Улюблені вірші. У 3 томах (комплект із 3 книг)
Бумажная книга | Код товара 388243
Yakaboo 5/5
Издательство
А-ба-ба-га-ла-ма-га
Язык
Украинский
Год издания
2018
Возраст ребенка
От 3 до 5 лет, От 6 до 8 лет
Составитель
Иван Малкович
Иллюстратор
Виктория Ковальчук, Кость Лавро, Екатерина Штанко
Посмотреть все
Количество страниц
284
Иллюстрации
Цветные

Все о книге Улюблені вірші. У 3 томах (комплект із 3 книг)

Тритомне зібрання «Улюблених віршів» — найкоштовніших взірців класичної та сучасної української поезії, а також майстерних перекладів популярних віршів зарубіжної класики. Книги проілюстровали провідні українські художники.

«Улюблені вірші» — одна з найуспішніших книжок «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГИ», книга, яка постійно оновлюється новими малюнками й доповнюється новими віршами. Видання довершують чудові сучасні українські дитячі пісеньки з нотами. 

Характеристики
Издательство
А-ба-ба-га-ла-ма-га
Язык
Украинский
Год издания
2018
Возраст ребенка
От 3 до 5 лет, От 6 до 8 лет
Составитель
Иван Малкович
Иллюстратор
Виктория Ковальчук, Кость Лавро, Екатерина Штанко
Посмотреть все
Количество страниц
284
Иллюстрации
Цветные
Рецензии
 •  
  Чудова збірка 100% пользователей считают этот отзыв полезным
  Ці книги-вище будь-яких похвал. Цікаві вірші, гарні яскраві малюнки. Видавцям ВЕЛИКЕ дякую!
 •  
  Чудова збірка 100% пользователей считают этот отзыв полезным
  Ці книги-вище будь-яких похвал. Цікаві вірші, гарні яскраві малюнки. Видавцям велике ДЯКУЮ!
Купить - Улюблені вірші. У 3 томах (комплект із 3 книг)
Улюблені вірші. У 3 томах (комплект із 3 книг)
 
Товар больше не производится
 

Рецензии Улюблені вірші. У 3 томах (комплект із 3 книг)

5/5
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1
 •  
  Чудова збірка 100% пользователей считают этот отзыв полезным
  Ці книги-вище будь-яких похвал. Цікаві вірші, гарні яскраві малюнки. Видавцям ВЕЛИКЕ дякую!
 •  
  Чудова збірка 100% пользователей считают этот отзыв полезным
  Ці книги-вище будь-яких похвал. Цікаві вірші, гарні яскраві малюнки. Видавцям велике ДЯКУЮ!
 •  
  напевно що найкраща книжка, придбанна останнім часом!!!!!!!! 100% пользователей считают этот отзыв полезным
  Прекрасна колекція віршиків! яскраві, добрі малюнки!!!
  абабагаламага виправдовує свій слоган "від 2 до 102"! моя донька просто в захваті від книжки, і я також. із задоволенням читаємо віршики кожен день перед сном.
 •  
  Рецензия 100% пользователей считают этот отзыв полезным
  Чудеснейшие издания,великолепные рисунки,которые можно рассматривать до бесконечности:)Не книги,а просто украинское чудо!!!
 •  
  Рецензия
  Одне з найстаріших і найкращих виданнь дитячих віршів.
  Дитина дуже задоволена, підійде від 8міс -дивиться картинки переважно
  і до шкільного віку

 •  
  Чудові вірші, чарівні малюнки
  Мабуть, це найкращі збірки дитячих віршиків.
  По-перше, слід відмітити високу якість та змістовну глибину всіх віршів у цих двох збірках. І це недивно, адже автори більшості віршів – видатні українські і зарубіжні поети, зокрема: Л. Куліш-Зіньків, М. Вінграновський, І. Нехода, Л. Глібов, П. Воронько, О. Олесь, П. Тичина, Н. Забіла, Т. Шевченко, Л. Костенко, М. Рильський, Г. Фалькович та ін., а також є вірші за народними мотивами. Більшість віршів кумедні й бешкетні, вдало відображають дитячі психологію й у простій формі доносять до дитини найважливіші моральні цінності.
  Особливе захоплення – це ілюстрації в цих книжках. Сказати, що вони надзвичайні та чарівні, – це нічого не сказати. Вони просто казкові, суперові. І те, що вони виконані різними художниками (К. Лавро, І. Сулима та ін.), тільки приваблює, адже кожна книга в комплекті велика (103 і 87 сторінок відповідно), і дуже різні ілюстрації роблять книгу більш різноманітною і цікавою.
  У цій книзі майже до кожного свята та виступу в дитячому садку ми з донькою знаходили вдалий віршик.
 •  
  Щирі вірші для читання вголос
  Кажуть, що найкращими для читання маленьким дітям є вірші. Вони мають ритм, дарують відчуття мови, легкі для запам"ятовування, а отже - збагачують словниковий запас малечі. Всі ми з дитинства пам"ятаємо купу маленьких і не дуже віршів. Муха цокотуха, Тараканіще, Бармалєй і т.п. А от представлені в цих збірках для мене особисто були відкриттям. Деякі - пустотливі, наповнені жартами, граються зі словами. Деякі - переспівані з інших мов, відкривають завісу інших культур, демонструють, як ставляться до тих чи інших явищ в інших країнах. Деякі - змушують замислитися. Деякі хочеться співати. Від інших хочеться стрибати. Деякі викликають відчуття "а зі мною таке було!" Інші лишаються незрозумілими тривалий час. Але всі вони - унікальні. І назва збірки не вводить в оману. Книги дійсно стають "улюбленими". Зачитаними. Їх першими знімає з полички 2-5 річна дитина. Повертається до них. "Читає" ті вірші, що вивчила напам"ять. До речі, про цю важливу деталь ще не написано: читання віршів зміцнює пам"ять!
  А ще в цьому виданні чудові ілюстрації. Їх можна роздивлятися довго. І вони - цінні самі по собі.
  Такі книги можна придбати і собі в бібліотеку, і на подарунок. А якщо власні діти вже виросли, то прибережіть: знадобиться для онуків. Вірші лишаються актуальними в різні часи!
 •  
  Найкращі вірші
  "Улюблені вірші. У 3 томах (комплект із 3 книг)" придбав на подарунок для свого сина. Отримавши заповітні книги ми усі були від них у захваті, неймовірний великий формат, казкові ілюстрації, глянцевий папір, якість книг видавництва А-ба-ба-га-ла-ма-га як завжди дуже висока. Зачаровані книгами ми читали їх більше двох годин, для нас це справді рекорд, оскільки не всі книги можуть так зацікавити маленьку дитину. Також нам дуже припали до вподоби і самі вірші, вони чудові, мелодійні та змістовні, кожен має свій особливий зміст, це є великим плюсом, тому що не усі вірші які ми читали до цього дитині мали свій особистий підтекст, а були лише звичайним набором речень. На щастя видавництво А-ба-ба-га-ла-ма-га підтримує високий рівень своїх видань і ми можемо цими книжками справді гордитись.
  У комплект входять три томи книг із віршами, у кожному із них Ви обов'язково знайдете той, що Вам найбільше сподобається, нам сподобались усі вірші. Читання віршів та вивчення їх на пам'ять сприяє всесторонньому розвитку дитини, розвиває розумову діяльність а також творчі здібності та уяву. У дані книги входять справді улюблені усіма нами вірші такі як : "Падав сніг на поріг", "Тече вода із-за гаю", "Їжаки у перукарні", та багато інших.
  Даний комплект книг приніс нам велике задоволення, а також буде чудовим подарунком для кожної дитини.
 •  
  Чи відповідає назва книги її змісту? Однозначно ТАК!!!
  "Улюблені вірші - 1" купила за порадою. Спершу подумала: "Ну вірші, ну хай буде ще одна книжка в дитячу бібліотечку". Традиційно кілька разів прочитали, переглянули малюнки, і як буває з рештою книжок - відклали на поличку.
  А потім, одного разу, коли діти захворіли, і вичерпалися усі ідеї як їх розважити, настала черга читання. Прагнучи відволікти свою малечу та їх звеселити захопилася читанням кожного вірша з особливою інтонацією (звісно я й раніше читала з різними інтонаціями, але цього разу мабуть був більш грайливий настрій). Така практика виявилася справжньою знахідкою. І в наступні роки ми неодноразово перечитували усі вірші, частину з них вивчили напам'ять (чому б не потренувати її в дошкільному віці, тим паче і діти були в захваті), в початковій школі влаштовували спільні своєрідні перечитування-змагання (у кого вийде цікавіше, таким чином користувалася нагодою потренувати дітей в техніці читання). У підлітковому віці - підбірка віршів з цієї книги стала чудовою нагодою у тренуванні красивої вимови (це теж важливо, і навіть через спротив та "нехочу" коротенькі віршики з чарівною вимовою, пам'ятними емоціями виявилися вдалим тренінгом).
  Коли з'явилася у продажу "Улюблені вірші - 2" питання "купувати чи ні навіть не розглядалося". Звісно ми її купили. І знову ж отримали шалену насолоду і від підбірки віршів, і від ілюстрацій, і від можливості пригадати емоції, які виникали при прочитанні попереднього тому.
  "Улюблені вірші" - супервлучна назва і це однозначно.
  До інших хороших і правильних слів на адресу збірки, висловлених попередніми рецензентами, хочу додати: "Для мене виявилося вдалою знахідкою, що "Улюблені вірші" дозволила перетворити процес читання на гру, захопливу і цікаву".
 
Характеристики Улюблені вірші. У 3 томах (комплект із 3 книг)
Издательство
А-ба-ба-га-ла-ма-га
Язык
Украинский
Год издания
2018
Возраст ребенка
От 3 до 5 лет, От 6 до 8 лет
Составитель
Иван Малкович
Иллюстратор
Виктория Ковальчук, Кость Лавро, Екатерина Штанко, Оксана Игнащенко
Количество страниц
284
Иллюстрации
Цветные
Формат
235х305 мм
Переплет
Твердый
Бумага
Мелованная
ISBN
978-617-585-139-5, 978-966-7047-76-4, 978-617-585-036-7
Подарочные издания и комплекты
Комплекты
Тип
Бумажная
Литература стран мира
Украинская литература