Книга Війна світів. Невидимець

Формат
Мова книги
Видавництво
Рік видання

«Війна світів» та «Невидимець» Герберта Уеллса, написані в кінці ХІХ століття, до цього часу залишаються джерелом натхнення для поколінь письменників-фантастів, кіномитців і музикантів, для тих, хто роздумує над трагічністю екзистенційного стану невидимості чи слідкує за пригодами людини-невидимки, хто прогнозує майбутнє цивілізації чи просто мріє про завтрашній день. Ці книжки про беззахисність людства перед невідомими позаземними силами Всесвіту і людини — перед спокусою абсолютної влади, яку може дарувати наука.

Продавець товару
Код товару
697662
Характеристики
Тип обкладинки
Тверда
Тираж
10 000
Опис книги

«Війна світів» та «Невидимець» Герберта Уеллса, написані в кінці ХІХ століття, до цього часу залишаються джерелом натхнення для поколінь письменників-фантастів, кіномитців і музикантів, для тих, хто роздумує над трагічністю екзистенційного стану невидимості чи слідкує за пригодами людини-невидимки, хто прогнозує майбутнє цивілізації чи просто мріє про завтрашній день. Ці книжки про беззахисність людства перед невідомими позаземними силами Всесвіту і людини — перед спокусою абсолютної влади, яку може дарувати наука.

Відгуки
4 Відгуки
Катя Лищук
17 червня 2020 р
5 балів
Розчарування року
Купила цю книгу за багаточисленними рекомендаціями книжкових магазинів та сайтів. Класика фантастики, такий собі еталон, є гарною компанією на вечір, хіба ж ні? Я навіть обурилася, що менша сестра не дочитала і третини даного твору. Зі всією повагою до еталонів та старших. Сказати, що це "лайно собаче" -- нічого не сказати. Наукова фантастика на те і наукова, що там з вигадкою переплітається НАУКА, а не самозакоханість недоумка-журналіста. Головний герой не прописаний взагалі -- етакий мужчинка нізвідки, якого кожен листоноша знає, а ввечері кожен науковець за величними відкриттями на небосхилі споглядати запрошує. Через сюжетні дірки можна процідити ту локшину, яка тут зветься діалогами. Інстинкт самозбереження, як і вміння любити, у головного героя атрофоване. Що вже казати про мізогінію, яка просто не може ігноруватись. Не вірите? У повісті у ЖОДНОЇ жінки немає імені. Навіть у дружини цього незамінного мужчинки. Ось ви, називаєте свою обраницю/обранця лише за статусом, навіть у внутрішніх монологах? До речі, хазяїн тютюнової крамнички мав ім'я, хоча сам ніякої ролі у сюжетній лінії не відігравав. Образили лише садівника серед чоловічих персонажів. Та й взагалі думка, що жінка -- тупіша валянка, а "ви ж чоловік, ви тверезо мислите!" є провідною ідеєю твору. Не згадуючи вже про помилки та жахливу якість друку. Не раджу до читання нікому, особливо дітям/підліткам. А наступну повість прочитала до першого прояву сексизму. Щоб ви розуміли, це було рівно 15 сторінок.
Андрій Сторожук
28 травня 2020 р
4 бали
Культові твори одного з перших в стімпанку.
Війна світів – це твір про постапокаліпсис і інопланетне вторгнення. Стилістично описано геть недурно, читається легко. Більше уваги приділяється саме наслідкам вторгнення і вплив всесвітньої катастрофи на людей. Осмілюсь сказати, що ці твори більше розраховані на підліткову аудиторію, але будуть цікаві і для старшого читача, тому ідеальний час для прочитання я трохи проминув. Загалом завершається оповідь «хепіендом». Варто додати, що висунуті теорії на рахунок інопланетян, можна вважати сповна науковими, хоча б як мінімум логічними. Невидимець – нестандартний твір, як на той час та й сьогодні таких небагато знайдеться. Хоч і персонаж навколо якого крутяться події, негативний, я щиро вболівав за нього, незважаючи на сумнівну мотивацію Насамперед після таких історій мені здалось, що Герберта Уелса хвалити варто саме за реалізовані ідеї. Кінцівка була для мене спірною. Можливо, це зв'язано з моїм баченням розв'язки, все ж автору видніше. Мушу довести до вашого відома, що тут велика маса одруків, які по суті незначні, але «осадочок лишився». Маю підозру, що при виданні коректора для цієї книга і в помині не було. Ще й якість паперу майже газетна.
Руслан Циганков
5 червня 2019 р
5 балів
Витоки жанру наукової фантастики
Романи написані одним з двох батьків наукової фантастики Гербертом Уеллсом (інший всім відомий Жюль Верн). Написані вони в далеких 1897 та 1898 роках. Надто серйозно підходити до читання та очікувати захопливого екшену від книги не варто. Просто прірва в знаннях і технологіях, якщо порівнювати сьогодення та роки написання романів, та й читачі розбещені чудовими фантастичними сагами. Романи Уеллса викликають не захоплення, а приємні відчуття ностальгії і читаються надзвичайно легко. "Війна світів" - відома завдяки голлівудській екранізації з Томом Крузом. Та "Війна світів" в вікторіанській Англії це зовсім інше. Марсіан-завойовників запускали на Землю завдяки велетенській гарматі, що тут ще напишеш. Та радіопостановки 30-их, 40-их років 20ст. спричиняли справжню паніку а США та Еквадорі, бо їх приймали за репортаж у прямому ефірі. Тону переоцінити вплив роману на читачів в 19-20ст. важко. Також Уеллс познайомив людство з "Невидимцем", і це не історія супергероя, це історія людини, яка не змогла підкорити своє ж наукове відкриття. Пригоди людини-невидимки в невеличкому містечку а Англії та сприйняття містянами самого факту існування невидимця описуються дуже цікаво. "Невидимець" та "Війна світів" віднесе вас на зорю наукової фантастики, покаже світ, яким його бачили люди 19ст.. Ці романи покажуть страхи землян вікторіанської епохи. І в якійсь мірі вони видадуться нам смішними та швидше веселими ніж серйозними, але читання принесе не аби яке задоволення не лише любителям фантастики, а й просто книголюбам.
Виникли запитання? 0-800-335-425
93 грн
Немає в наявності
Паперова книга