Вилки вместо ножей. Простой путь к здоровью
Електронна книга | Код товару 10010539
Автор
Джин Стоун
Видавництво
Манн, Иванов и Фербер
Мова
Російська
Рік видання
2016
Перекладач
Анна Авдєєва
Кількість сторінок
193
ISBN
978-5-00100-031-0
Тип
Електронна

Все про електронну книгу Вилки вместо ножей. Простой путь к здоровью

Практичний посібник зі здорового харчування від провідних експертів. Яка проста зміна може захистити вас від проблем з серцем, діабету і раку? Вчені і дослідники, які займалися знаменитим проєктом "Виделки проти ножів", знайшли свою відповідь - цілісна, неперероблена і рослинна їжа може врятувати ваше життя. До такого висновку прийшли експерти, серед яких Колін Кемпбелл - автор бестселера "Китайське дослідження". Всі вони впевнені: немає нічого кориснішого для вашого здоров'я, ніж рослинна дієта. Фільм "Виделки проти ножів" переконав багатьох людей в необхідності переходу на здорове харчування. А ця книга - практичний посібник, який допоможе здійснити цей перехід на практиці.

У ній ви знайдете:

  • Наочні пояснення від авторитетних вчених про користь цільної рослинної їжі;
  • Історії успіху людей, які перейшли на рослинну дієту, поправити здоров'я, позбавилися від зайвої ваги і необхідності приймати ліки;
  • Переваги рослинного харчування для вас, для тварин і навколишнього середовища і для нашого майбутнього; 
  • Поради та рекомендації з переходу на нову дієту, засновану на неперероблених фруктах, овочах, бобах і зернових культурах;
  • 125 рецептів корисних і смачних страв на кожен день.

Для кого ця книга - для всіх, хто стежить за своїм здоров'ям і хоче харчуватися правильно.

Очевидне-неймовірне. Рослинна дієта лише на перший погляд здається суворою. На справді вона дасть вам сили для того, щоб займатися всім, чим захочеться, протягом усіх років, що відміряно вам на цій планеті. Важливо не те, від чого доведеться відмовитися, а те, що ви отримаєте натомість.

Холестеринове серце. Статистика невтішна: майже всі чоловіки старше 65 і жінки старше 70 років, які виросли на традиційній, багатій м'ясом західній дієті, вже страждають серцево-судинними захворюваннями в тій чи іншій формі.

Користь для всіх. У переходу на рослинну їжу є і інші наслідки, далеко за рамками питання про самопочуття окремої людини. Вони стосуються глобальних проблем.

Старе по-новому. Складіть список ваших улюблених страв, а потім внесіть зміни. Наприклад, масло на тості можна замінити джемом без цукру; прибрати масло з каші і замість нього додати чорницю; Не змащувати млинці маслом, а тісто для них замісити з цільнозернового борошна.

Лікарні існують за рахунок наших хвороб. Медичні працівники майже нічого не розуміють в дієтології і в тому, як важливо змінити харчові пристрасті. Але вони отримують щедру винагороду за виписані ліки або напряму до вузьких спеціалістів.

Безрадісне майбутнє? Головна героїня нашого похмурого прогнозу - харчова індустрія, яка женеться за прибутком. Вона щорічно витрачає мільярди на рекламу, приваблює молочними і м'ясними продуктами, їжею з позамежним вмістом солі, цукру, жирів. Підсумок - споживачі вибирають те, від чого повніють і хворіють.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Джин Стоун
Видавництво
Манн, Иванов и Фербер
Мова
Російська
Рік видання
2016
Перекладач
Анна Авдєєва
Кількість сторінок
193
ISBN
978-5-00100-031-0
Тип
Електронна
Рецензії
Купити - Вилки вместо ножей. Простой путь к здоровью
Вилки вместо ножей. Простой путь к здоровью
135 грн
Доступні формати для скачування:
 

Рецензії Вилки вместо ножей. Простой путь к здоровью

 
Характеристики Вилки вместо ножей. Простой путь к здоровью
Автор
Джин Стоун
Видавництво
Манн, Иванов и Фербер
Мова
Російська
Рік видання
2016
Перекладач
Анна Авдєєва
Кількість сторінок
193
ISBN
978-5-00100-031-0
Тип
Електронна