Книга 100 фактів про числа, комп’ютери та програмування

Книга 100 фактів про числа, комп’ютери та програмування

5
6
Код товара: 979437
Формат
Товар участвует в таких промо:
Язык книги
Издательство
Год издания
Описание книги

«100 фактів про числа, комп’ютери і програмування» – український переклад популярного британського видання, над яким працювала ціла команда дослідників та авторів: Еліс Джеймс, Едді Рейнолдс, Мінна Лейсі, Роус Голл та Алекс Фріт.

У книжці зібрано 100 захопливих фактів про числа, комп’ютери, програмування та про те, як їх використовують та удосконалюють. Уся інформація супроводжується яскравими ілюстраціями. Видання має словничок зі словами, що використовують у книжці, а також покажчик.

Із книжки можна буде дізнатись про такі речі: людський мозок має окрему ділянку, яка відповідає за розпізнавання чисел; комп’ютери змішують три кольори у понад 16 мільйонів комбінацій; здебільшого Інтернет проходить під водою та ще багато вражаючих фактів.

Характеристики
Издательство
Количество страниц
128
Отзывы
5
6
Тетяна Лисяк
16 января 2022 г
Чудова книжка для дітей і дорослих, яка допоможе оцінити значення математики та її вплив на всі галузі Землі
Гарнюща книжка, суперова поліграфія, дуже приємна на дотик палітурка. Рекомендую для дітей, починаючи в 6-го класу, якщо читатимуть самостійно. Бо для розуміння багатьох фактів, треба вже володіти базовими поняття математики, біології, природознавства, фізики, інформатики. Або для дуже допитливих школяриків початкової школи, якщо читатимуть з батьками. В книзі дійсно розкриваються 100 понять. До кожного поняття - кілька фактів. Читати не багато - саме так, як люблять діти, і не втомлююче для дорослих. Увагу немає як втрачати :) Кожен факт про поняття цікаво ілюстрований, що стимулює читача (і малого, і дорослого), дізнаватися ще більше про поняття з інших джерел. Тепер про зміст книги. Для нашої сім'ї (ми з чоловіком ІТ-спеціалісти, старший син першокласник) найцікавіше описаними поняттями стали: схема мережі Інтернет на карті Землі, про щасливі і нещасливі числа, про час, GPS, п'яте вимірювання, ґуґолплекс, релігія копімізм))); - про прості числа, які допомагають регулювати полуляцію тварин; - про одиниці вимірювання кілограм і метр - якими точно вони мають бути, щоб виключити найменшу похибку; - про Світовий чемпіонат з усних обчислень та мистецтво запам'ятовування числа Пі; - порівняння розвитку комп'ютерів, архітектури та автомобілів починаючи з 1960-х років; - про те, розв'язок якої задачі принесе не тільки мільйон доларів, а й завалить інтернет-безпеку. Вразили цифри відношення людей на Землі, які мають Інтернет до тих, що мають доступ до туалету зі зливом і те, що виявляється, що всі комп'ютерні дані планети можна зберігати в жменці насінин рослин, завдяки біотехнологіям. Після ознайомлення з книгою "100 фактів про числа, комп'ютери та програмування" ніякий ні дорослий, ні дитина не скаже, що математика нудна і не важлива. Рекомендую!
Наталія Дубель
4 февраля 2021 г
100 фактів про числа, комп’ютери і програмування
Науково-популярне видання «100 фактів про числа, комп’ютери і програмування» належить до серії «Дитяча полиця» видавництва Книголав. Надзвичайно цікава та корисна інформація міститься на кольорових сторінках книжки. Оформлення дуже гарне. В кінці є словничок з поясненням деяких слів, що вживаються в даній книжці та покажчик, який допоможе з легкістю віднайти необхідний елемент пошуку. Ми живемо у світі, де все навколо пов’язане з числами, тому, любителям комп’ютерів та програмування буде цікаво та необхідно зазирнути до цієї книжки. Вона розповість багато досі невідомих фактів про числа, комп’ютери і програмування. Зокрема, про те, що інтернет перебуває здебільшого під водою; про те, що числа, надіслані з космосу, можуть точно визначити місцезнаходження людини; про способи створення штучного інтелекту; про те, під яким кутом на схилах гір відбувається сходження лавин; про те, що морська мушля побудована згідно з числовою послідовністю; про те, що таке нескінченність; про те, що бездротовий зв’язок є пам’яткою про данського короля; про те, що вебкамеру винайшли, щоб пильнувати кавник; про те, що муха на стелі навчила людей орієнтуватися у світі та ще багато цікавих фактів. Рекомендую!!!
Інна
20 августа 2020 г
100 фактів.
Пізнавальне та цікаве видання "100 фактів про числа, комп'ютери та програмування" видавництва #книголав із серії книг "Дитяча полиця". Над створенням даного видання працювало одразу декілька авторів, тому і книжка вийшла дуже цікава та оригінально оформлена. Добре, що вийшло видання на українській мові, побільше би таких книжок для наших діток. Книжка рекомендована для дітей від шести років. В книжці зібгані усі цікаві факти про комп'ютери, програмування, як воно удосконалювалося, про цифри, як ми їх сприймаємо, як на комп'ютері створюється таке різномаїття кольорів. Найбільше мені сподобалися сім не розгаданих задач-загадок у світі математики, можливо колись їх розгадають. Книжка якісного друку, зручного формати. Дуже оригінальне оформлення книжки. Ілюстрації яскраві, підігрівають інтерес до книжки та прекрасно доповнюють зміст книжки. В котре переконуюся, що дана серія книжок "Дитяча полиця" дуже цікава та корисна для загального розвитку дитини, неодмінно буде цікаво і дорослим. Рекомендую.
Возникли вопросы? 0-800-335-425
Cвязаться