Книга Янкі з Коннектикуту при дворі короля Артура (ШБ-міні)

5
1
Код товара: 1494859

Книга Янкі з Коннектикуту при дворі короля Артура (ШБ-міні)

5
1
Код товара: 1494859
Формат
Товар участвует в таких промо:
Язык книги
Издательство
Год издания
Описание книги

Марк Твен (1835—1910) — видатний американський письменник, публіцист і громадський діяч, відомий своїми гуманістично-демократичними творами найрізноманітніших жанрів.
Його захопливий фантастично-пародійний і сатирично-гумористичний роман «Янкі з Коннектикуту при дворі короля Артура» є одним з перших описів подорожей у часі в художній літературі.

Головний герой твору — типовий янкі кінця ХІХ ст. — несподівано опиняється в Англії часів короля Артура та лицарів Круглого Столу. Проте він не втрачає оптимізму й застосовує свої знання з історії, науки і техніки, активно залучаючи до благ цивілізації всі верстви середньовічного суспільства.

Характеристики
Автор
Издательство
Количество страниц
352
Доставка
Указать город доставки Чтобы видеть точные условия доставки
Варианты оплаты
Оплата карткою онлайн (через сервіс LiqPay)
Оплата карткою Зимова єПідтримка/Національний кешбек
Отзывы
5
1
Елена Богатченко
20 мая 2025 г
Янкі з Коннектикуту при дворі короля Артура.
Після великої перерви знову повернулася до романів Марка Твена, наразі у мене "Янкі з Коннектикуту при дворі короля Артура". Дивна пригода сталася з головним героєм, ніби і пригодницька та нагадує фантастичну подорож кріз час. Невже янкі подорожував машиною часу? Не зовсім, тобто вся подорож по шостому сторіччу відбувалася на коні переважно, але як головний герой потрапив у те столічча він і сам не може згадати, бо раптом прокинувся у Камелоті. Автор цього роману порівнює життя середньовічних людей із сучасністю, показує яка прірва стає між віками, як цьому можна зарадити, та наскільки взагалі небеспечно мандрувати світами, якщо в тебе нема ніякого плану лише одні сподівання на диво... Цей роман не наукова фантастика, де перемагає техничний прогрес, хоча й долає певні перешкоди. Цей роман із жанру пригодницького, в якому автор завдяки новітнім технологіям намагається поліпшити життя своєму герою, мешканцям камелоту та й всьому Середньовіччу. В ті темні часи всі ще вірили у дива, тому головний герой на ім'я Хенк зробив хід конем - він заявив що є наймогутнішій чародій всіх часів, незволікаючи якнайкраще продемонстрував свої здібності. Хенк напустив на місто темряву, зорі сприяли цьому, бо в той день було сонячне затміння. Не сподіваючись повернутися назад у своє сторічча Хенк втілив декілька сміливих проектів. Таким чином під його керівництвом запрацювали миловальні заводи, почали випускатися запатентовані зубні щітки й інщі потрібні у господарстві речі.
Возникли вопросы? 0-800-335-425
Cвязаться
290 грн -10%
261 грн