Книга Адвокат iз Личакiвської
Код товара: 468781
Описание книги
Характеристики
Доставка
Указать город доставки
Чтобы видеть точные условия доставки
Отзывы
Ганна Канавець
30 мая 2021 г
гарна книга
Давно хотіла прочитати цілу серію Ретророман Кокотюхи, проте все не випадало нагоди. Аж раптом, знайомий дав почитати збірку, де був даний твір. Я була захваті. Читати почала одразу.
Перше, що мене вразило це мова твору. Не знаю, чи сам автор досяг такої майстерності, чи це робота редакторів, але будь-якому разі, мова книжки шикарна. читаєш і не хочеш зупинятися, настільки тебе полонить пишномовність та милозвучність.
Я вже читала одну пригоду про адвоката Клима, тому ця історія мене теж зацікавила з перших сторінок. на перший погляд, тут ніби немає гачка, котрий тебе одразу чіпляє, якихось шалених подій, однак є таємниця, інтрига, котра повільно тебе занурює в текст. читач не помічає як ковтає розділ за розділом. Таку історію круто читати на вихідних, коли можна сісти та спокійно не відволікаючись насолодитися твором впродовж дня.
Загалом, Кокотюха, один з українських письменників, книги якого я люблю без виключення всі. Саме тому рекомендуватиму не лише цей твір, цілу серію Ретророману, а й автора загалом.
Анастасія Волошина
27 сентября 2020 г
Исторический детектив
Моё первое знакомство с детективами Кокотюхи. И к сожалению, растянулось оно на пару недель - книга небольшая, но совсем не пошла. Не смогла увлечь, и постоянно хотелось отложить (но я привыкла дочитывать книги, так что..)
Львов начала 20 века выглядит очень колоритно. Узкие улочки, первый трамвай, батяры, евреи, москвофилы - в примечаниях можно узнать много нового об эпохе. Основное внимание уделяется политической стороне жизни. Начиная с того, что главный герой переезжает во Львов из-за притеснений российской власти в Киеве и заканчивая деятельностью проросийских подрывников-терористов. Мне кажется, любителям подобного понравится. Но тема политики совсем не моя, и мне было откровенно скучно.
Я ожидала именно детектива, и здесь ожидания не оправдались. Да, есть убийство. Но расследование слишком короткое, в духе "пошли-нашли-арестовали". Как таковой интриги почти и нет, слишком все быстро и легко разрешилось.
Очень много времени уделено именно описаниям настроений эпохи, атмосферным деталям.. Но из-за отсутствия динамики и перегруженности описаниями для меня текст был как жвачка, читалось долго и нудно. Не зашло, увы. Но возможно я дам второй шанс автору с книгами других серий.
Наталія Чайковська
4 октября 2019 г
Цікавий український детектив
Моє знайомство з творчістю Андрія Кокотюхи почалося саме з цього роману. Цікавий сюжет, атмосферний Львів, непростий головний герой - все це робить книгу цікавою і захоплюючою. Для мене книга стала знайомством не лише з автором, а й зі Львовом початку 20 століття в усій його національній і культурній різноманітності, що став неймовірним фоном для пригод молодого київського адвоката. Тут тобі і протистояння імперій, і протистояння поліційних підрозділів між собою, боротьба нового і старого світових порядків. І у все це органічно вплітається вбивство не дуже чесного адвоката.
А ще дуже сподобався образ Шацького - єврея-стоматолога, що стає надійним помічником головного героя. Шацького знає половина Львова, а іншу знає Шацький, тому часом він стає незамінним джерелом інформації.
Марта Богданович - незвичайний жіночий образ для епохи роману, але цікавий точно.
Роман читається дуже легко і залишає по собі легку нотку суму, що історія закінчилась. Та вона швидко зникає, варто лише перегорнути наступну книгу про пригоди Клима Кошового.
Возникли вопросы?
0-800-335-425
Cвязаться



