Різдвяний комплект (комплект із 3 книг)
Бумажная книга | Код товара 1336954
Автор
Екатерина Егорушкина, Ярослав Грицак, Надийка Гербиш
Посмотреть все
Издательство
Портал
Серия книг
Подарункова книжка
Язык
Украинский
Год издания
2021
Возраст ребенка
От 6 до 8 лет, От 9 до 12 лет
Иллюстратор
Юлия Тверитина, Богдана Бондарь, Людмила Стецькович
Посмотреть все
Количество страниц
396

Все о книге Різдвяний комплект (комплект із 3 книг)

Книга 1. Велика різдвяна книжка

Різдво — свято з особливою атмосферою надії та дива. В історії чимало зворушливих прикладів, як-от перемир’я під час Другої світової, коли по обидва боки фронту звучала та сама колядка. Голоси двох авторів переплітаються, щоразу додаючи нових смислів та інтонацій у розмову про найсвітліше свято. Історичні факти, роздуми про народження Бога, традиційні та комерційні символи, Різдво в маскультурі — мозаїка тем, що витворює особливе різдвяне співзвуччя.

Книга 2. Різдво і мої дванадцять бабусь

У дівчинки Марії багато родичів по всьому світу. Щороку вони із сім’єю подорожують і святкують Різдво в різних країнах. Мексика, Фінляндія, Ефіопія, Канада чи Австралія — скрізь свої особливі різдвяні традиції, які Марійка порівнює з українськими. Ця книжка ознайомить із розмаїттям культур і розповість про українську діаспору.

Книга 3. Коляда з лицарями

Ця історія відбулась у Великому князівстві Литовському. В містечко на Львівщині прийшов справжній лицар Іванко. Який захват у дітлахів! А назавтра в лицаря зникає прапор із левом. Куди він дівся? Це з'ясують малі Анничка та Мстислав, батько якого теж лицарює десь на довгій війні. Хлопчик так сильно тужить за батьком: невже й Коляду доведеться святкувати без нього? Це історія про родинну підтримку, дорослішання та віру у диво.

Видання «Порталу» — це «швидка книжкова допомога» для батьків і вчителів.

Відповіді ви знайдете у цьому виданні-«порталі».

Унікальність книжок «Порталу» — в особливій системі, що допомагає дорослим знайти правильні слова для обговорення психологічних моментів з дітьми та глибше зрозуміти історичний контекст. До кожного друкованого видання команда освітян, психологів та істориків розробила детальні бекґраунди за QR-кодами та ігрові закладки, що містять:

  • історичні бекґраунди — відомості про історичний період від експертів-істориків;
  • психологічний супровід — коментарі фахових психологів та рекомендації щодо обговорення важливих моментів, складних питань;
  • запитання до тексту — система запитань, які допоможуть осмислено та глибоко пропрацювати текст разом з дитиною.

Книжки Порталу складаються у серії, які формують у дітей цілісну історичну картину. Серія книжок-картинок «Історії про історію» (для віку 4–7 років) структурно схожа на пазл. Кожна книжка в ній автономна, але всі разом вони дають дітям цілісний огляд історичних періодів, від кам’яної доби і до сьогодні. Серія знайомить з історією на рівні занурення в колорит доби через яскраву емоційну картинку, адже діти цього віку ще не сформували уявлення про час. Описувані реалії, артефакти, події засновані на наукових фактах і реконструкціях.

Наразі серія «Історії про історію» містить 11 книжок та доповнюється. Інші книжки цієї серії: «Євині ями» Валі Вздульської, «Кісточка оливи» Ольги Купріян, «Стріла степу» Марії Артеменко, «Олениця біжить по морю» Олесі Мамчич, «Обиральний день» Сашка Дерманського, «Нічийний хруль» Сашка Дерманського, «У саду сидів мудрець» Ані Хромової, «Ашик Омер» Анастасії Левкової, «Викрадений перстень» Світлани Богдан, «Місяць над Кінбурном» Юлії Стахівської.

Для читачів старшого віку 7+ Портал розробляє серії, що складають докладнішу й глибшу історичну картину. Книжки серії формують у дітей розуміння зміни історичних епох та перебігу подій на теренах України у різний час.

Видання Порталу — це цікавий сторітелінг на основі науково вивіреного історичного бекґраунду. Ваші діти зацікавляться історією і культурою України й світу без зазубрювання — у пригодах та захопливих оповідях!

Читать полное описание
Свернуть
Характеристики
Автор
Екатерина Егорушкина, Ярослав Грицак, Надийка Гербиш
Посмотреть все
Издательство
Портал
Серия книг
Подарункова книжка
Язык
Украинский
Год издания
2021
Возраст ребенка
От 6 до 8 лет, От 9 до 12 лет
Иллюстратор
Юлия Тверитина, Богдана Бондарь, Людмила Стецькович
Посмотреть все
Количество страниц
396
Купить - Різдвяний комплект (комплект із 3 книг)
Різдвяний комплект (комплект із 3 книг)
1 520 грн
Нет в наличии
 
Информация об авторе
Екатерина Егорушкина
Екатерина Егорушкина

Екатерина Егорушкина — украинская писательница, сказкотерапевт, тренер по развитию креативности. Родилась 30 октября 1984 в Броварах Киевской области. По образованию - филолог и психолог. Получила степень магистра по специальности «История, теория литературы и компаративистика». Окончила аспирантуру на кафедре психологии и конфликтологии Национального университета «Кие...

Подробнее

Ярослав Грицак
Ярослав Грицак

Ярослав Грицак - историк и публичный интеллектуал, профессор Украинского Католического Университета. Редактор журнала «Україна модерна», член редакций журналов Slavic Review, Ab Imperio. Автор многочисленных публикаций по современной истории Украины, в частности «Страсті за націоналізмом» (Киев, 2004), «Пророк у своїй вітчизні» (2006), лауреат украинских и зарубежных премий. Самая новая книга - «2...

Подробнее

Надийка Гербиш
Надийка Гербиш

Надийка Гербиш — писательница и переводчица, специалист по управлению проектами в сфере международных прав американской компании Riggins Rights Management для Европы и скандинавских стран. Книги Надийки стали украинскими бестселлерами и были отмечены наградами. Несколько детских книг вышли также шрифтом Брайля и в аудиоформате для использования в программах инклюзивного образования. Н...

Подробнее

Ольга Куприян
Ольга Куприян

Ольга Куприян — писательница, литературный критик и координатор проекта BaraBooka. Простір української дитячої книги. Родилась Ольга 23 мая 1988 в селе Маковище Киевской области. На данный момент проживает в Киеве. Окончила Киево-Могилянскую академию со степенью магистра филологии. Автор несколько детских книг, среди которых: «Беркиць проводжає дідуся» и «Суперклей для вази...

Подробнее

Характеристики Різдвяний комплект (комплект із 3 книг)
Автор
Екатерина Егорушкина, Ярослав Грицак, Надийка Гербиш, Ольга Куприян
Издательство
Портал
Серия книг
Подарункова книжка
Язык
Украинский
Год издания
2021
Возраст ребенка
От 6 до 8 лет, От 9 до 12 лет
Иллюстратор
Юлия Тверитина, Богдана Бондарь, Людмила Стецькович, Юлия Вус, Юлия Несмеянова, Екатерина Борисюк
Количество страниц
396
Иллюстрации
Цветные
Формат
220х235 мм, 195х250 мм
Переплет
Твердый
Бумага
Офсетная
Подарочные издания и комплекты
Комплекты
Тип
Бумажная
 

Об авторе Різдвяний комплект (комплект із 3 книг)