Восходящая спираль. Как нейрофизиология помогает справиться с негативом и депрессией - шаг за шагом
Електронна книга | Код товару 10016785
Автор
Алекс Корб
Видавництво
Манн, Иванов и Фербер
Мова
Російська
Рік видання
2019
Перекладач
Михайло Попов
Кількість сторінок
256
ISBN
978-5-00100-347-2, 9785001003472
Тип
Електронна

Все про електронну книгу Восходящая спираль. Как нейрофизиология помогает справиться с негативом и депрессией - шаг за шагом

Про книгу

У цій книзі нейрофізіолог пояснює процеси в мозку, які стоять за депресією, і пропонує практичний і ефективний підхід для позбавлення від неї. Наукові експерименти, проведені за останні десятиліття, докорінно змінили наші уявлення про механізм роботи нейронних зв'язків у мозку людини, які відповідають за виникнення депресій.

Наш мозок сповнений нейронних ланцюжків, між якими відбувається дуже складна взаємодія. Є ланцюжки, в яких народжуються наші тривоги. А є ланцюжки, в яких "живуть" наші звички. Є нейронні шляхи, які беруть участь в прийнятті рішень. А є такі ж шляхи, що інформують нас про біль. Є ланцюжки, які визначають наш сон, пам'ять, настрій, здатність до планування своєї діяльності, задоволення. І всі вони взаємодіють один з одним. У всіх одні і ті ж групи нейронів, незалежно від того, перебуваєте ви в стані депресії чи ні. Хоча "настройка" кожного нейронного ланцюга у різних людей може відрізнятися.

Депресії виникають з особливого характеру взаємодії нейронів. Вони можуть мати дуже сильний вплив на поведінку людини. На щастя, наукові дослідження показали, як невеликі корекції в способі життя і поведінці людини можуть змінити роботу і нейрохімічну складову діяльності тих чи інших наборів нейронів. У цій структурованій і доступній книзі нейрофізіолог Алекс Корб розповідає, як ви можете застосувати на практиці досягнення наук про мозок, щоб повернути свою депресію назад.

З передмови Деніела Сігела

Сьогодні ми вже знаємо, що те, для чого ми використовуємо свій розум: концентруємо увагу на найважливішому, цілеспрямовано формуємо свої думки і заспокоюємо свої емоції, може прямо сприяти змінам в нашому мозку. Це ключ до нейропластичності, тобто до тих змін, які відбуваються в нашій розумовій діяльності і взагалі у нас в мозку під впливом нашого життєвого досвіду. Як практикуючий психіатр я добре знаю, що розуміння людьми механізмів роботи свого мозку може наділити їх унікальними можливостями щодо поліпшення свого життя.

Ця книга пропонує дієві і вельми практичні способи використання ваших знань про мозок для поліпшення міжособистісних відносин з оточуючими, зняття тривожних станів і хвилювань, зменшення тягаря депресивних думок і настроїв. В процесі цього захопливого занурення в знання ви ввійдете у важливу для всіх нас науку нейрофізіологію в супроводі людини, яка здійснює найважливіші наукові дослідження і близько підійшла до розуміння того, як наш мозок може вивести себе з низхідній спіралі. Якщо ви самі або ваші знайомі схильні до зайвого "самокопання", самозневажливих думок або депресивних станів, або ви просто хочете поліпшити своє життя, здобувши такі знання, які зроблять життя більш зрозумілимм і приносять задоволення, тоді ця книга - справжній подарунок для вас на цьому непростому шляху.

Особисто мені книга "Висхідна спіраль" доставила задоволення своєю ясністю, також суміщенням найсучаснішої наукової інформації з розробкою практичних методів її використання в повсякденному житті. Хоча книга стосується області моїх професійних інтересів як нейропсихолога і психотерапевта, а також популяризатора науки про розвиток мозку, я виніс з неї дуже багато і нерідко сміявся від задоволення. Книга Алекса Корба одночасно і дуже змістовна, і дуже легка для розуміння.

Для кого ця книга

Для всіх, хто страждає від депресії.

Цитати з книги

Допомога суспільства

Якщо відчуваєте, що настрій стрімко погіршується, спробуйте піти туди, де навколо будуть люди, наприклад в бібліотеку або кафе. Навіть не потрібно ні з ким контактувати. Допоможе просто знаходження з іншими людьми в одному фізичному просторі.

Ставте цілі

Коли ви пов'язуєте будь-яку активність з довготривалими цілями, це допомагає мозку справлятися з можливим дискомфортом від напруги і приносить більше задоволення від занять.

Професіоналізм

Коли потрібно відремонтувати квартиру, ви запрошуєте бригаду будівельників. Практично кожну справу, яка потребує професійного підходу, виконують відповідні люди. Однак багато людей з депресією не бажають вдаватися до спеціалізованої допомоги.

Думайте

Роздуми про різні варіанти однієї події активізують серединну зону префронтальної кори, і це підсилює контроль за тим, як лімбічна система управляє емоційним станом. В результаті він поліпшується. Іноді допомагає лише прохання прояснити ситуацію.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Алекс Корб
Видавництво
Манн, Иванов и Фербер
Мова
Російська
Рік видання
2019
Перекладач
Михайло Попов
Кількість сторінок
256
ISBN
978-5-00100-347-2, 9785001003472
Тип
Електронна
Рецензії
Купити - Восходящая спираль. Как нейрофизиология помогает справиться с негативом и депрессией - шаг за шагом
Восходящая спираль. Как нейрофизиология помогает справиться с негативом и депрессией - шаг за шагом

Звичайна ціна: 154 грн

Спеціальна ціна: 116 грн

Доступні формати для скачування:
 

Рецензії Восходящая спираль. Как нейрофизиология помогает справиться с негативом и депрессией - шаг за шагом

 
Характеристики Восходящая спираль. Как нейрофизиология помогает справиться с негативом и депрессией - шаг за шагом
Автор
Алекс Корб
Видавництво
Манн, Иванов и Фербер
Мова
Російська
Рік видання
2019
Перекладач
Михайло Попов
Кількість сторінок
256
ISBN
978-5-00100-347-2, 9785001003472
Тип
Електронна