Восстание машин отменяется! Мифы о роботизации
Електронна книга | Код товару 1234605
Автор
Девід Мінделл
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2016
Перекладач
Вікторія Краснянська
ISBN
9785961446944
Тип
Електронна

Все про електронну книгу Восстание машин отменяется! Мифы о роботизации

Про що книга «Повстання машин скасовується! Міфи про роботизацію»

Майбутнє вже настало: роботів і нові технології людина використовує в повітрі, під водою і на землі. Люди вивчають океанські западини за допомогою батискафів, переводять літак в режим автопілота, використовують дрони не тільки в обороні, а й звичайному житті. Ми вже не уявляємо світ без роботів.

Але що залишиться від наших професій - вчений, юрист, лікар, солдат, водій і двірник, - коли роботи навчаться робити все це?

Професор Массачусетського технологічного інституту Девід Мінделл, який присвятив більше двадцяти років робототехніці і океанології, з упевненістю заявляє, що автономність і штучний інтелект не несуть загрози. В цій складній системі зв'язок між людиною і роботом занадто тісний. Жорсткі кордони, які ми прочертили між людьми і роботами, між ручним і автоматизованим управлінням, тільки заважають розумінню наших взаємовідносин з робототехнікою.

Разом з автором читач спуститься на дно Тірренського моря, щоб знайти стародавні керамічні посудини, піде шляхом до затонулого «Титаніка», побуває в кабіні літака і дізнається, навіщо пілотові індикатор на лобовому склі; знайде відповідь на питання, чому Ніл Армстронг не використав автоматичну систему для приземлення на Місяць.

Книга буде цікава всім, хто захоплений літаками, космічними кораблями, підводними човнами і роботами, впливом технологій на наш світ.

Чому книга «Повстання машин скасовується!» гідна прочитання

  • Особистий досвід авторитетного інженера Девіда Мінделла, який розповідає про інноваційні області застосування робототехніки.
  • Результати досліджень Массачусетського технологічного інституту і інших організацій, в рамках яких проводяться випробування робототехніки та автоматизації в екстремальних умовах океанських глибин, під час авіаційних польотів (цивільних і військових) і в космосі.
  • Науковий аналіз, викладений доступною мовою.
  • Автор розвінчує міфи XX століття, пов'язані з робототехнікою і автоматизацією.

Про автора

Девід Мінделл - професор аеронавтики і астронавтики, а також професор історії розвитку техніки і промисловості Массачусетського технологічного інституту. У нього за плечима двадцятип'ятирічний досвід в області дослідження підводного світу за допомогою робототехніки, робота з автономними повітряними суднами і більше тридцяти океанографічних експедицій. Його праці були удостоєні численних нагород. Він заснував корпорацію Humatics, що створює технології, які дозволяють зробити автономію прозорою, надійною і безпечною і трансформують роботу автономних систем в людському середовищі.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Девід Мінделл
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2016
Перекладач
Вікторія Краснянська
ISBN
9785961446944
Тип
Електронна
Рецензії
Купити - Восстание машин отменяется! Мифы о роботизации
Восстание машин отменяется! Мифы о роботизации

Звичайна ціна: 120 грн

Спеціальна ціна: 84 грн

Доступні формати для скачування:
 

Рецензії Восстание машин отменяется! Мифы о роботизации

 
Характеристики Восстание машин отменяется! Мифы о роботизации
Автор
Девід Мінделл
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2016
Перекладач
Вікторія Краснянська
ISBN
9785961446944
Тип
Електронна