Взрывной рост. Почему экспоненциальные организации в десятки раз продуктивнее вашей (и что с этим делать)
Аудіокнига | Код товару 1330512
Автор
Майкл Мелоун, Пітер Діамандіс, Салім Ісмаїл
Подивитися всі
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2017
Перекладач
Ірина Євстигнєєва
Тип
Аудіо

Все про аудіокнигу Взрывной рост. Почему экспоненциальные организации в десятки раз продуктивнее вашей (и что с этим делать)

Цитата:

Ми не можемо гарантувати вам успіх, але ми принаймні можемо пояснити вам нові правила гри і вказати правильний напрямок. Це плюс ваша власна ініціатива дадуть вам хороші шанси на те, щоб стати переможцем в новому світі експоненційних організацій.

Про що книга:

Ще недавно компаніям були потрібні десятки років, щоб заробити мільярд. Сьогодні багато бізнесів, такі як Snapchat, WhatssApp і Uber, проходять цей шлях за пару років. Ми вступили в епоху високих швидкостей, тепер, щоб вижити і досягти успіху, компанії змушені стрімко зростати. Ключове питання: як успішно конкурувати в цьому новому світі? Як уникнути горезвісних хвороб зростання? Відповідь - стати експоненційною організацією.

Ця книга - практичний посібник зі створення експоненційних компаній і управління ними. Автори розповідають про досвід бізнесу, який вписався в нові умови, і дають поради, як адаптувати до змін існуючі організації. Завдяки «вибуховому зростанню» будь-яка компанія, від стартапу до величезної корпорації, навчиться використовувати нові технології, для того, щоб домогтися експоненціального зростання.

Чому книга гідна прочитання:

  • Автори досліджували десятки компаній, які зуміли скористатися новими реаліями і досягли в результаті небувалих темпів зростання. 
  • Що ще важливіше, вони провели глибокий аналіз і виробили практичні принципи того, як вже існуючі організації можуть адаптуватися до змін. Книга являє собою «посібник з виживання» для топ-менеджерів і підприємців, тому що якщо вам не вдасться перетворитися в експонентну організацію самим, то в кінцевому рахунку зникнете з лиця землі, як динозаври. 

Хто автори:

Салім Ісмаїл - співзасновник і виконавчий директор Університету сингулярності, де він курирує безліч академічних програм, а також є його Глобальним послом. До цього він був віце-президентом Yahoo, де створив і керував її внутрішнім бізнес-інкубатором Brickhouse. Його остання компанія Angstro в серпні 2010 року була придбана Google. В цілому він особисто заснував і керував сімома стартапами.

Юрі ванн Геест - випускник Університету сингулярності, провідний світовий експерт в сфері мобільних технологій і захоплений дослідник експоненційних технологій і тенденцій.

Майкл Мелоун - авторитетний журналіст світового класу, пише про високі технології. 

  • Виконавець: Артем Пахомов
  • Тривалість: 11 годин 59 хвилин
Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Майкл Мелоун, Пітер Діамандіс, Салім Ісмаїл
Подивитися всі
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2017
Перекладач
Ірина Євстигнєєва
Тип
Аудіо
Рецензії
Купити - Взрывной рост. Почему экспоненциальные организации в десятки раз продуктивнее вашей (и что с этим делать)
Взрывной рост. Почему экспоненциальные организации в десятки раз продуктивнее вашей (и что с этим делать)
175 грн
Доступні формати для скачування:
 

Рецензії Взрывной рост. Почему экспоненциальные организации в десятки раз продуктивнее вашей (и что с этим делать)

 
Характеристики Взрывной рост. Почему экспоненциальные организации в десятки раз продуктивнее вашей (и что с этим делать)
Автор
Майкл Мелоун, Пітер Діамандіс, Салім Ісмаїл, Юрі ван Геест
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2017
Перекладач
Ірина Євстигнєєва
Тип
Аудіо