Книга Безстрашні. Історія українського фемінізму в інтерв’ю

Код товара: 1502002

Книга Безстрашні. Історія українського фемінізму в інтерв’ю

Код товара: 1502002
Формат
Товар участвует в таких промо:
Язык книги
Издательство
Год издания
Описание книги

Після здобуття незалежності Україна почала активно переосмислювати своє минуле й формувати нову національну ідентичність. Жіночий рух відігравав важливу роль у цьому процесі, не лише сприяючи емансипації жінок, а й стаючи частиною ширшого процесу демократизації суспільства, впливаючи на політичні та соціальні зміни в країні та актуалізуючи питання гендерної рівності, боротьби з насильством, доступу до освіти, працевлаштування тощо.

Знання цієї історії є ключем до побудови рівноправного та справедливого суспільства, де враховуються права та інтереси всіх його членів.

Книжка Тамари Марценюк об’єднала інтерв'ю з лідерками феміністичного руху початку 90-х років, а саме: з Мартою Богачевською-Хом’як, Оксаною Кісь, Тамарою Мельник, Тамарою Злобіною, Ларисою Кобилянською, Еллою Ламах, Тетяною Ісаєвою, Наталією Карбовською, Марією Дмитрієвою, Анною Довгопол та багатьма іншими активістками.

Книжка «Безстрашні: Історія українського фемінізму в інтерв'ю» досліджує коріння сучасного українського фемінізму. Вона знайомить із досвідом наших попередниць, оприявнює його і передає наступним поколінням. Це вияв безмежної шани та вдячності тим, без кого ми не мали б того, що маємо зараз.

Характеристики
Издательство
Количество страниц
282
Доставка
Указать город доставки Чтобы видеть точные условия доставки
Варианты оплаты
Оплата карткою онлайн (через сервіс LiqPay)
Оплата карткою "ДІЯ єКнига (виплата на 18-ліття) - 998,40 грн"
Отзывы
Возникли вопросы? 0-800-335-425
Cвязаться
641 грн -11%
576 грн