Любов та бюджет. Домашні фінанси для сімейних пар на шляху до фінансової свободи. Оновлене видання
Аудиокнига | Код товара 1314091
Автор
Любомир Остапив
Издательство
Yakaboo Publishing
Язык
Украинский
Год издания
2021
Тип
Аудио

Все об аудиокниге Любов та бюджет. Домашні фінанси для сімейних пар на шляху до фінансової свободи. Оновлене видання

Якщо ви мешкаєте в Україні й вирішили написати книжку, яка порушує найбільш замовчувані та незручні теми, то це буде книжка не про секс. Це буде книжка про гроші. Звісно, не про абстрактні гроші заокеанських мільярдерів або вітчизняних олігархів, а про свої, рідні.

«Любов та бюджет» не є книжкою про те, як заробити гроші. Вона про те, як керувати заробленим. Більшість підходів і практичних порад адресовано людям, які живуть разом і тому керують не тільки особистим, а й сімейним бюджетом. Любомир Остапів проходить із ними весь шлях до фінансової свободи — від перших незручних розмов до вибору інструментів для обліку та планування, прийняття рішень щодо банку, кредитів та інвестицій.

Тримаючи руку на пульсі фінансів, автор для оновленої книжки «Любов та бюджет» актуалізував усі розділи, додав новинки як із поведінкової економіки, так і з українського фінансового ринку. З’явився новий розділ «Human Capital. Захистити себе та рідних від форсмажорів», адже саме медичні витрати є найбільш недооціненими у фінансових прогнозах родин. Доданий також розділ «Ваш шлях до фінансової свободи. Кейси». Уже продано понад 10 тисяч примірників! Купівля кожного з них однозначно стала вдалою інвестицією для українських родин.

Відгуки про книжку:

«"Любов і бюджет" – чудова книга про фінанси, яку мають прочитати мільйони українських сімей. Легка для читання і сповнена прикладів, вона необхідна чи не кожному представнику покоління, яке виросло на уламках Радянського Союзу і опинилося у світі, яким править ринкова економіка. Заможність України буде досягнуто через заможність і економічну незалежність кожної української сім’ї. Розібратися з власними фінансами – необхідний мінімум для кожного українця».

Ярослав Ажнюк, підприємець, співзасновник компанії Petcube

«Приємно що в нашій країні з’являються книги по фінансовому плануванню, особливо сімейному. Вона буде цікава як подружнім парам, так і тим хто тільки планує жити разом».

В'ячеслав Масленніков, перший в Україні отримав професійну інвестиційну кваліфікацію CIIA®, засновник компанії з управління приватним капіталом UWMC, партнер iPlanTM

«Книга є деталізованим відвертим описом власного досвіду Любомира. Надихає на переосмислення своїх дій та рішень у сфері сімейних фінансів. Це саме та суміш рецептів які працюють в наших українських реаліях».

Юлія Заярська, фінансовий директор Trembit LLC, співзасновниця дитячого садка "Перша дитяча академія", дружина, мати двох дітей

Цю аудіокнигу озвучено із залученням коштів Гранту інституційної підтримки наданих "Українським інститутом книги".

Запис здійснено в Студії "Так Треба Продакшн"
Тривалість: 6 годин 22 хвилини 01 секунда

Читать полное описание
Свернуть
Характеристики
Автор
Любомир Остапив
Издательство
Yakaboo Publishing
Язык
Украинский
Год издания
2021
Тип
Аудио
Рецензии
Купить - Любов та бюджет. Домашні фінанси для сімейних пар на шляху до фінансової свободи. Оновлене видання
Любов та бюджет. Домашні фінанси для сімейних пар на шляху до фінансової свободи. Оновлене видання
182 грн
Доступные форматы для скачивания:
 
Информация об авторе
Любомир Остапив
Любомир Остапив

Любомир Остапив — финансист и писатель. Начал профессиональную карьеру в 2005 году, вернувшись в Украину после годовой программы рабочей стажировки в США. Первой компанией, в которой он начал работать, стала Deloitte & Touche, впоследствии были годы развития финансовой карьеры. Более 6 лет работал финансовым директором в ІТ-компании, параллельно помогая с управленческим учетом веду...

Подробнее

Рецензии Любов та бюджет. Домашні фінанси для сімейних пар на шляху до фінансової свободи. Оновлене видання

 
Характеристики Любов та бюджет. Домашні фінанси для сімейних пар на шляху до фінансової свободи. Оновлене видання
Автор
Любомир Остапив
Издательство
Yakaboo Publishing
Язык
Украинский
Год издания
2021
Тип
Аудио
 

Об авторе Любов та бюджет. Домашні фінанси для сімейних пар на шляху до фінансової свободи. Оновлене видання