Як хотіти й отримати все (але це неточно)
Аудиокнига | Код товара 1386716
Автор
Татьяна Лукинюк, Людмила Колб
Издательство
Віхола
Язык
Украинский
Год издания
2021
Тип
Аудио

Все об аудиокниге Як хотіти й отримати все (але це неточно)

Коли ми чуємо історію успішної людини, то зазвичай захоплюємося красивою картинкою. Але, аналізуючи далі, думаємо — а чим їй довелося пожертвувати заради свого успіху?

Авторка цієї книжки переконана: якщо доводиться чимось жертвувати, значить, щось точно іде не так. Тетяні вдалося побудувати успішну кар’єру керівниці міжнародної компанії. Крім того, вона викладає, виховує двох доньок, заснувала книжковий клуб. Її робота не зупиняється після офіційного закінчення робочого дня, водночас Тетяна ніколи не «вимикає» дім, коли на роботі.

Кар’єра, родина, хобі, інші проекти — все це можна поєднувати та встигати, якщо прийняти просте правило: балансу не існує, є лише персональний вибір на користь тих чи інших речей, які ви вважаєте сенсом свого життя просто зараз.

Ця книжка про те, як відсікти зайве і знайти саме свій шлях. Адже насамперед від нас самих залежить, як ми проживемо власне життя. Це може трохи лякати, оскільки передбачає повну відповідальність за свої дії, але це відправна точка для будь-яких звершень.

Тетяна Лукинюк — генеральна директорка компанії Red Bull в Україні, викладачка Міжнародного інституту бізнесу, Академії Deloitte, платформи LABA. Тетяна понад 20 років займаласяь маркетингом та продажами у міжнародних компаніях, таких як The Coca-Cola Company, Oriflame, SUN InBev, Mars.

Людмила Колб — редакторка, журналістка. Більше 10 років працює в медіа. Засновиця та екс-головна редакторка онлайн-журналу The Point — видання сайту robota.ua. Співавторка онлайн-курсу «Як знайти роботу своєї мрії» для платформи Prometheus.

  • Виконавиця: Тетяна Лукинюк
  • Тривалість: 7 годин 14 хвилин
Читать полное описание
Свернуть
Характеристики
Автор
Татьяна Лукинюк, Людмила Колб
Издательство
Віхола
Язык
Украинский
Год издания
2021
Тип
Аудио
Рецензии
Купить - Як хотіти й отримати все (але це неточно)
Як хотіти й отримати все (але це неточно)
160 грн
Доступные форматы для скачивания:
 

Рецензии Як хотіти й отримати все (але це неточно)

 
Характеристики Як хотіти й отримати все (але це неточно)
Автор
Татьяна Лукинюк, Людмила Колб
Издательство
Віхола
Язык
Украинский
Год издания
2021
Тип
Аудио