Відьмак (комплект із 8 книг)
Паперова книга | Код товару 965847
Yakaboo 5/5
Автор
Анджей Сапковський
Видавництво
Книжковий клуб "Клуб Сімейного Дозвілля"
Серія книг
Відьмак
Мова
Українська
Рік видання
2017
Перекладач
Сергій Легеза
Кількість сторінок
3088
Ілюстрації
Немає ілюстрацій

Усе про книжку Відьмак (комплект із 8 книг)

Книга 1. Відьмак. Останнє бажання

Біловолосий відьмак Ґеральт із Рівії, один з небагатьох представників колись численного цеху захисників людської раси від породжень нелюдського зла, мандрує невеликими королівствами, які можна охопити поглядом з вежі замку, та великими містами, отримуючи платню за те, чого навчений, — знищення віїв і з'ядарок, стриґ та віпперів. Але є у відьмака і власний кодекс, у якому вбивство — це лише крайня міра, а життя розумне, чим би воно не було, — це все-таки життя. Саме цим він наживає собі нових ворогів, але й знаходить друзів, які колись змінять його долю.

Перше коментоване видання!

Книга 2. Відьмак. Меч призначення

Від подорожі до подорожі, від пригоди до пригоди відьмак Ґеральт дедалі частіше помічає, що в колись звичному світі князівських інтриг і сільських війтських та мужицьких хитрощів, які інколи таки вилазили боком їх авторам, стає аж занадто багато зла й ненависті. Ані люди, ані представники давніх рас не бажають шукати компроміси і мирно співіснувати. "З усією куртуазністю" тепер здійснюються жорстокі вбивства заради золота чи ділянки землі. Це зло притягує зло ще більше: нільфгаардський король починає війну, якої світ іще не знав. І бути осторонь відьмаку не вдасться, бо тепер у нього з'явилася прийомна дитина — маленька зеленоока Цірі.

Книга 3. Відьмак. Кров Ельфів

Три роки тому у битві при Содені була зупинена смертоносна навала Нільфгардену. Але тепер вороже королівство діє підступом і зрадою, підбурюючи білок-скойа’таелів на нові й нові напади. І знов проливається кров ельфів, гномів, людей… А в Каер Морені вперше за багато років з’явилась вихованка. Маленька Цірі переховується у відьмачому оселищі, долаючи нелегку Ґеральтову науку захищати беззбройних, і потайки мріє про помсту. У страшних снах вона бачить чорного лицаря з перами хижого птаха на шоломі. Ці сни — ознака магічного дару. Щоб керувати ним, Цірі потребує наставниці-чарівниці. Тож Ґеральт і Йеннефер мусять зустрітися знову. Напередодні Часу Погорди…

Книга 4. Відьмак. Час Погорди

Магія Анджея Сапковського — у його вмінні з ліризмом і сарказмом створити уявний світ, кожен з мешканців якого, кожне місце і кожна подія настільки нагадують нам світ реальний, сучасний, що відірватися від книжок неможливо. Саме тому героїчна сага про відьмака посідає четверте місце за накладами у Польщі. З останнім сподіванням дивились королівства на з’їзд чародіїв на острові Танед. Хиткою була надія, що він покладе край братовбивчій війні, бо і серед магів немає миру, а є лише марнославство та погорда. Йеннефер та відьмак Ґеральт намагалися знайти в школі чарівниць Аретузі безпечний прихисток для своєї вихованки — і потрапили в саме пекло заколоту, у якому майже всі виявилися зрадженими: настали нові часи, коли сила чародійства є безсилою проти політичних інтриг і людських підступів. Полонена Йеннефер зникає, напівживого Ґеральта рятують дріади в лісі Брокілон. А Цірі кличе до себе таємнича ельфійська Башта Чайки, силу якої не змогли підкорити наймогутніші чарівники нових часів…

Книга 5. Відьмак. Хрещення вогнем

• Переклад власних назв та імен героїв узгоджено з автором
• Коментоване видання
• Карта світу відьмака на форзаці

Поки світ магів оговтується після катастрофи на Танедді, а королівства людей та ельфів готуються розпочати нову війну, відьмак Ґеральт, ледве одужавши від ран у Брокілоні, вирушає на порятунок Цірі. Однак де її шукати, якщо Вежа Чайки зруйнована вщент, а у снах про названу дочку відьмак бачить зовсім не те, що переповідають про її долю? Мандруючи в компанії поета Любистка, напівдріади Мільви, нільфгардця Кагіра та п’ятсотлітнього вампіра Реґіса Ґеральт зрозуміє: він не може більше миритися з ріками крові, що проливаються навкруги. Люди і ельфи тепер лютіші за створінь, з якими його навчено битись. Пройти хрещення вогнем і врятувати тільки Цірі відьмаку вже не досить…

Книга 6. Відьмак. Вежа Ластівки

Диво врятувало від смерті Цірі, коли на її очах гинула банда Щурів, що стали їй вірними друзями. Призначення привело її в болотяні нетрі до пустельника та вигнанця Висоготи, де мудрість Старого Ворона допомогла Ластівці-Цірі знову стати на крило. Тепер вона ступила на свій шлях, повернула магічну силу. Більше вона нікого не втратить і знайде містичну Вежу Ластівки, шлях до спасіння зі світу, що приречений загинути у війнах, зраді й безчесті. Так судилося… Проте відьмак не вірить у пророцтва. Втративши чарівний амулет, він став просто Ґеральтом з Рівії. Він мчить на порятунок Цірі — своєї названої доньки, на яку полюють імператор, королі й чарівники, хапаючись в останніх судомах, як за крихкий лід, за шанс врятуватися ціною Старшої Крові…

Книга 7. Відьмак. Володарка Озера

Зеленоока Цірі продовжує пошуки Ґеральта і Йеннефер, вона стрибає поміж світами в пошуках відповідних часу й місця. Усі світи різні — безпроблемні, де можна перепочити, і проблемні, де її то наздоганяють ельфи, то замахуються на життя аборигени. У рідному світі Цірі, далеко в майбутньому, є ті, які прагнуть допомогти їй виконати призначене. Німуе — Володарка Озера — залучає силу снячих, щоб з’ясувати суперечливі моменти легенди про відьмака й відьмачку та спрямувати Призначення у правильному напрямку.

А тим часом іде війна між Нільфгардом й нордлінгами. І невідомо, що чекатиме на відьмака, його друзів і знайомих у кінці шляху…

Книга 8. Відьмак. Сезон гроз

• Переклад власних назв та імен героїв узгоджено з автором
• Коментоване видання
• Карта світу відьмака на форзаці

Відьмак, Ґеральт із Рівії продовжує свою боротьбу. У королівстві Керак на нього чекають нові випробування. Зараз він – мисливець за чудовиськами, якого найняли для вбивства. Після знищення чергової небезпечної потвори, троє вдягнених у чорне мосьпанів арештовують Ґеральта. Тепер і він у біді: його позбавили двох відьмацьких мечів. Він змушений докласти усіх зусиль, аби повернути зброю…

Руда чародійка Литта Нейд, відома як Корал, зваблює Ґеральта, у них починається бурхливий роман. Але кохана Йеннефер, з якою він стільки пройшов, не дає забути про себе… Інтриги королів і магів продовжуються: гримить грім, бушують грози, історія йде далі…

Магія Анджея Сапковського — у його вмінні з ліризмом і сарказмом створити уявний світ, кожен з мешканців якого, кожне місце і кожна подія настільки нагадують нам світ реальний, сучасний, що відірватися від книжок неможливо. Саме тому героїчна сага про відьмака посідає четверте місце за накладами у Польщі, нагороджена преміями імені Януша Зайделя, преміями SFinks, а 2010 року Анджей Сапковський отримав почесну нагороду Європейського співтовариства наукової фантастики EuroCon «Ґранд Майстер».

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Анджей Сапковський
Видавництво
Книжковий клуб "Клуб Сімейного Дозвілля"
Серія книг
Відьмак
Мова
Українська
Рік видання
2017
Перекладач
Сергій Легеза
Кількість сторінок
3088
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Рецензії
 •  
  Героїчне фентезі
  Серія книг Анджея Сапковскі про пригоди героя-одинака Геральда належать до так званого героїчного фентезі. Герой книги самостійно бореться з проявами зла, знищуючи його породження, яке іноді виступає у найрізноманітніших творах. Книга близька нам за духом, адже міфологічний світ, створений автором базується не на основі чужоземної, я б навіть сказав заморської міфології, а на близькій та знайомій нам слов'янській.
  Цикл пов'язаний одним головним героєм, однак я б не назвав розповідь лінійною, адже автор досить часто переносить читача у різні часові проміжки, щоб розповісти про той чи інший епізод з життя Геральда.
  Всі книги гарно оформлені стилістично, витримані в однаковій формі. В кожній книзі є карта світу, в якому живе маг-одинак.
  Якщо ви грали в однойменну гру, то деякі епізоди серії вам будуть знайомі, однак комп'ютерна гра ніколи не зрівняється з книгою, яка дозволяє самостійно поринути у фантастичний світ магії, чарів та пригод.
  Окремо варто відзначити досить непоганий переклад книги українською мовою.
 •  
  Не послухав відьмак слів феї. І правильно зробив, бо була то зла фея …
  Сучасного читача навряд чи здивуєш фентезі-книгами із атмосферою Середньовіччя. Проте Анджей Сапковський зайняв почесне місце серед класиків цього жанру. Все, починаючи від гарно прописаного всесвіту, персонажів, сюжетних поворотів і закінчуючи загальною атмосферою книги. Видавництво «Книжковий клуб сімейного дозвілля» приємно вразив перекладом, передавши через українську мову колорит кожного із персонажів.
  Єдине, чого особисто мені не вистачало – «власного» зображення для палітурки. Але, з іншої сторони, це був доречний хід видавництва аби залучити фанатів геймерської частини франшизи, які ще не встигли прочитати книжки.
  В кінці майже кожного роману є невеликі розділи із поясненнями, що допомагають краще зрозуміти устрій всесвіту відьмака. Вони пояснюють природу магії, основні терміни із фехтування, які використовував автор описуючи бої, часовий простір, в якому відбувався основний сюжет книг тощо.
  Перші дві книги – «Меч призначення» та «Останнє бажання» були написані у формі збірки оповідань, що знайомлять нас із всесвітом Відьмака та самим Геральтом із Ривії. Наступні шість книг вже змінюють свою структуру – це в основному лінійна розповідь, де на перший план виходять ще два персонажі – Йєнніфер та Цирі. При цьому кожен герой, навіть другорядний, залишається на «своєму місці» та відіграє важливу роль у кожній сюжетній лінії.
Купити - Відьмак (комплект із 8 книг)
Відьмак (комплект із 8 книг)
1 370 грн
Немає в наявності
 
Інформація про автора
Анджей Сапковський
Анджей Сапковський

Славетний польський письменник і публіцист, лауреат безлічі престижних літературних премій і постійний учасник щорічного конгресу Європейського товариства наукової фантастики «Єврокон». Всі книги Анджея Сапковського створені в жанрі фентезі, а сам письменник вважається одним з найпопулярніших і затребуваних фантастів Європи. Але найбільшу популярність автору приніс цикл романів про від...

Детальніше

Рецензії Відьмак (комплект із 8 книг)

 •  
  Героїчне фентезі
  Серія книг Анджея Сапковскі про пригоди героя-одинака Геральда належать до так званого героїчного фентезі. Герой книги самостійно бореться з проявами зла, знищуючи його породження, яке іноді виступає у найрізноманітніших творах. Книга близька нам за духом, адже міфологічний світ, створений автором базується не на основі чужоземної, я б навіть сказав заморської міфології, а на близькій та знайомій нам слов'янській.
  Цикл пов'язаний одним головним героєм, однак я б не назвав розповідь лінійною, адже автор досить часто переносить читача у різні часові проміжки, щоб розповісти про той чи інший епізод з життя Геральда.
  Всі книги гарно оформлені стилістично, витримані в однаковій формі. В кожній книзі є карта світу, в якому живе маг-одинак.
  Якщо ви грали в однойменну гру, то деякі епізоди серії вам будуть знайомі, однак комп'ютерна гра ніколи не зрівняється з книгою, яка дозволяє самостійно поринути у фантастичний світ магії, чарів та пригод.
  Окремо варто відзначити досить непоганий переклад книги українською мовою.
 •  
  Не послухав відьмак слів феї. І правильно зробив, бо була то зла фея …
  Сучасного читача навряд чи здивуєш фентезі-книгами із атмосферою Середньовіччя. Проте Анджей Сапковський зайняв почесне місце серед класиків цього жанру. Все, починаючи від гарно прописаного всесвіту, персонажів, сюжетних поворотів і закінчуючи загальною атмосферою книги. Видавництво «Книжковий клуб сімейного дозвілля» приємно вразив перекладом, передавши через українську мову колорит кожного із персонажів.
  Єдине, чого особисто мені не вистачало – «власного» зображення для палітурки. Але, з іншої сторони, це був доречний хід видавництва аби залучити фанатів геймерської частини франшизи, які ще не встигли прочитати книжки.
  В кінці майже кожного роману є невеликі розділи із поясненнями, що допомагають краще зрозуміти устрій всесвіту відьмака. Вони пояснюють природу магії, основні терміни із фехтування, які використовував автор описуючи бої, часовий простір, в якому відбувався основний сюжет книг тощо.
  Перші дві книги – «Меч призначення» та «Останнє бажання» були написані у формі збірки оповідань, що знайомлять нас із всесвітом Відьмака та самим Геральтом із Ривії. Наступні шість книг вже змінюють свою структуру – це в основному лінійна розповідь, де на перший план виходять ще два персонажі – Йєнніфер та Цирі. При цьому кожен герой, навіть другорядний, залишається на «своєму місці» та відіграє важливу роль у кожній сюжетній лінії.
 •  
  Улюблений Відьмак
  Скажу чесно, але абсолютна любов до серії книг Анджея Сапковського «Відьмак» у мене сталася далеко не відразу. Пергу книгу я починала читати декілька разів, однак лише коли було прочитано близько половини книги - історія почала закохувати у себе. Остаточно «Відьмак» захопив лиге після другої частини, коли закінчуються усі короткі розповіді і розпочинається справжнє епічне фентезі.
  Сама мова автора була спочатку для мене досить незвичною: із детальними описами та плавним зануренням у події. Однак з часом до цього повністю звикаєш і книга починає приносити задоволення.
  Події також набирають обертів досить повільно, але коли ти у них заглиблюєшся повністю, то швидкість і динаміка посилюються у стократ.
  Головний герой мені неймовірно сподобався. Не дивлячись на свою особливу професію, він залишається таким же як і всі інші, хоча оточуючі ставляться до нього з ворожістю. Його характер і вчинки починають розкриватися перед читачем лише тоді, коли він знайомиться із Цірі - дівчинкою, яка стала його справжнім призначенням.
  Після повного занурення у історію, я дійсно починаю розуміти за що серію «Відьмак» так люблять фанати. Тепер стараюся чим повільніше читати книги, аби на довше розтягнути задоволення!
 •  
  Рецензия 0% користувачів вважають цей відгук корисним
  Я люблю фэнтези. Отдаю предпочтение классическому варианту - особый новый мир, так отличный от нашего, магия и различные магические народы. Честно, я был предвзято настроен к данной серии - столько рекламы, столько разговоров, и вот мне подарили весь цикл - делать было нечего и я взялся за прочтение. Был удивлен - действительно история пленяет. Немного о самой серии - на форзацах представлена карта, страницы белые, в целом качество хорошее, но меня немного смущал перевод (местами), и кроме перевода обложки уж сильно смахивают на компьютерную игру, ну не суть - главное сама история.
  Главный герой по имени Геральд маг. Он странствует по миру и борется со злом. Многие его приключения обыграны с помощью славянской мифологии, и это интересно - здесь и сказки, и самобытность автора. Рассказы о жизни мага не всегда последовательны - и сначала мне как читателю было тяжело, но потом я пообвык. Читатель узнает о профессии Геральда, об особенностях его мира, о любви и семье. И это очень интересно. Я советую данный цикл книг всем любителям классического фэнтези и фэнтези как такового.
 
Характеристики Відьмак (комплект із 8 книг)
Автор
Анджей Сапковський
Видавництво
Книжковий клуб "Клуб Сімейного Дозвілля"
Серія книг
Відьмак
Мова
Українська
Рік видання
2017
Перекладач
Сергій Легеза
Кількість сторінок
3088
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Формат
135х205 мм
Палітурка
Тверда
Папір
Офсетний
Шрифт
FranklinGothicBookCondITC
ISBN
978-617-12-3396-6, 978-617-12-3114-6, 978-617-12-1656-3, 978-617-12-1488-0, 978-617-12-1037-0, 978-617-12-1038-7, 978-617-12-0498-0, 978-83-7578-064-2, 978-617-12-0499-7, 978-83-7578-063-5
Вага
2 667 гр.
Подарункові видання та комплекти
Комплекти
Тип
Паперова
Література країн світу
Література Польщі
Література за періодами
Сучасна література, Література XX ст.
 

Про автора Відьмак (комплект із 8 книг)