Жесткие продажи. Заставьте людей покупать при любых обстоятельствах
Аудіокнига | Код товару 1330496
Автор
Ден С. Кеннеді
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2020
Перекладач
Миколай Мезiн
Тип
Аудіо

Все про аудіокнигу Жесткие продажи. Заставьте людей покупать при любых обстоятельствах

Про що книга

Сьогодні продажнику обов’язково бути розумнішим, проникливішим, прогресивнішим, агресивнішим, організованішим, і у всіх відносинах за інших, щоб вибратися на вершину. Ця книга якраз і покликана озброїти вас для переходу в братство найбагатших, незалежних, впливових і важливих. Якщо це не те місце, де ви всією душею хочете опинитися, книга буде для вас марною тратою часу, здасться занадто грубою, прямою і «конкретною». 

Чому книга гідна уваги

  • Це не звичайний підручник з продажів. Ця книга відверто ігнорує модні терміни, жаргони і психологічну нісенітницю, від яких, очевидно, в захваті багато тренерів продажів і автори, які пишуть про продажі. І це не мотиваційна книга. Це простий, чесний, безжально прагматичний виклад методів, які НАСПРАВДІ допомагають успішно продавати.
  • Вона написана Деном Кеннеді, який славиться тим, що завжди відразу переходить до розмови по суті і в виразах не соромиться.
  • Прочитавши цю книгу, ви здобудете імунітет проти «ні», і жоден покупець уже не зможе вам відмовити; назавжди позбавитеся від необхідності шукати клієнтів - вони самі будуть за вами бігати; навчитеся читати думки ближнього свого і знайдете ще масу безцінних для кожної сучасної людини навичок.

Хто автор

Ден Кеннеді - автор декількох десятків ділових книг, серійний підприємець, який створив, який купив, який побудував і продав чимало бізнесів різних типів і масштабів. Надзвичайно затребуваний і обурливо високооплачуваний консультант з директ-маркетингу і копірайтер, автор і ведучий групових тренінгів для підприємців, професійний лектор, провокатор. Живе з другою і третьою дружиною (це одна і та ж жінка) і маленькою собачкою в Огайо та Вірджинії. Його офіс, куди він ніколи не ходить, знаходиться в Фініксі.

  • Виконавець: Алекс Лайт
  • Тривалість: 7 годин 29 хвилин
Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Ден С. Кеннеді
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2020
Перекладач
Миколай Мезiн
Тип
Аудіо
Рецензії
Купити - Жесткие продажи. Заставьте людей покупать при любых обстоятельствах
Жесткие продажи. Заставьте людей покупать при любых обстоятельствах
146 грн
Доступні формати для скачування:
 
Інформація про автора
Ден С. Кеннеді
Ден С. Кеннеді

Відомий бізнес-тренер, «творець мільйонерів», автор двадцяти книг про бізнес, сім з яких стали бестселерами. Літературна творчість Дена Кеннеді - це не політ фантазії, а прагматичні поради людини, що має досвід у бізнесі та інвестиціях. У своїх творах він розповідає, які принципи допомогли йому стати мультимільйонером, дає досить жорсткі, але ефективні поради по планування свого часу...

Детальніше

Рецензії Жесткие продажи. Заставьте людей покупать при любых обстоятельствах

 
Характеристики Жесткие продажи. Заставьте людей покупать при любых обстоятельствах
Автор
Ден С. Кеннеді
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2020
Перекладач
Миколай Мезiн
Тип
Аудіо
 

Про автора Жесткие продажи. Заставьте людей покупать при любых обстоятельствах