Ерік Ларссен (комплект из 2 книг)
Бумажная книга | Код товара 964552
Автор
Эрик Бертран Ларссен
Издательство
Моноліт-Bizz
Язык
Украинский
Год издания
2017
Переводчик
Екатерина Однороженко
Количество страниц
472
Иллюстрации
Нет иллюстраций
Формат
155х215 мм

Все о книге Ерік Ларссен (комплект из 2 книг)

Книга 1. Пекельний тиждень. Сім днів на повну силу

Нова книжка Еріка Бертрана Ларссена «Пекельний тиждень» — це «очищена від шкірки», щільно вичавлена і ретельно відфільтрована інформація з двох попередніх його бестселерів («Без жалости к себе» та «На пределе»), з якими український читач вже міг познайомитися у російських перекладах. Незважаючи на подібну назву, це абсолютно новий твір, що раніше не видавався ані російською, ані українською мовами. Він доповнений новими ідеями і краще структурований для легкого та швидкого «перетравлення». Саме тому він, безперечно, смакуватиме й тим, хто вже є прихильником «життєзмінюючої» філософії Ларссена, й тим, хто чує про нього вперше, — усім, хто прагне розкрити свій потенціал, зробити неможливе можливим та раз і назавжди змінити життя на краще.

Книга 2. Тепер! Лови мить - це твоє все

Якщо у попередній книжці - «Пекельний тиждень» - автор відповідав на питання «Що робити?» та «Як робити?» задля досягнення успіху, то у цій зосереджується на тому, як, прямуючи до мети, насолоджуватися «подорожжю». Разом вони дають найповніше уявлення про «метод Бертрана», розробці якого він присвятив майже десятиліття, та запускають ланцюгову реакцію. Адже для впровадження позитивних змін, для того, щоб діяти відповідно до плану, незважаючи на численні труднощі, щоб змінювати на краще зовнішні обставини, потрібно змінитися зсередини, віднайти у собі внутрішню силу, яка дасть відчуття гармонії, спокою та щастя.

Ларссен упевнений, що силу духу можна тренувати так само, як і тіло, та дає відповідні настанови. Врешті ця сила допоможе звільнитися від стресу й тотальної заклопотаності, досягти «ефекту присутності» у своєму житті, перебувати «тут і тепер», а не у минулому чи майбутньому, тобто жити у дійсності. «Тепер!» - це така собі книжка-медитація, що багато в чому перегукується з буддійською філософією. У ній Ларссен показує вихід з «колеса сансари», у якому ми крутимося, наче білки, та запрошує у захопливу подорож справжнім життям. 

Про автора

Ерік Бертран Ларссен - норвезький тренер особистісного росту, популярний мотиваційний оратор і успішний письменник. Він найбільш продаваний автор у Норвегії, його твори перекладено на 13 мов світу. Книги «Без жалю до себе», «На межі» видані більш ніж в 400 тисячах екземплярів і стали бестселерами. Він також є засновником так званого «метода Бертрана».

З ранніх років Ерік мріяв про військову службу, подорослішавши, став офіцером норвезької армії. До речі, тут він і пережив два знаменитих «пекельних тижня». Потім Ларссен був зарахований до повітрянодесантних військ і служив у Афганістані, Боснії, Косовому та Македонії у складі військ НАТО.

Закінчивши військову службу, Ерік став магістром економіки, працював у телекомунікаціях, займався рекрутингом, пізніше став професійним коучем і психотерапевтом. Серед його клієнтів представники таких найбільших компаній, як Microsoft, Boston Consulting Group і Statoil. Нині він працює з топ-менеджерами, олімпійськими і світовими чемпіонами. Свого часу Ларссен тренував чемпіонку світу з гольфу, норвезького футболіста та багатьох олімпійців зі збірної Норвегії.

У 2015 році норвезьке телебачення запустило в ефір реаліті-шоу «Метод Бертрана», його ведучим став сам Ерік Ларссен.

В наш час Ерік Бертран Ларссен живе і працює в Осло та Нью-Йорку почергово. Одружений, виховує чотирьох дітей. 

Читать полное описание
Свернуть
Характеристики
Автор
Эрик Бертран Ларссен
Издательство
Моноліт-Bizz
Язык
Украинский
Год издания
2017
Переводчик
Екатерина Однороженко
Количество страниц
472
Иллюстрации
Нет иллюстраций
Формат
155х215 мм
Рецензии
Купить - Ерік Ларссен (комплект из 2 книг)
Ерік Ларссен (комплект из 2 книг)
460 грн
Есть в наличии
 
Информация об авторе
Эрик Бертран Ларссен
Эрик Бертран Ларссен

Прославленный норвежский писатель и тренер по личностному росту и развитию. Все книги Эрика Бертрана Ларссена созданы для того, чтобы мотивировать читателя покорять новые жизненные вершины, ставить высокие цели и стр

Подробнее

Рецензии Ерік Ларссен (комплект из 2 книг)

 

Характеристики Ерік Ларссен (комплект из 2 книг)

Автор
Эрик Бертран Ларссен
Издательство
Моноліт-Bizz
Язык
Украинский
Год издания
2017
Переводчик
Екатерина Однороженко
Количество страниц
472
Иллюстрации
Нет иллюстраций
Формат
155х215 мм
Переплет
Твердый
Бумага
Офсетная
ISBN
978-966-2236-02-6, 978-966-2236-03-3
Подарочные издания и комплекты
Комплекты
Тип
Бумажная
 

Об авторе Ерік Ларссен (комплект из 2 книг)