Книга Мисливські усмішки

4
1
Код товара: 931047
Формат
Товар участвует в таких промо:
Язык книги
Издательство
Год издания
Описание книги

Остап Вишня (П. М. Губенко) (1889—1956), відомий український письменник, перекладач, автор нарисів, фейлетонів, найбільшої слави зазнав як гуморист і сатирик. «Мабуть з часів Кот­ляревського не сміялась Україна таким життєрадісним, таким іскро­метним сонячним сміхом, яким вона засміялась знову в прекрасній творчості Остапа Вишні», —  писав Олесь Гончар.

Герой «Мисливських усмішок», який є й оповідачем, — трохи хитрий, трохи дивакуватий у своєму священнодійстві збирання на полювання, в очікуванні зайця або лисиці, в поверненні додому — здебільшого без здобичі або і без рушниці чи шапки. Але завжди він іронічний до себе, доброзичливий і наївний, як дитина. І го­ловне для нього — не трофей, а спілкування з природою.

Нариси й фейлетони з циклів «Зенітка» і «Весна-красна», що увійшли до книжки, також іскряться неповторним «вишневим» гумором.

Характеристики
Издательство
Количество страниц
251
Отзывы
4
1
Юлія Кандала
19 июня 2021 г
Мисливські усмішки
Напевно, творчість Остапа Вишні (справжнє ім'я якого Павло Губенко) є абсолютно неповторною в українській літературі. Адже, окрім нього, більше ніхто не писав легких гумористичних творів, які одразу після їх друку ставали справжніми бестселерами серед народу. В чому причина такої шаленої популярності? Насамперед, в легкій мові автора, завдяки якій усмішки читаються неймовірно легко. По-друге, у описі сюжетів, які знайомі майже всім: полювання, дитинство, приготування їжі. І, нарешті, у гуморі автора, який своїми висловлюваннями не тільки висміював недоліки людей, а й за допомогою сарказму, відверто кепкував із людської пихи, жадібності чи заздрощів. Як висновок, "Мисливські усмішки" - це цікаві, оригінальні історії, які однозначно варті Вашої уваги. Рекомендую!
Возникли вопросы? 0-800-335-425
Cвязаться