Книга Кастор - на всі лапи майстер. Кастор фарбує шафку та лагодить велосипед
Код товара: 838810
Описание книги
Характеристики
Отзывы
Олена
10 марта 2021 г
Дещо більше, ніж просто дитяча книжка
Дитячий нон-фікшн, як на мене, ще ніколи не був таким милим, як в історіях про бобрика Кастора. Окрім того, що це дуже добра книжка з надзвичайно дитячими і гарними ілюстраціями, це ще й справжня покрокова інструкція, як щось змайструвати і полагодити. Достоту так, як це роблять дорослі на форумах, викладаючи фото і пояснення. Але тут майструє на всі лапи майстер Кастор, а замість фотографій - малюнки, від яких очей не відірвати. Якщо чесно, то такі детальні та корисні пояснення придадуться більше дорослим, адже малюки навряд чи самостійно зможуть полагодити велосипед, навіть прочитавши цю книжку. Але, якщо взятися за справу разом із дорослим, то читання такої книжки і ремонтування чи фарбування шафки може стати справжнісінькою пригодою.
Дуже подобається чуйне ставлення Кастора до малого Фріппе, його терплячість і скрупульозність у роботі. Це привчить малюків ставитись відповідально до будь-якої справи, не поспішати, ретельно готуватися до роботи і сумлінно перевіряти результат.
Це справді дещо більше, ніж просто дитяча книжка: енциклопедія, інструкція з ремонту і історія-натхнення водночас.
Alina
7 ноября 2020 г
Бережіть свої інструменти, татусі! Бо після цієї книги ваш малюк захоче усі їх перебрати!
Надворі сонечко, а значить саме час поратись у саду, лагодити, майструвати, фарбувати. Як ж це все правильно зробити? Працьовитий бобер Кастор разом зі своїм другом Фріппе все вам розкажуть!
Сьогодні Кастор надумав пофарбувати шафку, але виявляється, що це не так уже й просто зробити, як здається на перший погляд. Кастор розкаже вам багато лайфхаків і навіть навчить робити зелену фарбу, якщо її у вас немає! А у наступній історії Кастор і Фріппе їдуть на пікнік, але по дорозі сталася халепа: Фріппе пробив колесо! Добре, що Кастор вправний майстер! Друзі починають разом ремонтувати велосипед і виявляється, що це дуже цікаво!
Особливість цієї книги у тому, що тут розказується просто про складні речі. Дитині багато чого стане зрозумілішим. Книга неповторна, адже про ремонт велосипеду чи поводження з фарбою більше ніде не прочитаєш! Для хлопчиків це точно мастхев! Неповторні ілюстрації допоможуть зрозуміти, як виглядає той чи інший інструмент і розширять світогляд вашої дитини.
Серія книг про Кастора - це наші найулюбленіші книги (без перебільшень). Вони зачитані настільки, що дитина знає напам’ять текст (а це проза і тексту не так уже й мало). Добрий гумор і спокійна атмосфера - це те, що неодмінно зробить ці книги вашими улюбленими.
P.S. Ми любимо читати їх у бабусі на подвір’ї і одразу знаходити предмети, якими користується Кастор (гайковий ключ, пензлики для фарби, помпу для велосипеда та й сам велосипед!). А найулюбленіше заняття після прочитання Кастора - ритися у дідуся в інструментах і ремонтувати свого велосипеда! Безцінні моменти!
SedMariNa
26 июня 2020 г
На все лапы мастер
Добрый и усердный бобер Кастор решает покрасить комод в разные цвета. Он зовет на помощь своего лучшего друга - бобра Фриппе, который с удовольствием соглашается помочь товарищу. Друзья отправляются в просторную мастерскую Кастора и подготавливают все необходимое для покраски комода - банки с красками, различные кисти, пленку для защиты пола от протекания краски, малярную ленту и защитные фартуки. Как только подготовительные работы были закончены, друзья принялись за покраску комода. Все шло прекрасно, пока Фриппе не захотел покрасить последний ящик комода в зеленый цвет, а краски зеленой не было. Кастор не стал отчаиваться и попросту смешал желтую краску с синей и получился красивый зеленый цвет краски. Довольный Фриппе покрасил комод и уставшие друзья поставили полочки на просушку. На следующий день в большой мастерской бобра Кастора стоял красивый и яркий свежевыкрашенный комод.
В данной книге также представлена еще одна история про Кастора. Рассказ о том, как бобер Кастор чинил велосипед!
Возникли вопросы?
0-800-335-425
Cвязаться













