Железная хватка: Как развить в себе качества, необходимые для достижения успеха
Аудіокнига | Код товару 1263244
Автор
Лінда Каплан Талер, Робін Коваль
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2017
Тип
Аудіо

Все про аудіокнигу Железная хватка: Как развить в себе качества, необходимые для достижения успеха

Цитата:

«Залізна хватка» - звучить трохи старомодно, наче з минулого століття. Але в наші дні ця якість переживає друге народження. Чому? Тому що, судячи з усього, ми стаємо м'якотілими. Залізна хватка - це коли працюєш в поті чола, а не стрясаєш повітря порожнім хвастощами. Це про характер, а не про харизму. Методична завзятість і живучість, властиві людям із залізною хваткою, ніколи не вважалися секретною зброєю успіху.
Лінда Каплан Талер, Робін Коваль

Про що книга:

Завзятість - ключовий фактор успіху. Працьовита і наполеглива людина, стверджують автори книги, здатна домогтися більшого, ніж обдарований ледар, який надіється тільки на свої природні здібності. Книга адресована всім, хто хоче успішно вирішувати життєві завдання, розпрощатися з нерішучістю, лінню і боязню невдач - і добиватися поставлених цілей. Крім конкретних прийомів, які допомагають розвинути наполегливість і працьовитість, в книзі міститься велика кількість надихаючих історій з реального життя.

Чому книга гідна прочитання:

У ній безліч прикладів з життя відомих людей: Стів Джобс, Колін Пауелл, Майкл Джордан, Майкл Блумберг та подібні до них, досягли вражаючих висот у своїй кар'єрі завдяки наполегливості та праці. У книзі є також дуже особиста і щира історія успіху самих авторів. Автори розповідають, як розвивати в собі бійцівські якості: рішучість, самостійність, вміння знаходити вихід у важкій ситуації - і як розлучатися з лінню, аморфністю і бажанням покластися на «авось». Ці поради стануть в нагоді не тільки вам особисто: їх можна з успіхом застосовувати при вихованні дітей.

Талант, харизма, неймовірне везіння - все це дуже добре, але для того, щоб отримати від життя максимум, потрібно щось менш ефемерне: завзятість, об'єктивність і адекватність, старання і працьовитість. Потрібна залізна хватка. Ви дізнаєтеся про чотири її складові і зрозумієте, чого саме не вистачає особисто вам і над чим слід попрацювати, щоб зробити свій характер непохитним, а цілі - досяжними.

Для кого ця книга:

Для всіх, у кого не виходить доводити справи до кінця, хто не може повірити в себе, кому не вистачає твердості й наполегливості, щоб домогтися успіху в житті; для тих, хто щиро вважає себе слабохарактерним і позбавленим везіння, але не готовий змиритися з роллю довічного лузера.

Хто автори:

Лінда Каплан Талер, Робін Коваль - засновниці одного з найбільших рекламних агентств США, в числі клієнтів якого такі великі бренди, як P&G, L'Oreal, Pfizer, Wendy's і багато інших. Лінда і Робін починали будувати кар'єру з самих низів, змінили безліч безперспективних робіт і посад, поки нарешті не знайшли справу свого життя.

Успіх буває випадковим. Талант іноді легко домагається визнання. Але в більшості випадків заради досягнення результату доводиться багато і важко працювати, долаючи перешкоди і не опускаючи рук через невдачі, яких може бути чимало. Звичайно, завзятість не є важливішою за талант, але без неї у вас навряд чи щось вийде. Крім того, на відміну від таланту, завзятість - якість наживна, і ця книга допоможе вам розвинути її в собі і стати володарем справжньої залізної хватки - відмінної риси переможців.

Сергій Турко, головний редактор видавництва «Альпина Паблишер»

Лінда Каплан Талер і Робін Коваль написали дуже потрібну книгу про важливість наполегливої роботи, витривалості та сталевого характеру. Поради авторів і розказані ними життєві історії знайдуть відгук у будь-якого читача - від топ-менеджера до стажера, який щойно розпочав будувати кар'єру.

Гейл Макговерн, президент і генеральний директор американського Червоного Хреста

До фінішу можна йти і другим: головне - зуміти вчасно зробити ривок і у вирішальний момент обігнати суперника. Зберегти сили для фінального ривка допоможуть витримка і наполегливість - те, що в звичайному житті називається «залізною хваткою». Її можна розвинути в собі, можна навчитися бути сильнішими і витривалішими, щоб перемогти! Про це - відмінна книга, яка зараз у вас в руках!

Яна Єгорян, дворазова олімпійська чемпіонка з фехтування

Терміново кидайте справи і біжіть за примірником книги «Залізна хватка». Вона сповнена здорового глузду, найцінніших відкриттів і корисних порад - після її прочитання будь-яка людина повірить у власні сили.

Даяна Авів, президент і генеральний директор благодійної організації Independent Sector

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Лінда Каплан Талер, Робін Коваль
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2017
Тип
Аудіо
Рецензії
Купити - Железная хватка: Как развить в себе качества, необходимые для достижения успеха
Железная хватка: Как развить в себе качества, необходимые для достижения успеха

Звичайна ціна: 105 грн

Спеціальна ціна: 79 грн

Доступні формати для скачування:
 

Рецензії Железная хватка: Как развить в себе качества, необходимые для достижения успеха

 
Характеристики Железная хватка: Как развить в себе качества, необходимые для достижения успеха
Автор
Лінда Каплан Талер, Робін Коваль
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2017
Тип
Аудіо