Книга Людвіґу Прехитрому - ура-ура-ура!

5
9
Код товара: 484380
Формат
Язык книги
Издательство
Год издания
Описание книги
Відома казкова повість шведського письменника Яна-Олафа Екгольма розповідає про незвичайну дружбу і пригоди лисенятка та курчатка. Заради цієї дружби руде лисенятко Людвіґ Чотирнадцятий допомагає врятувати курячу родину, а пухнасте курчатко Тутта Карлсон вирушає у далекий небезпечний ліс, прямісінько у лисяче лігво.
Характеристики
Издательство
Количество страниц
144 стр. (цветные иллюстрации)
Доставка
Указать город доставки Чтобы видеть точные условия доставки
Варианты оплаты
Оплата карткою онлайн (через сервіс LiqPay)
Только предоплата по счету (для юридических лиц)
Отзывы
5
9
Світлана
19 февраля 2026 г
Цікава і красива книжка
Ця книжка сподобається і дітям, і дорослим. Це той випадок, коли цікавий текст с дотепними жартами поєднаний з милими малюнками, які хочеться роздивлятися ще і ще. Приємно, що зараз перекладають і друкують найкращі твори іноземних письменників. З моєї точки зору, ця книжка прикрасить собою будь-яку бібліотеку. Я купувала її дитині на 6 років. Ми вже кілька разів її читали і плануємо ще. Однозначно рекомендую!
Nataliia Semenenko
26 марта 2021 г
Історія про неймовірну дружбу
Ян-Олаф Екгольм - шведський письменник, автор детективних романів. Але в Україні він прославився насамперед своєю доброю та повчальною історією про неймовірну дружбу маленького рудого лисеняти Людвіґа із найхитрішої лисячої родини в цілому лісі та жовтенького курчати Тутти, родина якої живе на фермі. ⠀ Ця казка-повість відома для нас з чоловіком ще з дитинства. Вдома у батьків маємо екземпляр російською мовою, а дітям звичайно вирішили прочитати українською. Наш вибір зупинився саме на цьому літературно-художньому виданні із серії «Дитячий бестселер» від видавничого дому «Школа». Хоча всі ми різні, ми можемо жити в мирі. Ця добра та повчальна історія справедливо відноситься до класики світової дитячої літератури, тому що допомагає дітям зрозуміти справжню цінність щирої дружби та залишається актуальною для всіх поколінь маленьких читачів. ⠀ Текст легко і швидко читається. Ілюстрації Валерія Харченка дуже детальні та мальовничі. Коли їх переглядаєш, то здається, ніби дивишся мультфільм. ⠀ Книга рекомендована для дітей молодшого шкільного віку, але мої п’ятирічна донька та майже трирічний синок вже встигли полюбити головних героїв. Нещодавно ми прочитали цю казку три рази підряд.
Николай Ш
6 марта 2021 г
І різні можуть дружити
Чи можете ви повірити у дружбу лисеняти та курча? Напевно, що ні. Адже, лиси – це такі лісові хижаки, які хитрять, обдурюють та полюють, а кури – довірливі домашні птахи, які зазвичай і стають здобиччю для перших. Та на щастя – не цього разу. Якщо ви хотіли знайти добру і легку книжку, яка б дала вашій дитині уявлення про справжню дружбу, то – вона перед вами. Звісно, в реальному житті такого бути не може – щоб хитрий рудий лис потоваришував із маленьким курчам, та сюжет, як і годиться в дитячих книгах, потрібно сприймати в переносному смислі. Так повелося, що діти найкраще засвоюють уроки моралі на прикладі казок, де головними героями виступають різноманітні звірі. Чомусь їм легше асоціювати себе з такими веселими, дотепними, кумедними, інколи хоробрими звірятами і, переносити їхню поведінку в своє життя. Тож, я гадаю, не потрібно вигадувати те, що вже давно вигадано та апробовано, а лише продовжувати застосовувати на практиці. Дитяча казка Яна Екхольма про неймовірну дружбу незвичайного лисеняти Людвіга Чотирнадцятого та, такої ж, не схожої на інших курей Тутти Карлсон – одна із найдобріших історій, які мені доводилося читати в дитинстві. Я дуже радий, що ця книга потрапила до мене в ранні шкільні роки, адже, якби це сталося значно пізніше, то скоріш за все, я б не зміг отримати від неї такого задоволення. А найголовніше – вона дала мені зрозуміти, що бути не схожим на інших – це не так вже і погано, а інколи – навіть дуже добре. Історія, на прикладі двох головних персонажів – здатна продемонструвати вашій дитині, що таке справжня дружба двох несхожих один на одного дітей. Вона покаже маленькому читачу, що дружба може бути і такою, і, що заради справжнього друга варто навіть ризикувати, адже і він, якщо доведеться – ризикне заради тебе. Більш того, як показує фінал історії – правильні та чесні вчинки дітей – можуть позитивно вплинути на всю родину, та змінити мораль і усталені звички цілого сімейства. Як це сталося із сімейством Ларсонів. Беззаперечним плюсом саме цього видання є чимала кількість кольорових ілюстрацій, які виконані у дещо мультяшному жанрі і, неодмінно сподобаються дітям. Особливо старанно промальовані головні герої – лисеня Людвіг та курча Тутта. І це – дуже правильно, адже, як ми знаємо – діти краще засвоюють інформацію, якщо вона супроводжується яскравими та цікавими образами. Саме тому, дитячі книги й прийнято ілюструвати великою кількістю кольорових малюнків. Із цією книгою в цьому плані – все гаразд. Малюнків вдосталь, і всі вони виконані майстерно, так, що дитині захочеться перегортати сторінки та, дізнаватися, що ж написано на них. Цю книгу можна читати як разом з батьками, так і самостійно. Якщо ви ще роздумуєте чи варто купувати цю книгу вашій дитині, то – не сумнівайтеся. Це – абсолютно позитивна та добра історія, яка сподобається будь-якій дитині. Принаймні, я не уявляю дитини молодшого шкільного віку, якій не сподобався б хитрий та відважний Людвіг і кумедна та доброзичлива Тутта.
Возникли вопросы? 0-800-335-425
Cвязаться
240 грн