Книга Флері рятує прем'єру

5
2
Код товара: 838689
Формат
Товар участвует в таких промо:
Язык книги
Издательство
Год издания
Описание книги
А ти вiриш у дива? Так? Тодi одного разу до тебе неодмiнно прилетить чарiвний захисник! Адже цi милi крилатi звiрятка завжди приходять на допомогу тим, хто вiрить у диво. Iсторiї про добрих i вiрних, сміливих і веселих ферігардів чекають маленьких читачів на сторінках цих чудових книжок.
Характеристики
Автор
Издательство
Количество страниц
128
Отзывы
5
2
Nataliia Bogdan
11 марта 2019 г
історія про котика рятівника
Елізині батьки працюють у театрі, тому дівчинка з самого малечку любить вистави і танці і практично живе в театрі. Тут у неї вже є навіть друзі - хлопчик Стефан та його молодша сестричка Марі - діти костюмерки, і вони часто граються разом. Одного разу діти врятували в підвалі кішку з кошенятами, і ненароком це стало причиною того, що відкриття театрального сезону опинилося під загрозою, бо щурі, які вилізли з дірки у підвалі, на чолі зі своїм ватажком містером Ретом вирішили захопити театр. На допомогу дітям приходить ферігард - тварина-охоронець - кішка на і'мя Флері. Загалом сама історія непогана, дитині сподобалась, а от мені здалась трохи наївною та надуманою. Хоча книга написана ж для дітей, тому і оцінювати мають маленькі читачі. Шрифт доволі великий, а тому зручний для самостійного читання, та й слова легенькі та добре зрозумілі. А ще нам сподобалось, що в книзі на кожній сторінці є ілюстрації, хоч вони і не кольорові, а чорно-білі, та все одно урізноманітнюють читання і збільшують інтерес до самої історії.
Марія Приходько
11 декабря 2018 г
Пориньте у казкові пригоди разом із Флері!
Маленька балерина Еліза не могла уявити своє життя без танців і мистецтва. Попри це дівчинка старанно вчилась і була однією з найкращих учениць класу. Батьки Елізи – танцівники балету – готувались до прем’єри, яка мала незабаром відбутися. Тож і Еліза, і її батьки весь час проводили в театрі на репетиціях. Одного разу Еліза та її друзі Стефан та Марі (діти костюмерки) почули котячий нявкіт. Звуки долинали з темного підвалу. Друзі врятували трьох бідолашних кошенят, а їхня мама-киця на знак вдячності ні на крок не відходила від дітей. Відтак кошенятка стали улюбленцями всіх артистів, їм навіть вдалось «розтопити» серце суворого директора)) Цю котячу ідилію перервала страшна звістка – негідники-щури викрали крихітку Марі і погрожують зірвати прем'єру. Їхній ватажок Рет умів розмовляти і розповів Стефану, за якої умови відпустить його сестричку. Рет сховав Марі у підвалі, де вже зібрались тисячі потворних щурів. Еліза та друзі були у розпачі, вони не уявляли, як зможуть врятувати Марі і перемогти армію щурів самотужки. Ось тут на авансцену виходить чарівна кішечка – ферігард Флері, яка допомагає дітям подолати всі перешкоди і зрештою встановити справедливість. Після усіх пригод і випробувань діти і ферігард стали справжніми друзями. Наостанок Флері зробила для Елізи сюрприз – дівчинка (щоправда, уві сні) зомгла побувати у казковому місті ферігардів і станцювати перед ними. Мері Блер написала чудову історію про боротьбу добра і зла, справжніх друзів, які завжди прийдуть на допомогу у важку хвилину, про віру в дива і важливість вірити у себе незважаючи на перешкоди на життєвому шляху.
Возникли вопросы? 0-800-335-425
Cвязаться