Книга Посібник із когнітивно-поведінкової терапії депресії: покрокова програма

Код товара: 1510900

Книга Посібник із когнітивно-поведінкової терапії депресії: покрокова програма

Код товара: 1510900
Формат
Товар участвует в таких промо:
Язык книги
Издательство
Год издания
Описание книги

”Посібник із когнітивно-поведінкової терапії депресії. Покрокова програма» Вільяма Кнауса — практичний, глибокий та надійний інструмент для тих, хто прагне подолати депресію та відновити відчуття внутрішньої рівноваги. У цій книзі автор, один із провідних фахівців у галузі КПТ, пропонує покрокову програму, побудовану на доказових техніках, що допомагають зменшити симптоми депресії та запобігти її рецидиву.

Що ви знайдете всередині посібника з КПТ Вільяма Кнауса

  • Освітні пояснення, які розкривають, як працює депресія та чому ми застрягаємо у негативних переконаннях.
  • Покрокову програму, створену за принципами КПТ та РЕПТ, щоб читач міг працювати самостійно або у поєднанні з психотерапією.
  • Робочі аркуші та вправи для визначення рівня депресії, роботи з ірраціональними думками та формування нових, здоровіших моделей реагування.
  • Стратегії подолання тривоги, гніву, прокрастинації та емоційної інерції, що часто супроводжують депресивні стани.
  • Методи закріплення прогресу та профілактики повернення депресивних станів.

Цей посібник уже отримав визнання міжнародних експертів і увійшов до серії The Albert Ellis Tribute Book Series — це книги, відзначені своєю науковістю, практичністю та справжньою ефективністю.

Характеристики
Количество страниц
392
Отзывы
Возникли вопросы? 0-800-335-425
Cвязаться