Электронная книга Пентекост і Паркер. Книга 1. Удача любить мертвих

5
2
Код товара: 1401958

Электронная книга Пентекост і Паркер. Книга 1. Удача любить мертвих

5
2
Код товара: 1401958
Формат
Товар участвует в таких промо:
Язык книги
Издательство
Год издания
Описание книги

1940-ві. Циркачка Вілл Паркер завдяки своєму вмінню метати ножі рятує життя найкращої приватної детективки Нью-Йорка Лілліан Пентекост. І невдовзі отримує пропозицію, яка назавжди змінить її долю. Лілліан більше не може самотужки вести розслідування, тому наймає Вілл як помічницю. Через кілька років напарниці беруться за загадкову справу Коллінзів.

Абіґайль Коллінз забили до смерті кришталевою кулею під час гучної гелловінської вечірки. Відсутність підозрюваних та доказів, загадкові послання від покійників — і ніби цього замало, все ускладнює ще й закоханість Вілл, через яку вона може стати наступною жертвою.

Роман є першим українським перекладом із майбутнього циклу книжок про розслідування, які ведуть Пентекост і Паркер.

Характеристики
Издательство
Количество страниц
423
Где читать книгу?
Читайте и слушайте книги в мобильном приложении
или скачайте
fb2
Подходит для эл. книг и других устройств
pdf
Открывается в Adobe Reader или браузере
epub
Подходит для Apple Books (iPhone, iPad)
Варианты оплаты
Оплата карткою онлайн (через сервіс LiqPay)
Оплата карткою "ДІЯ єКнига (виплата на 18-ліття) - 998,40 грн"
Отзывы
5
2
Олександр
3 февраля 2026 г
Початок тандему і справа з присмаком ризику
Сюжет вибудовується навколо першої спільної справи двох дуже різних жінок, яких об’єднує гострий розум і готовність йти туди, куди інші не наважуються. Розслідування розгортається динамічно, але логічно - крок за кроком з’являються свідчення, хибні сліди і моменти, де удача справді відіграє роль, але ніколи не замінює мислення. Атмосфера поєднує дух класичного детективу з легкою іронією та напругою небезпечної гри, де кожне рішення може мати наслідки. Персонажі розкриваються через контраст характерів, дотепні діалоги і поступове зростання довіри. Для мене роман цікавий як стильний старт серії - розумний, живий і з відчуттям, що попереду значно складніші й темніші історії.
Олександр
3 февраля 2026 г
Таємниці, гострі дедуктивні ходи і перші відкриття
Сюжет зосереджується на розслідуванні першого випадку детективів Пентекоста і Паркера, де вони стикаються з серією загадкових вбивств і прихованих мотивів. Події розгортаються поступово - крок за кроком докази, спостереження і несподівані відкриття формують логічну інтригу, а не спираються на випадкові збіги. Атмосфера напружена й тривожна - темні вулиці, ізольовані будинки і відчуття невидимої загрози підтримують інтригу. Персонажі розкриваються через кмітливість, рішучість і здатність протистояти хитрощам злочинців. Для мене роман цікавий як захопливий сучасний детектив із продуманою структурою сюжету та інтригуючою першою зустріччю героїв.
Возникли вопросы? 0-800-335-425
Cвязаться
210 грн