Книга Андрій Блудов. Живопис, відео, об’єкти

Код товара: 850440
Формат
Язык книги
Издательство
Год издания
Описание книги

Альбом Андрія Блудова покликаний презентувати різні етапи його творчого шляху за останні 12 років. Сама збірка є особливим твором мистецтва, де яскраво представлено як фігуру художника, його думки, погляди колег та критиків, так і самобутні окремі твори та проекти митця. Роботи Блудова, представлені в альбомі, "вказують прикметну еволюцію від аналізу до синтезу, від ритуалу до спонтанності.

Однак у художника завжди присутнє явне небажання надавати картині надмірну серйозність, і його живопис не видається енігматичними структурами, а є красивими та іронічними творами мистецтва. Він добивається легкості сприйняття й рівноваги в поєднанні з "метафізичною" суворою багатозначністю.

Отож цей альбом буде цікавий не лише шанувальникам, але й пересічним зацікавленим. "Я позиціоную свій живопис як алегорію свідомості сучасної людини, — говорить художник, — кліпову, розривну, цитатну. Це атмосферний живопис, потік, що починається нізвідки і йде в нікуди. У ньому спонтанно з’являються образи, які, з’єднуючись зі стихією, створюють необхідні вібрації, що переходять потім через картини до глядача. Таким чином замикається ряд "художник — картина — глядач", і я відчуваю зворотній зв’язок. Мій живопис співзвучний іншим людям, вони іноді докладно розповідають, що з ними відбувається коли дивляться на картини".

Характеристики
Автор
Издательство
Количество страниц
272
Отзывы
Возникли вопросы? 0-800-335-425
Cвязаться