Книга Сповідь

4
2
Код товара: 255756
Формат
Язык книги
Издательство
Год издания
Описание книги

От издателя:

«Сповідь» — визначний твір одного з найзнаменитіших і най впливовіших отців християнської церкви, однаково шанованого і католицизмом, і православ’ям, — святого Авґустина. Його непогамовна віра, палка фантазія, проникливий і глибокий розум, що знайшли відображення в численних творах, визначили на тисячу років розвиток західноєвропейської філософії і теології. Тонкий психологізм книги, її літературні достоїнства зробили знайомство зі «Сповіддю» необхідною умовою для будь-якого освіченого європейця. Ідеї Авґустина не втратили своєї привабливості й у наші дні; можливо, не в останню чергу тому, що в основі його вчення велика думка про милосердну любов як вище серед усіх людських чуттів, що надає остаточний сенс нашим вчинкам і самому існуванню на цій землі.

Характеристики
Издательство
Количество страниц
346 стр.
Отзывы
4
2
Роман
14 января 2020 г
Моя думка
Я не глибоковіруюча людина, тому для мене ця робота закінчилась на третій книзі. Твір поділений на тринадцять книг. Я закінчив читати на четвертій книзі і зараз спробую пояснити чому. Читаючи цю роботу, в мене з'явилась думка, що я читаю роботу фанатика, хоча потім я і зрозумів, що читаю думки людини, яка все життя вірувала і була представником християнської віри. Вважаю, що важливо зазначити, що в ІІ столітті нашої ери християни починали виходити з катакомб, бо християнство було вважалось сектою. Це важливо, бо в ІІ столітті в Римі було прийнято християнство і це стало причиною, чому Аврелій взагалі з'явився. Його ненависть до грецької культури мене дивувала. Йому було однаково на почуття грецьких персонажів, наприклад, коли Еней покинув Карфаген, а дівчина вчинила самогубство, то Аврелій вважав, що дівчина вчинила жахливо, бо їй потрібно було вірувати в Бога, який врятував б її. Августина не цікавить нічого, окрім Бога, він глибовіруюча людина, і все своє життя і свою основну роботу, яка заснувала стиль сповідей у західній культурі(наприклад, сповідь Руссо), він присвятив Богу. Це його вибір, навіть і не думаю засуджувати. Я не повірив в щирість його переконань, з'явилась думка, що він лицемір, який не домовляє чогось, щоб показати який він хороший хлопчик перед своїм татом. На цьому у мене все, дякую, що прочитали.
1
pinturikkio
9 января 2020 г
Шлях до самопізнання
Серед багатої спадщини святого Августина ,чи не найвідомішою його книгою є "Сповідь. В цій автобіографічній праці з притаманною йому майстерністю видатний богослов і філософ описує своє навернення до Бога. Твір складається з тринадцяти книг. Дев'ять з них є власне автобіографічними. Чотири останні більше схожі на теологічний трактат. Добре, що в кінці книжки є примітки, з яких можна довідатися загальний зміст кожного розділу. Специфікою"Сповіді" є те, що вона написана у формі молитовних звернень до Бога. На мою думку, сучасного читача праця Августина може привабити своєю щирістю, духовним самоаналізом і вірою в Боже милосердя. Усе разом справляє на читача незабутнє враження, яким ми завдячуємо талантові автора. Найбільше мене вразило, як Августин описує свою матір. З синівською ласкою і вдячністю за її віддане ніжне серце. Книжку варто прочитати задля знайомства з унікальними свідченнями про умови існування африканських християнських громад четвертого століття. Ми можемо простежити формування світогляду Августина, його філософських і богословських поглядів.
Возникли вопросы? 0-800-335-425
Cвязаться