский
Год издания
2018
Количество страниц
12
Иллюстрации
Цветные
Формат
420x600 мм
Переплет
Мягкий, На спирали

Все о книге Щирі. Свята 2019. Великий настінний календар

«Щирі. Свята» – освідчення у коханні до українського народного вбрання. Саме знання народних традицій та обрядів наближає нас до розуміння того, хто ми, які ми і звідки. 15 українських зірок приміряли 20 строїв, які відобразили 100-річну історію святкового вбрання. Це історія нашої різноманітності. Традиційні вбрання різняться, і чи не кожен український регіон має власне бачення народного строю. Водночас це історія про те, що усіх нас об’єднує – святкові традиції.

Увесь прибуток від продажу календарів буде спрямовано на реконструкцію Національного центру народної культури “Музей Івана Гончара” у м. Київ.

Проект організований ТЦ “Домосфера” та Gres Todorchuk PR у партнерстві з Національним центром народної культури “Музей Івана Гончара”.

Докладніше про проект:

Учасниці приміряли автентичні святкові строї. Для образу Тіни Кароль підібрали унікальне весільне гуцульське вбрання, яке спеціально для зйомки привезли з Івано-Франківської області. Бавовняна сорочка, вишита хрестиком, підперезана жакардовим поясом. Доповнює всю красу строю Тіни Кароль вінок зі сухозлітки, намистин та фігурних леліток.

Nata Filatova (ONUKA) приміряла роль старшої дружки. «Вже втретє я беру участь у проекті «Щирі», – розповідає Ната. – Ця зйомка допомагає по-справжньому відчути глибину своїх коренів. У мене є вишиванка, яка дісталася від бабусі з Чернігова, звідки веде рід моя сім'я. Бабусі зараз вже 87 років, і це її перша концертна вишиванка, в якій вона потім все життя грала у складі тріо бандуристів. Вишиванка повністю розшита бісером на старовинній тканині. Я бережу її для особливої події. Хоч вона й завелика для мене, але її аскетичність та пишність – рідкісне поєднання, і для мене це дійсно скарб».

Вперше долучилася до благодійного проекту та приміряла традиційний весільний костюм співачка Jamala Alim Qizi. «Пам'ятати своє коріння, знати свою історію й традиції – це важливо для кожної сучасної людини, – ділиться враженнями Джамала. – Я спеціально обрала саме весільне вбрання, тому що для мене найбільш вражаючим та хвилюючим є саме обряд одягання нареченої. Я була на традиційному весіллі на Волині і на мене справили величезне враження місцеві обряди, які походять з сивої давнини. Вразили настільки, що дещо я запозичила для власного весілля. Я люблю поєднувати сучасне і традиційне».

Образи героїнь доповнили дорогоцінним, на той час, намистом з дутого скла, яке поєднували з дукатами, коралами і бурштином.

«Проект «Щирі. Свята» – справжня історія, яка йде від серця, – говорять учасниці гурту Dakh Daughters Solomiia Melnyk і Natalka Bida. – Такі проекти важливі, адже наші традиції та історія мають дуже велику силу духу. Важливо мати цю опору і знати силу свого предка, що ти не один».

Читать полное описание
Свернуть
Характеристики
Издательство
ТЦ Домосфера
Серия книг
Щирі
Язык
Украинский
Год издания
2018
Количество страниц
12
Иллюстрации
Цветные
Формат
420x600 мм
Переплет
Мягкий, На спирали
Купить - Щирі. Свята 2019. Великий настінний календар
Щирі. Свята 2019. Великий настінний календар
600 грн
Нет в наличии
 
Характеристики Щирі. Свята 2019. Великий настінний календар
Издательство
ТЦ Домосфера
Серия книг
Щирі
Язык
Украинский
Год издания
2018
Количество страниц
12
Иллюстрации
Цветные
Формат
420x600 мм
Переплет
Мягкий, На спирали
Бумага
Мелованная, Картон
Подарочные издания и комплекты
Подарочное оформление
Тип
Бумажная