Восстание машин отменяется! Мифы о роботизации
Паперова книга | Код товару 743193
Автор
Девід Мінделл
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2016
Перекладач
Вікторія Краснянська
Кількість сторінок
310
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Формат
145х215 мм

Усе про книжку Восстание машин отменяется! Мифы о роботизации

Кожен політ авіалайнера - це історія, точно така, які будь-яка океанографічна експедиція, космічний політ або військова операція. Через ці історії конкретних людей і машин ми можемо збирати по крупицях дані про ледь відчутну динаміку.

Ми бачимо майбутнє, де присутність людини і її знання стануть більш важливими, ніж будь-коли, але в певному сенсі незвичайними і незнайомими.

І ці машини просто чудові. Я не єдина людина, яка все своє життя захоплюється літаками, космічними кораблями і підводними човнами. По суті, герої історій, які я розповім нижче, керувалися не тільки пошуком практичної користі - ними рухала ще й пристрасть до нових технологій.

Про що книга «Повстання машин скасовується! Міфи про роботизацію»

Майбутнє вже настало: роботів і нові технології людина використовує в повітрі, під водою і на землі. Люди вивчають океанські западини за допомогою батискафів, переводять літак в режим автопілота, використовують дрони не тільки в обороні, а й звичайному житті. Ми вже не уявляємо світ без роботів.

Але що залишиться від наших професій - вчений, юрист, лікар, солдат, водій і двірник, - коли роботи навчаться робити все це?

Професор Массачусетського технологічного інституту Девід Мінделл, який присвятив більше двадцяти років робототехніці і океанології, з упевненістю заявляє, що автономність і штучний інтелект не несуть загрози. В цій складній системі зв'язок між людиною і роботом занадто тісний. Жорсткі кордони, які ми прочертили між людьми і роботами, між ручним і автоматизованим управлінням, тільки заважають розумінню наших взаємовідносин з робототехнікою.

Разом з автором читач спуститься на дно Тірренського моря, щоб знайти стародавні керамічні посудини, піде шляхом до затонулого «Титаніка», побуває в кабіні літака і дізнається, навіщо пілотові індикатор на лобовому склі; знайде відповідь на питання, чому Ніл Армстронг не використав автоматичну систему для приземлення на Місяць.

Книга буде цікава всім, хто захоплений літаками, космічними кораблями, підводними човнами і роботами, впливом технологій на наш світ.

Чому книга «Повстання машин скасовується!» гідна прочитання

  • Особистий досвід авторитетного інженера Девіда Мінделла, який розповідає про інноваційні області застосування робототехніки.
  • Результати досліджень Массачусетського технологічного інституту і інших організацій, в рамках яких проводяться випробування робототехніки та автоматизації в екстремальних умовах океанських глибин, під час авіаційних польотів (цивільних і військових) і в космосі.
  • Науковий аналіз, викладений доступною мовою.
  • Автор розвінчує міфи XX століття, пов'язані з робототехнікою і автоматизацією.

Про автора

Девід Мінделл - професор аеронавтики і астронавтики, а також професор історії розвитку техніки і промисловості Массачусетського технологічного інституту. У нього за плечима двадцятип'ятирічний досвід в області дослідження підводного світу за допомогою робототехніки, робота з автономними повітряними суднами і більше тридцяти океанографічних експедицій. Його праці були удостоєні численних нагород. Він заснував корпорацію Humatics, що створює технології, які дозволяють зробити автономію прозорою, надійною і безпечною і трансформують роботу автономних систем в людському середовищі.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Девід Мінделл
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2016
Перекладач
Вікторія Краснянська
Кількість сторінок
310
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Формат
145х215 мм
Рецензії
Купити - Восстание машин отменяется! Мифы о роботизации
Восстание машин отменяется! Мифы о роботизации
372 грн
Є в наявності
 

Рецензії Восстание машин отменяется! Мифы о роботизации

 
Характеристики Восстание машин отменяется! Мифы о роботизации
Автор
Девід Мінделл
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2016
Перекладач
Вікторія Краснянська
Кількість сторінок
310
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Формат
145х215 мм
Палітурка
Тверда
Папір
Офсетний
Тираж
3000
ISBN
978-5-91671-637-5
Вага
615 гр.
Тип
Паперова