Выживание по методике спецслужб. 100 ключевых навыков
Електронна книга | Код товару 1234802
Автор
Клінт Емерсон
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2018
Перекладач
Миколай Мезiн
ISBN
9785961452266
Тип
Електронна

Все про електронну книгу Выживание по методике спецслужб. 100 ключевых навыков

Цитата

Вичерпний, містить масу надійної і перевіреної інформації, цей підручник допоможе вам протистояти загрозам сучасного світу. Майк Рітланд, автор книги Trident K9 Warriors

Про що книга «Виживання за методикою спецслужб: 100 ключових навичок»

Загроза тероризму, зростання криміналу, стрілянина на вулицях - наш світ не стає безпечнішим... Як захистити себе, вчасно помітити небезпеку і уникнути її? Майстер-клас із виживання в надзвичайних ситуаціях дає один з найпрофесійніших спецагентів на планеті. Клінт Емерсон, відставний офіцер ВМФ, кілька років прослужив в Агентстві національної безпеки, грунтується на своєму великому досвіді, який включає 20 років участі в спецопераціях по всьому світу, в складі групи і поодинці, і з'єднує навички розвідника і бійця. Знання та вміння, описані в книзі, дають можливість вистояти в будь-яких халепах: ви дізнаєтеся, як втекти від стеження, вириватися з рук викрадачів, протистояти нападу. Це одночасно і практичний посібник, і захоплююче читання, підіймає завісу таємниці над життям агентів спецслужб.

Чому книга «Виживання за методикою спецслужб: 100 ключових навичок» гідна прочитання

  • Написана відставним спецназівцем, книга пропонує набір унікальних навичок таємного агента, володіння якими багаторазово підвищить шанси читача на виживання - зіткнеться він з озброєним злочинцем або з зомбі-апокаліпсисом.
  • 100 навичок, запозичених з практики спецслужб, які не потребують застосування «високих технологій» (тому що складні інструкції - останнє, що потрібно в критичній ситуації), допоможуть читачам захистити себе, а також: - створити щоденний ношений запас - портативну систему життєзабезпечення і самозахисту; захистити машину від угону; вибратися з багажника автомобіля; вивільнитися з наручників; швидко виготовити респіратор; "Стерти" цифрові сліди; обдурити комп'ютерну програму розпізнавання обличчя; перемогти в сутичці з противником, озброєним ножем.
  • Кожен необхідний навик наочно і докладно проілюстрований.

Хто автор

Клінт Емерсон - відставний офіцер спецназу ВМС США, протягом 20 років брав участь в спецопераціях по всьому світу в складі 3-го і елітного 6-го батальйонів сил особливого призначення Агентства національної безпеки. Використовуючи арсенал різних практичних умінь, розроблених ним для самозахисту, він створив особисту контртерористичну програму для мирного життя, в якій зібрані навички, необхідні для відображення будь-якого нападу і виживання в критичній ситуації.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Клінт Емерсон
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2018
Перекладач
Миколай Мезiн
ISBN
9785961452266
Тип
Електронна
Рецензії
Купити - Выживание по методике спецслужб. 100 ключевых навыков
Выживание по методике спецслужб. 100 ключевых навыков
152 грн
Доступні формати для скачування:
 

Рецензії Выживание по методике спецслужб. 100 ключевых навыков

 
Характеристики Выживание по методике спецслужб. 100 ключевых навыков
Автор
Клінт Емерсон
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2018
Перекладач
Миколай Мезiн
ISBN
9785961452266
Тип
Електронна