Всесвітня історія в коміксах (комплект із 5 книг)
Паперова книга | Код товару 1290176
Автор
Ларрі Гонік
Видавництво
Рідна Мова
Серія книг
Наука в коміксах
Мова
Українська
Рік видання
2020
Перекладач
Анатолій Хлівний
Вік
Від 6 до 8 років, Від 9 до 12 років
Кількість сторінок
1488

Усе про книжку Всесвітня історія в коміксах (комплект із 5 книг)

Книга 1. Всесвітня історія. Том 1. Від Великого вибуху до походів Александра Македонського

Історія людства в оригінальному потрактуванні Ларрі Ґоніка не має собі рівних. Починаючи з теорії Великого вибуху й «еволюції всього», книжка охоплює понад три мільярди років — від виникнення клітинних форм життя й наступних епох викопної флори та фауни, включаючи царство динозаврів, й аж до появи перших гомінідів. Завдяки вдало поданій інформації можна легко скласти уявлення про високорозвинені давні цивілізації — шумерів, хетів, ассирійців і євреїв. Легко й дотепно художник змальовує життя правителів, воїнів і рабів — усі вони зробили свій внесок у становлення західної цивілізації.

Книга 2. Всесвітня історія. Том 2. Від розвитку Китаю до занепаду Риму. І про Індію також!

У другому томі коміксів "Всесвітня історія" Ларрі Ґонік ознайомить читачів з провідними цивілізаціями стародавнього світу - від Індії та Китаю до Римської імперії. У своєрідній манері, з оригінальним і непідробним гумором, автор, детально зупиняючись на ключових подіях і особистостях минулого, спонукає читача пригадати історичну інформацію. Саме в античну добу зародилася більшість світових релігій, тож не дивно, що Л. Ґонік приділяє особливу увагу Ісусові Христу, Конфуцієві, Будді та іншим великим постатям, чиї вчення пережили століття, зображуючи їх, однак, насамперед звичайними людьми.

Книга 3. Всесвітня історія. Том 3. Від розквіту Аравії до Ренесансу

Новий том знаменитої «Всесвітньої історії» Ларрі Ґонік починає з подій 395 року — закриття язичницьких храмів в Європі — і закінчує першою експедицією Христофора Колумба, що відбулася в 1492-му. Між цими двома датами в світі відбувалося дуже багато: зародження ісламу, формування великих тюркських і китайських династій, Хрестові походи… Життя Візантійської імперії, історія Африки, Китаю, Індії та Японії, завоювання азійських кочовиків, лицарі, інквізиція, чума і Ренесанс у Європі — безліч тем і сюжетів, майстерно пов’язаних в єдине ціле і представлених мовою лаконічної графіки, дають яскраву, калейдоскопічну картину середньовічної історії.

Книга 4. Всесвітня історія. Том 4. Від Колумба до Конституції США

Життя триває! Ця книжка популярного автора коміксів Ларрі Ґоніка починається з розповіді про Мексику, оповідає про прибуття Колумба до Нового cвіту, завоювання Америки іспанцями, створення португальської імперії в Азії і формування першої по-справжньому глобальної системи торгівлі.

Ви дізнаєтеся про протестантську Реформацію, про експансію Голландії та Англії, про зародження сучасної філософії та науки.

Останній розділ розповідає про суперництво Франції і Британії в Північній Америці і перспективи всього світу в світлі Американської революції і конституції США — і все це мовою лаконічної графіки і дотепних коментарів.

Книга 5. Всесвітня історія. Том 5. Від Бастилії до Багдада

Історії не повернути назад, але можна її уявити, особливо, роздивляючись картинки блискучого автора нонфікшн-коміксів Ларрі Ґоніка.

У цьому томі «Історії» оповідь починається з епохи Просвітництва, охоплює два з половиною століття, з революціями, суспільними та економічними зрушеннями, двома світовими війнами, колоніалізмом, науково-технічним прогресом, скасуванням рабства та багатьма іншими подіями, і закінчується XXI ст. з його війнами в Іраку та Афганістані.

У своїх дотепних текстах і графічних роботах Ґонік приділяє однакову увагу всім частинам світу, оживляючи минуле, і ми можемо поглянути на історію під новим, незвичним кутом.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Ларрі Гонік
Видавництво
Рідна Мова
Серія книг
Наука в коміксах
Мова
Українська
Рік видання
2020
Перекладач
Анатолій Хлівний
Вік
Від 6 до 8 років, Від 9 до 12 років
Кількість сторінок
1488
Рецензії
Купити - Всесвітня історія в коміксах (комплект із 5 книг)
Всесвітня історія в коміксах (комплект із 5 книг)

Звичайна ціна: 1 250 грн

Спеціальна ціна: 1 063 грн

Є в наявності
 
Інформація про автора
Ларри Гоник
Ларри Гоник

Популярний письменник, автор цікавих і пізнавальних коміксів, талановитий математик з Гарварда - все це грані творчості Ларрі Гоника. Цей американський автор відомий тим, що популяризує науку нестандартним шляхом - пишучи яскраві і захоплюючі комікси з фізики, генетики, комп'ютерних наук та історії. Його книги можна вважати повноцінними підручниками, так як в них присутні не тільки веселі картинки...

Детальніше

Рецензії Всесвітня історія в коміксах (комплект із 5 книг)

 
Характеристики Всесвітня історія в коміксах (комплект із 5 книг)
Автор
Ларрі Гонік
Видавництво
Рідна Мова
Серія книг
Наука в коміксах
Мова
Українська
Рік видання
2020
Перекладач
Анатолій Хлівний
Вік
Від 6 до 8 років, Від 9 до 12 років
Кількість сторінок
1488
Ілюстрації
Чорно-білі
Формат
200х260 мм, 205х265 мм
Палітурка
М'яка, Інтегральна
Папір
Офсетний
ISBN
978-966-917-631-8, 978-966-917-225-9, 978-966-917-164-1, 978-0-385-42093-8, 978-966-917-305-8, 978-966-917-419-2, 978-966-917-164-1, 978-0-06-076004-5, 978-966-917-549-6
Подарункові видання та комплекти
Комплекти
Тип
Паперова
 

Про автора Всесвітня історія в коміксах (комплект із 5 книг)