Золота Полиця
Бумажная книга | Код товара 839665
Yakaboo 5/5 5 1 1 рецензий
Издательство
#книголав
Серия книг
Золота Полиця
Язык
Украинский
Год издания
2017
Иллюстрации
Нет иллюстраций
Формат
145х200 мм
Переплет
Твердый
Бумага
Офсетная

Все о книге  Золота Полиця

Від авторів колекції:

Ми задумали цей проект, щоб подарувати тобі можливість поринути у вир пригод та кохання. Ці 12 книжок - вічна класика, яка вражає і захоплює читачів уже багато-багато років. У 2018 році 12 класичних текстів актуальною мовою і в незрівнянному оформленні з'являться в продажу. Деякі з них українською можна буде прочитати вперше. Кохання, зрада, сприйняття себе, інтриги, вбивства, дружба, родинні стосунки, пригоди, детективи – ця насичена підбірка доповнить книжкові шафи кожної сучасної родини. 

Ми віримо в справжню дружбу. Кажуть, другу треба дарувати те, що хочеш мати сам. Ми зробили цей проект для себе — він красивий, справжній, вічний, він — для нас та наших дітей, а також для їхніх дітей, адже книжки нікуди не зникнуть. І ми дуже хочемо, щоб він був і у тебе. Відтепер щомісяця чекай на книжку від нас. Ми ділимося з тобою нашим найкрутішим проектом. І ми будемо щасливі, якщо ти посміхнешся й теж захочеш поділитися щастям із кимось іншим. Як кажуть — sharing is caring.

Як це працює:

Оформивши передплату на 12 книжок зараз, ви, або ваші друзі і рідні будуть щомісяця отримувати на вибрану адресу книгу з серії «Золота полиця» до своєї персональної бібліотеки з сумарною економією у 500 грн. (відносно ціни купівлі кожної книжки окремо). Зберіть повну колекцію книжок світової класики українською.

Окрема опція з благородною метою – дарувати бібліотекам книжки. Обери бібліотеку, якій хочеш подарувати серію «Золота полиця», та стань меценатом нашого проекту на карті України. У цьому випадку кожен меценат отримає додаткові 600 грн. знижки

У колекції щомісяця виходимуть:


1. Січень. Повість «Венера в хутрі» — найвідоміший твір австрійського письменника Леопольда фон Захер-Мазоха. Фактично це перша літературна спроба осмислення мазохізму як соціального і сексуально-психологічного феномена. Автор стверджував, що твір мав під собою автобіографічну канву і був написаний під враженням від любовної історії, що відбулася в нього із Фанні фон Пістор. Дуже відверта розповідь про фізичне насильство сильної жінки над чоловіком, що викликало в обох відчуття задоволення.

2. Лютий. Історія маленької сироти, котра повсякчас стикається із несправедливістю та неприйняттям, впродовж сторіч зворушує серця багатьох. Адже попри всі негаразди героїні вдається зберегти і честь, і гострий розум, і вірність своїм прагненням та переконанням. У дорослому віці, шукаючи кращої долі, Джейн стає гувернанткою і починає нове, майже щасливе життя в Торнфілді. От тільки привабливий та багатий душею господар, містер Рочестер, щось від неї приховує. Роман став метафорою жіночої шляхетності й сили в світовій літературі.


3. Березень. Робінзон - молодий та імпульсивний юнак, який кидає виклик бажанням своїх батьків та відправляється у подорож морями. Проте незабаром його корабель зазнає трощі, і чоловік опиняється на віддаленному тропічному острові, де й проводить наступні 28 років. В основі роману «Робінзон Крузо: життя та дивовижні пригоди» лежать реальні події, що відбулися з шотландським моряком Александром Селкірком, який провів чотири роки на безлюдному острові.


4. Квітень. Знаменитий роман "Портрет Доріана Грея" — найуспішніша й найскандальніша з усіх створених Оскаром Вайлдом книг. Як і сам портрет, цінність цього роману непідвладна часу. Драматична, парадоксальна, інтригуюча історія Доріана Грея, який став жертвою свого прагнення до вічного життя, дотепер залишається привабливою як для читачів, так і для кінорежисерів.


5. Травень. За роман “Пані Боварі” Гюстава Флобера свого часу притягли до суду — книжку вважали за замах на суспільну мораль. Він же всього-на-всього розповів історію низки подружніх зрад, що їх чинить дружина провінційного лікаря, розчарована безбарвністю життя. Коли нудьга, яку не можуть втамувати численні коханці, перетворюється на відчай — тоді й з’являється конфлікт, що загрожує суспільній моралі.


6. Червень. Повість Джерома К. Джерома про трьох нерозлучних друзів, які подорожують човном по Темзі, смішить людей уже понад 200 років. Гарріс, Джей і Джордж вирішують відпочити від міської метушні, але, як незабаром з'ясовується, не все так просто. Будь-яка дрібниця — починаючи від зборів і закінчуючи спробою відкрити бляшанку з консервами, — може стати причиною кумедних пригод. А коли в човні, крім трьох завзятих джентльменів, присутній ще й вкрай енергійний фокстер'єр, веселощі гарантовано, особливо читачам.


7. Липень. Новела французького письменника Проспера Меріме розповідає про фатальне кохання баска Хосе до контрабандистки Карменсіти. Тут детально описані й розбійне життя, і звичаї та культура різних меншин та народностей Іспанії, і внутрішнє протистояння між обов’язком та пристрастю. Сюжет “Кармен” та образ героїні ліг в основу багатьох всесвітньо відомих музичних, художніх, кінематографічних творів.


8. Серпень. Сюжет роману «Граф Монте-Крісто» Олександр Дюма взяв із архівів паризької поліції. Справжнє життя Франсуа Піко під пером майстра жанру перетворилося на захопливу історію про Едмона Дантеса, в'язня замку Іф. Здійснивши зухвалу втечу, він повертається в рідне місто, щоб здійснити правосуддя — помститися тим, хто зруйнував його життя.


9. Вересень. У центрі відомого роману французького письменника Гі де Мопассана — постать авантюриста, який мріє зробити блискучу кар'єру. Доля не наділила його жодним талантом, окрім хіба гнучкого сумління. Привабливий й улесливий, юнак виявляє, що може підкорити серце будь-якої жінки, тож користається з цього радо, хай хто перед ним: дружина друга, чи мати й донька одночасно. Ім’я головного героя, Жоржа Дюруа, на роки стало синонімом успішної безпринципності.


10. Жовтень. Смішна і трагічна історія Тев’є, молочара з єврейського містечка (штетля), лягла в основу чи не найпопулярнішого бродвейського м’юзикла «Скрипаль на даху» та його численних кіно- та театральних варіацій. Нескінченно мудрі, насичені особливим гумором історії Тев’є звернені нібито до автора, а насправді до кожного особисто. Вони — не лише про штетль, жінок та дружину Тев’є, його сусідів, вони — про дивовижну красу непростого життя загалом.


11. Листопад. Розповідаючи про своє життя, Девід Копперфілд говорить про любов і жорстокість, розчарування та душевну щедрість, вдалі нагоди, яким так і не судилося збутися, та щасливі випадки, котрі так і не принесли нікому щастя. Хлопчик, що народився після смерті батька в любові простої, але щирої жінки, виріс та пізнав або побачив на своєму життєвому шляху практично все, що тільки можна собі уявити чи вигадати. І тепер він міркує про те, як зберегти вірність собі, дорогим людям та добрим думкам.


12. Грудень. Оповідь Ізмаїла з корабля-китобоя “Пекорд”, що з волі знавіснілого капітана Ахава ганяється океанами за білим китом-убивцею, є одним із провідних текстів американської літератури. Історія гонитви за Мобі Діком — це не лише неймовірні пригоди, але й зріз епохи та світогляду, науки та філософії: ми бачимо, як змінилися часи і уявлення людей та якими на диво незмінними залишаються основні питання, що нас турбують.

Читать полное описание
Свернуть
Характеристики
Издательство
#книголав
Серия книг
Золота Полиця
Язык
Украинский
Год издания
2017
Иллюстрации
Нет иллюстраций
Формат
145х200 мм
Переплет
Твердый
Бумага
Офсетная
Рецензии
 • Вікторія
  8 марта 2018 г.
  Маленька подорож у минуле 100% пользователей считают этот отзыв полезным
  Ідея підписки на серію книжок мені одразу дуже сподобалась. Моя уява вже намалювала картинку: молода графиня з якогось роману Льва Тостого сидить вечорами біля каміну і захоплено стежить за розвитком подій у романах. Звісно, тоді не було більше чим займатись, але з ХХІ століття це виглядає дуже романтично. Підписка на книжки дозволяє практично подорожувати у минуле і трошки відчути себе тією графинею. Але, крім цього, є ще кілька позитивних моментів.
  По-перше, книжки для серії дуже гарно підібрані. З однієї сторони, це не надто популярні твори. Але це твори, які часто згадуються у різних контекстах. Серія дозволить мені закрити прогалини з шкільного курсу зарубіжної літератури. Прочитавши їх буде приємно випадково згадати у розмові: "О, я читала "Венеру в хутрі"" і продовжити дискусію з позиції обізнаного у темі.
  По-друге, самі книжки є дуже якісними, їх приємно тримати у руках і приємно показувати гостям. Серія стане гарною окрасою будь-якої бібліотеки. Думаю, що мої діти будуть сперечатись за те, кому вона дістанеться.
  По-третє, книжки будуть приходити мені раз на місяць у міру виходу їх з друку (люблю запах новеньких книжок!). Тобто у мене буде місяць на прочитання однієї книжки і це гарантуватиме, що я прочитаю дванадцять книжок за рік. Скільки їх там у мене заплановано на цей рік? 25? Ну от, вже є половина.
  При замовленні серії спочатку присилають сертифікат. Сертифікат досить гарний, підтверджує замовлення. Але я не зовсім зрозуміла навіщо було присилати сертифікат окремою посилкою, якщо можна було прислати його вже з першою книжкою.
  Першу книжку я вже отримала і прочитала. Друга зараз у дорозі. Поки книжки виходять пунктуально.
  Як уже зрозуміло з рецензії, серію дуже рекомендую. Це хороший подарунок собі або ж комусь дорогому для вас.
Купить - Золота Полиця
Золота Полиця
3 300 грн
Есть в наличии
 

Рецензии  Золота Полиця

5/5
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1
 • Вікторія
  8 марта 2018 г.
  Маленька подорож у минуле 100% пользователей считают этот отзыв полезным
  Ідея підписки на серію книжок мені одразу дуже сподобалась. Моя уява вже намалювала картинку: молода графиня з якогось роману Льва Тостого сидить вечорами біля каміну і захоплено стежить за розвитком подій у романах. Звісно, тоді не було більше чим займатись, але з ХХІ століття це виглядає дуже романтично. Підписка на книжки дозволяє практично подорожувати у минуле і трошки відчути себе тією графинею. Але, крім цього, є ще кілька позитивних моментів.
  По-перше, книжки для серії дуже гарно підібрані. З однієї сторони, це не надто популярні твори. Але це твори, які часто згадуються у різних контекстах. Серія дозволить мені закрити прогалини з шкільного курсу зарубіжної літератури. Прочитавши їх буде приємно випадково згадати у розмові: "О, я читала "Венеру в хутрі"" і продовжити дискусію з позиції обізнаного у темі.
  По-друге, самі книжки є дуже якісними, їх приємно тримати у руках і приємно показувати гостям. Серія стане гарною окрасою будь-якої бібліотеки. Думаю, що мої діти будуть сперечатись за те, кому вона дістанеться.
  По-третє, книжки будуть приходити мені раз на місяць у міру виходу їх з друку (люблю запах новеньких книжок!). Тобто у мене буде місяць на прочитання однієї книжки і це гарантуватиме, що я прочитаю дванадцять книжок за рік. Скільки їх там у мене заплановано на цей рік? 25? Ну от, вже є половина.
  При замовленні серії спочатку присилають сертифікат. Сертифікат досить гарний, підтверджує замовлення. Але я не зовсім зрозуміла навіщо було присилати сертифікат окремою посилкою, якщо можна було прислати його вже з першою книжкою.
  Першу книжку я вже отримала і прочитала. Друга зараз у дорозі. Поки книжки виходять пунктуально.
  Як уже зрозуміло з рецензії, серію дуже рекомендую. Це хороший подарунок собі або ж комусь дорогому для вас.
 

Характеристики  Золота Полиця

Издательство
#книголав
Серия книг
Золота Полиця
Язык
Украинский
Год издания
2017
Иллюстрации
Нет иллюстраций
Формат
145х200 мм
Переплет
Твердый
Бумага
Офсетная
Подарочные издания и комплекты
Комплекты
Тип
Бумажная
Повод
День рождения, Новый год, Юбилей, 8 Марта
Кому
Мужчине, Женщине, Художнику
По стилю
Дорогой
 
Статьи о книге  Золота Полиця
#книголав презентует проект серии классики «Золота Полиця»
В 2018 году 12 классических текстов на актуальном языке и в несравненном оформлении появятся в продаже. Книги серии будут выходить по одной, в начале каждого месяца. Некоторые из них на украинском можно будет прочитать впервые.