В форме за 30 дней. Питание, фитнес, сон, мотивация
Електронна книга | Код товару 1329940
Автор
Джо Вікс
Видавництво
Манн, Іванов і Фербер
Мова
Російська
Рік видання
2021
ISBN
9785001696742
Тип
Електронна

Все про електронну книгу В форме за 30 дней. Питание, фитнес, сон, мотивация

Про книгу

Програма швидкого перетворення за 30 днів від улюбленого «фізрука» Великобританії. Під обкладинкою - комплексний підхід: харчування, фітнес, сон, мотивація.

Джо Вікс, зірка індустрії харчування та фітнесу, відомий всьому світу як The Body Coach (коуч зі здорового способу життя), вже допоміг мільйонам людей здобути прекрасну форму і навчив просто і швидко готувати корисну їжу. Джо створив нову програму, яка всього за 30 днів навчить готувати корисну їжу, допоможе позбавитися зайвої ваги і привнести в своє життя більше руху. Ще ніколи не було так легко змінити себе і своє життя! Книга вже розійшлася світом трьохмільйонним накладом.

Усередині ви знайдете сто чудових докладних рецептів і шість ефективних високоінтенсивних тренувань (ВІІТ), які Джо розробив спеціально для цієї книги. Джо так ретельно продумав рекомендації з тренувань і харчування на кожний тиждень, що адаптувати програму під себе не складе жодних труднощів. Якими б не були ваші звички і графік дня, ви гарантовано станете на шлях перетворення і не захочете повертатися до колишнього життя.

Для кого ця книга

Для тих, хто хоче змінити звичний стиль життя, але не знає, як почати.

Для тих, хто готовий змінитися, але сумнівається, чи вистачить йому сил.

Для тих, хто шукає прямих і чітких вказівок про правильне харчування і спортивні навантаження.

Від автора

Мене звати Джо Вікс, і я The Body Coach - коуч зі здорового способу життя. Уже десять років я допомагаю людям ставати стрункішими, сильнішими та здоровішими.

Коли ви змінюєте свою мету і прагнете до емоційної стабільності і душевної рівноваги, а не до певних параметрів тіла, тоді ви й знаходите справжню мотивацію. Мотивацію, яка спонукає діяти, розвиватися, дотримуватись принципів обраного способу життя. Тривала практика і позитивне мислення - ось що призводить до природного спалювання жиру, нарощування м'язової маси і фізичної трансформації.

Програма швидкого перетворення за 30 днів допоможе вам почати нове життя, виробити здорові звички і щоденні ритуали, які стануть гарантією вашого успіху надовго.

Виділіть всього 30 днів і дотримуйтеся принципів, викладених в моїй програмі. Бонуси не змусять на себе чекати. Ви станете краще спати, відчуєте себе більш енергійеими, щасливими, спокійними, мотивованими, і все в найкоротші терміни. У моїй програмі немає жодних крайнощів - все реально. Це простий і природний спосіб змінити свій спосіб життя, і ви можете коригувати програму з урахуванням свого досвіду і життєвого укладу.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Джо Вікс
Видавництво
Манн, Іванов і Фербер
Мова
Російська
Рік видання
2021
ISBN
9785001696742
Тип
Електронна
Рецензії
Купити - В форме за 30 дней. Питание, фитнес, сон, мотивация
В форме за 30 дней. Питание, фитнес, сон, мотивация

Звичайна ціна: 171 грн

Спеціальна ціна: 128 грн

Доступні формати для скачування:
 

Рецензії В форме за 30 дней. Питание, фитнес, сон, мотивация

 
Характеристики В форме за 30 дней. Питание, фитнес, сон, мотивация
Автор
Джо Вікс
Видавництво
Манн, Іванов і Фербер
Мова
Російська
Рік видання
2021
ISBN
9785001696742
Тип
Електронна