Змеи в костюмах. Как вовремя распознать токсичных коллег
Паперова книга | Код товару 1325682
Автор
Роберт Хаер, Павло Бабяк
Видавництво
Манн, Іванов і Фербер
Мова
Російська
Рік видання
2021
Кількість сторінок
368
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Формат
145х215 мм
Палітурка
Тверда

Усе про книжку Змеи в костюмах. Как вовремя распознать токсичных коллег

Про книгу

Книга про психопатів на роботі, їхню деструктивну поведінку та стратегії протистояння їм.

Все частіше саме враження лідера команди та інших учасників виявляється важливішим за реальні показники. Це створює сприятливе середовище для процвітання офісних хижаків, які володіють своєрідним шармом і навичками маніпуляцій. Вони здатні приймати складні рішення, прекрасно контролюють емоції і не губляться в складних ситуаціях. Спочатку колеги навіть не помічають їхньої деструктивної поведінки. А дарма.

Ця книга допоможе вам вчасно розпізнати токсичного колегу, підлеглого, керівника і не постраждати від його дій. Ви навчитеся не тільки ідентифікувати психопатів по їхніх характерних рисах, стратегіях поведінки, методах управління жертвами і мотивації, а й знайдете свій спосіб захисту.

Для кого ця книга

  • Для тих, хто хоче сформувати цивілізовані і продуктивні робочі відносини в своїй компанії.
  • Для тих, хто хоче навчитися розпізнавати офісних змій або за службовим обов'язком повинен їх відловлювати.
  • Для всіх, хто працює в корпоративних структурах.

Від авторів

Ця книга з'явилася в результаті зростаючого усвідомлення того, що відсутність конкретних знань про суть психопатичного маніпулювання і обману серед ділових людей - це і є ключ до успіху корпоративних аферистів. Існує безліч публікацій по темі поведінки кримінальних психопатів, проте всі вони розраховані на судмедекспертів і лікарів-клініцистів. Ми сподіваємося заповнити деякі прогалини в поточному розумінні поведінки психопатів, наявні у читачів бізнес-літератури, застосувавши для цього доступні для розуміння приклади з практики. Ми хочемо познайомити читачів з досвідом роботи поруч з корпоративним психопатом, запропонувавши їхній увазі аналіз реальних ситуацій, з якими ми стикалися в процесі своїх досліджень. Оскільки товариш по службі з психопатичним типом особистості може зашкодити вашій кар'єрі явними і неявними способами, ми сподіваємося, що ці знання допоможуть вам захистити себе в майбутньому.

Вихідна передумова цієї книги полягає в тому, що психопати дійсно працюють в сучасних організаціях; багато з них домоглися відмінних результатів по більшості стандартних показників успішної кар'єри, а їхні деструктивні особистісні характеристики невидимі для більшості людей, з якими вони взаємодіють. Психопати здатні обійти, а часом навіть взяти під свій контроль системи планування наступності та управління ефективністю, для того щоб узаконити свою поведінку. Вони використовують з вигодою для себе будь-які недоліки системи комунікації, організаційні системи і процеси, міжособистісні конфлікти, а також загальні стрес-фактори, що вражають всі компанії. Психопати погано поводяться зі своїми колегами, а оскільки це призводить до падіння морального духу і розпалювання конфліктів, вони завдають шкоди всій компанії.

Ця книга допоможе вам крок за кроком розкрити особистість психопата. Ми використовуємо кілька підходів до вирішення цього завдання, наближаючи читача до розуміння того, що рухає психопатами і які елементи їхньої поведінки в офісі можуть дати підказки щодо їхньої істинної сутності.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Роберт Хаер, Павло Бабяк
Видавництво
Манн, Іванов і Фербер
Мова
Російська
Рік видання
2021
Кількість сторінок
368
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Формат
145х215 мм
Палітурка
Тверда
Рецензії
Купити - Змеи в костюмах. Как вовремя распознать токсичных коллег
Змеи в костюмах. Как вовремя распознать токсичных коллег
440 грн
Є в наявності
 

Рецензії Змеи в костюмах. Как вовремя распознать токсичных коллег

 
Характеристики Змеи в костюмах. Как вовремя распознать токсичных коллег
Автор
Роберт Хаер, Павло Бабяк
Видавництво
Манн, Іванов і Фербер
Мова
Російська
Рік видання
2021
Кількість сторінок
368
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Формат
145х215 мм
Палітурка
Тверда
ISBN
978-5-00117-965-8
Вага
444 гр.
Тип
Паперова