Книга Чорне сонце. Книга 1
Код товара: 1507685
Описание книги
Характеристики
Доставка
Указать город доставки
Чтобы видеть точные условия доставки
Отзывы
Viktoria
19 апреля 2026 г
Це було оригінально!
Це темне фентезі, натхненне віруваннями доколумбових цивілізацій. І вже одного цього достатньо, щоб бодай зацікавитися, правда? Атмосферу жанру книжка задає буквально з перших сторінок, але при цьому тут не лише морок і приреченість — є ще драйвова роуд-сторі й доволі відчутна частка політичного фентезі.
За легендою, бог-крук, якого колись скинули й викреслили з пам’яті, має повернутися, щоб поглинути сонце.
Історія розгортається через три сюжетні лінії. Перша — про Серапіо, хлопця, якому судилося стати вмістилищем божества. Друга — про зухвалу капітанку Ш’яллу з народу Тік, яка береться за дуже специфічне перевезення. Третя — про верховну жрицю сонця Наранпу, що намагається втримати хитку владу в столиці небостворених — Тові. З часом ці лінії поступово сходяться, переплітаються і зрештою складаються в єдину історію.
Читається книжка легко: вона не душить термінами (а якщо раптом що — є словник), але при цьому дає достатньо, щоб відчути й зрозуміти світ. Сюжет рухається швидко і впевнено, затягує без особливих зусиль. Особисто для мене трохи просідала лінія Наранпи — просто не дуже люблю політичні інтриги. Хоча саме через неї найкраще розкривається устрій цього світу.
І окремо про Серапіо: персонаж максимально суперечливий. Здавалося б, за всіма канонами ти не маєш йому співчувати… але якось так виходить, що співчуваєш. І досить сильно.
Коротше, це ще один цикл від «Богдана», продовження якого я точно чекатиму. Трилогія, що сприймається як одна цілісна історія. Дуже раджу.
Олександр
3 февраля 2026 г
Боги, влада і криваві ритуали
Сюжет зосереджується на зіткненні кількох доль у світі, де магія живиться кров’ю, а боги не мовчать. Події розгортаються поступово - через політичні інтриги, релігійні обряди й особисті амбіції героїв, без спрощень і випадкових рішень. Атмосфера похмура й напружена - піраміди, ритуальні ігри та відчуття неминучої катастрофи створюють тиск на кожній сторінці. Персонажі розкриваються через прагнення до влади, внутрішні конфлікти й готовність платити страшну ціну за віру або помсту. Для мене роман цікавий як темне епічне фентезі з виразною міфологією, жорстким світом і нестандартним поглядом на богів і героїзм.
2
Возникли вопросы?
0-800-335-425
Cвязаться









