Электронная книга Колишнім не читати

5
3
Код товара: 1493814
Формат
Товар участвует в таких промо:
Язык книги
Издательство
Год издания
Описание книги

«Колишнім не читати» — дебютний роман авторки у жанрі автофікшн. Історія починається у маленькому місті в ті часи, коли ніхто ще не знав, що таке декомунізація, Крим був вільним, а головна героїня Галя вірила, що вийшла заміж за чоловіка своїх мрій. Що ж, дуже швидко життя навчить її, що все може змінитися за одну зустріч.

У книзі багато іронії, фільмів, трохи Кропивницького (колишній Кіровоград) і багато про почуття. Галя розкаже вам усе, як було насправді, і допоможе на кілька годин відпочити від реальності.

Характеристики
Количество страниц
434
Где читать книгу?
Читайте и слушайте книги в мобильном приложении
или скачайте
epub
Подходит для Apple Books (iPhone, iPad)
mobi
Подходит для электронных книг Amazon Kindle
pdf
Открывается в Adobe Reader или браузере
Варианты оплаты
Оплата карткою онлайн (через сервіс LiqPay)
Оплата карткою "ДІЯ єКнига (виплата на 18-ліття) - 998,40 грн"
Отзывы
5
3
Євгенія
29 июня 2026 г
Емоційні гірки
Якщо любите книги про психологію та емоції у стосунках двох неідеальних людей :) Дуже сподобалося, що книга написана надзвичайно просто, без зайвих складних слів, але там, де треба викликати емоції, авторка пише надзвичайно соковито та майстерно. Фінал мене здивував, але все-таки він життєвий
Мария
16 июня 2026 г
Книга про стосунки
Якщо вам подобаються романтичні сюжетні лінії в різних творах, то вам сюди. Тут вся книжка - це суцільна любовна драма. Ви не знайдете тут філософських роздумів про сенс життя або глибокої моралі, яка підсумує подорож героя. Як у самурая є тільки шлях, так і у головної героїні є тільки кохання, але в усій його палітрі. Мені дуже відгукнулося, і я не могла відірватися до самого кінця. Я наче прожила цю історію разом з головною героїнею. Окреме дякую за Happy End - чомусь автори не часто цим балують останнім часом.
Guest
7 июня 2026 г
Легко та цікаво читати, але не вистачило якось сенсу з цього всього
Цікаво було спостерігати за героінею, за її життям, стосунками, але для мене не була дорозкрита історія з Незнайомцем і з Красунчиком.
Возникли вопросы? 0-800-335-425
Cвязаться
228 грн