Жесткий тайм-менеджмент. Жесткий менеджмент (комплект из 2 книг)
Аудіокнига | Код товару 1329375
Автор
Ден С. Кеннеді
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2018
Тип
Аудіо

Все про аудіокнигу Жесткий тайм-менеджмент. Жесткий менеджмент (комплект из 2 книг)

Книга 1. Жорсткий тайм-менеджмент. Візьміть своє життя під контроль

Уміння грамотно розпоряджатися власним часом - одне з ключових для сучасної людини. І неважливо, хто вона - бізнесмен, політик, фрілансер або мандрівник.

Ден Кеннеді пропонує слухачеві ознайомитися зі своєю роботою «Жорсткий тайм-менеджмент. Візьміть своє життя під контроль». На відміну від більшості схожих праць, тут автор не концентрується тільки на бізнесі. Аудіокнига підійде всім - незалежно від віку, роду діяльності, життєвих цілей і способу мислення.

Якщо ви відчуваєте постійну нестачу часу, часто не встигаєте, хапається за різні справи і нічого не можете довести до ідеалу - ця книга для вас. А можливо, ви просто хочете хоч трохи більше раціоналізувати своє повсякденне життя? І в цьому допоможе праця Дена Кеннеді.

Книга 2. Жорсткий менеджмент. Примусьте людей працювати на результат

З підлеглими потрібно твердо витримувати курс. Тут немає місця ніякій жалості. Ніхто не буде ставитися до вашого бізнесу, як ви, і ніхто не буде стільки в нього вкладати: якщо справа піде прахом, наймані працівники підуть і знайдуть нове місце, але ви тут на гачку. Звичайно, в чомусь можна дати послаблення, але тим, і тільки тим, хто цього вартий. Той, хто без кінця спізнюється, некомпетентний, просто нечесний і недобросовісний співробітник милості не заслуговує. Від такого потрібно позбавлятися в пожежному порядку, як від ракової пухлини.

Думаєте, що зможете перевиховати людей? Мотивувати? Ні. Але ви можете створити чіткі правила, твердо дотримуючись яких заробите набагато більше, ніж сподівалися, і збудуєте стабільний бізнес.

Для кого ця книга

Ця книга призначена в першу чергу бізнесменам, але принесе користь всім, хто хоче зрозуміти справжню природу відносин наймача та працівника і способи її змінити.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Ден С. Кеннеді
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2018
Тип
Аудіо
Рецензії
Купити - Жесткий тайм-менеджмент. Жесткий менеджмент (комплект из 2 книг)
Жесткий тайм-менеджмент. Жесткий менеджмент (комплект из 2 книг)
304 грн
Доступні формати для скачування:
 
Інформація про автора
Ден С. Кеннеді
Ден С. Кеннеді

Відомий бізнес-тренер, «творець мільйонерів», автор двадцяти книг про бізнес, сім з яких стали бестселерами. Літературна творчість Дена Кеннеді - це не політ фантазії, а прагматичні поради людини, що має досвід у бізнесі та інвестиціях. У своїх творах він розповідає, які принципи допомогли йому стати мультимільйонером, дає досить жорсткі, але ефективні поради по планування свого часу...

Детальніше

Рецензії Жесткий тайм-менеджмент. Жесткий менеджмент (комплект из 2 книг)

 
Характеристики Жесткий тайм-менеджмент. Жесткий менеджмент (комплект из 2 книг)
Автор
Ден С. Кеннеді
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2018
Тип
Аудіо
 

Про автора Жесткий тайм-менеджмент. Жесткий менеджмент (комплект из 2 книг)