Читальня. Рівень 2 (комплект із 7 книг)
Бумажная книга | Код товара 1200869
Автор
Лариса Денисенко, Леся Воронина, Олеся Мамчич
Посмотреть все
Издательство
Ранок
Серия книг
Читальня
Язык
Украинский
Год издания
2019
Возраст ребенка
От 3 до 5 лет, От 6 до 8 лет
Иллюстратор
Екатерина Штанко, Кристина Лукащук, Надьожна
Количество страниц
304

Все о книге Читальня. Рівень 2 (комплект із 7 книг)

Книга 1. Лариса Денисенко. Лісовеня Сова

«Читальня» - це дбайлива серія для самостійного читання, це книжковий будинок для читачів-початківців. Кожен наступний поверх запрошує книгодрузяк «підніматися» дедалі вище в мистецтві читання. Серія «Читальня» адресована учням початкової школи для самостійного читання та опрацювання на уроках. «Читальня» має три рівні складності тексту, в залежності від навичок дитини.

Одного разу крихітне лісовеня несподівано опиняється в незнайомому місці поруч із невідомими істотами. Воно чимало дізнається про відмінності між лісом та світом людей, знаходить нових друзів і отримує нове ім’я.

Оповідання Лариси Денисенко для читачів, які люблять природу та фантастичні історії. Серія розроблена та апробована методистами НЦ «Мала академія наук України», експертами з дитячого читання. Інформаційний партнер – проект підтримки дитячого читання «Барабука».

До серії входить книги: «Синя коробка», «Драконе, киш!», «Велет нам програє», «Хлопчик і відьма», «Лісовеня сова», «День народження»

Книга 2. Сергій Лоскот. Хлопчик і відьма

Темного осіннього вечора хлопчик вирушає в парк до озера. Він хоче спіймати те, що живе в темній воді. Але на березі сміливця чекає несподівана зустріч. Це оповідання Сергія Лоскота – про приязнь і порозуміння.

Серія розроблена та апробована методистами НЦ «Мала академія наук України», експертами з дитячого читання. Інформаційний партнер – проект підтримки дитячого читання «Барабука».

До серії входить книги: «Синя коробка», «Драконе, киш!», «Велет нам програє», «Хлопчик і відьма», «Лісовеня сова», «День народження»

Книга 3. Ольга Купріян. Беркиць проводжає дідуся

Бобер Беркиць живе з дідусем на Вербовому ставку, допомагає доглядати греблю та маринувати вербові гілочки. Та одного дня має приїхати пароплав, який забере дідуся. Оповідання Ольги Купріян делікатно проговорює з дітьми тему прощання. Кожна дитина зрозуміє її по-своєму, залежно від готовності сприймати сумні сторони людського життя.

Серію "Читальня" адресовано учням початкової школи для самостійного читання чи опрацювання на уроках. "Читальня" має три рівні складності тексту. Серію розробили та апробували методисти НЦ "Мала академія наук України", експерти з дитячого читання.

Книга 4. Олеся Мамчич. Електромобіль Сашко

Тільки електричні вітряки можуть перемогти дракона. Тож електромобіль Сашко та велосипединка Юля вирушають на пошуки цих дивовижних створінь. Сповнене фантазії та гумору оповідання Олесі Марчич знайомить юних читачів із сучасними екотехнологіями та запрошує подивитися на добре відомі речі по-новому.

Книга 5. Сергій Лоскот. Поганий день і веснянки

У відьми Кукарачі видався невдалий день. Настільки невдалий, що вона навіть посварилася з власною мітлою! Хто ж змусить відьму усміхнутися? І головне - як саме? Тепле оповідання Сергія Лоскота проговорює з читачами тему опанування власних емоцій за допомогою гри та дружби.

Книга 6. Сергій Лоскот. Кукарача і Зубна фея

Виривати молочні зуби — непроста справа. От і мітла відьми Кукарачі дуже розхвилювалася, коли настав час висмикувати «молочні різочки». Звісно, Зубна фея мала б принести подарунки. Але вона не з’явилася, і розлючена Кукарача вирушила на пошуки. Третя книжка Сергія Лоскота про пригоди відьми Кукарачі розважить читача знайомим теплим авторським гумором і розповість про перетворення ворожості на дружбу.

Книга 7. Леся Вороніна. Знайомий сніговик

Напередодні Нового року Оля ліпила сніговика і захворіла. Лежить у ліжку, сумує за розвагами та мріє про Гавчика — справжнє щенятко. До неї в гості приходить сніговик, якого вона зробила, і пропонує здійснити подорож на Чарівну гору. Що це за місце, кого вони там зустрінуть? Оповідання Лесі Ворониної «Знайомий сніговик» запрошує в новорічну мандрівку та переконує: якщо вірити в дива, вони обов’язково справдяться.

Читать полное описание
Свернуть
Характеристики
Автор
Лариса Денисенко, Леся Воронина, Олеся Мамчич
Посмотреть все
Издательство
Ранок
Серия книг
Читальня
Язык
Украинский
Год издания
2019
Возраст ребенка
От 3 до 5 лет, От 6 до 8 лет
Иллюстратор
Екатерина Штанко, Кристина Лукащук, Надьожна
Количество страниц
304
Купить - Читальня. Рівень 2 (комплект із 7 книг)
Читальня. Рівень 2 (комплект із 7 книг)
240 грн
Нет в наличии
 
Информация об авторе
Лариса Денисенко
Лариса Денисенко

Молодая, энергичная украинская писательница Лариса Денисенко радует читателя самого разного жанра. Список литературных направлений, в которых пишет Денисенко просто поражает своей длинной – среди ее произведений можно найти как детские рассказы, так и исторические новеллы, детективные рассказы и приключенческие истории, женские романы и психологические книги. Такое количество жанров, их п...

Подробнее

Леся Воронина
Леся Воронина

Леся Воронина - украинская писательница для детей, наиболее известными произведениями которой являются иронические детские детективы, объединенные в серию "Суперагент 000". Воронина также является членом Союза писателей Украины и Ассоциации украинских писателей. Леся родилась 21 марта 1955 года в Киеве. Высшее образование получала в Киевском университете, окончив его филологический фа...

Подробнее

Олеся Мамчич
Олеся Мамчич

Олеся Мамчич - поэтесса, редактор, соорганизатор альтернативного школьного проекта «БеркоШко». Пишет для взрослых и детей. Родилась в 1981 году в Киеве, где и живет. Окончила отделение «Литературное творчество» Киевского университета им. Т. Шевченко, попав в первую экспериментальную группу этого направления. Автор поэтических сборников «Перекотиболе» (Пульсари,...

Подробнее

Ольга Куприян
Ольга Куприян

Ольга Куприян — писательница, литературный критик и координатор проекта BaraBooka. Простір української дитячої книги. Родилась Ольга 23 мая 1988 в селе Маковище Киевской области. На данный момент проживает в Киеве. Окончила Киево-Могилянскую академию со степенью магистра филологии. Автор несколько детских книг, среди которых: «Беркиць проводжає дідуся» и «Суперклей для вази...

Подробнее

Характеристики Читальня. Рівень 2 (комплект із 7 книг)
Автор
Лариса Денисенко, Леся Воронина, Олеся Мамчич, Сергей Лоскот, Ольга Куприян
Издательство
Ранок
Серия книг
Читальня
Язык
Украинский
Год издания
2019
Возраст ребенка
От 3 до 5 лет, От 6 до 8 лет
Иллюстратор
Екатерина Штанко, Кристина Лукащук, Надьожна
Количество страниц
304
Иллюстрации
Черно-белые
Формат
150х185 мм, 145х185 мм
Переплет
Мягкий
Бумага
Офсетная
ISBN
978-617-09-3398-0, 978-617-09-3397-3, 978-617-09-3715-5, 978-617-09-3402-4, 978-617-09-3714-8, 978-617-09-4937-0, 978-617-09-3719-3
Вес
490 гр.
Подарочные издания и комплекты
Комплекты
Тип
Бумажная
 

Об авторе Читальня. Рівень 2 (комплект із 7 книг)