В активном поиске
Електронна книга | Код товару 10012727
Автор
Азіз Ансарі, Ерік Кліненберг
Видавництво
Манн, Иванов и Фербер
Серія книг
МИФ. Кругозор
Мова
Російська
Рік видання
2019
Перекладач
Сергій Філін
Кількість сторінок
288
ISBN
978-5-00100-030-3, 9785001000303

Все про електронну книгу В активном поиске

Про книгу

Веселе і глибоке дослідження радості і мук сучасної любові, написане одним з найпопулярніших і найяскравіших коміків нашого часу.

Рано чи пізно всі ми вирушаємо в дорогу в надії знайти свою любов. Ми знайомимося з людьми, зустрічаємося з ними, починаємо і закінчуємо відносини, намагаючись відшукати того, з ким нас пов'яжуть глибокі почуття. У наш час така поведінка здається нормальною, але ще кілька десятків років тому було прийнято поводитися по-іншому. Сьогодні у самотніх людей можливостей знайти свою людину більше, ніж будь-коли в історії. Завдяки технічному прогресу в нашому розпорядженні виявилися фантастичні інструменти вибору відповідних варіантів і зв'язку з ними. Так чому ж навколо нас стільки нещасних людей?

Деякі наші проблеми виникли зовсім недавно. "Чому цей хлопець послав мені смайлик з зображенням піци?", "Чи потрібно мені запрошувати на побачення дівчину, яка в якості своєї улюбленої закуски назвала крекери Combos? Combos?!", "Моя дівчина щойно отримала повідомлення від чувака на ім'я Натан. Що за Натан? Може, він їй свою фотографію надіслав? Напевно, варто подивитися?"

Але зміни в нашому особистому житті не можна пояснити лише технічним прогресом. За короткий час радикальним чином змінилася вся процедура пошуку свого щастя. Кілька десятиліть тому бажаною метою був пристойний чоловік, що жив неподалік. Батьки знайомилися і, прийшовши до висновку, що ніхто з них на вбивцю не схожий, влаштовували своїм дітям весілля, незабаром після якого у них з'являвся дитина - зазвичай перш, ніж їм виповнювалося по двадцять чотири роки. Сьогодні люди одружуються набагато пізніше, ніж раніше, і витрачають роки життя на вирішення складного завдання з пошуку ідеальної пари - спорідненої душі.

Багато років Азіз Ансарі жартував на тему сучасної любові, але в своїй новій книзі вирішив не обмежуватися лише жартами. Він об'єднався з Еріком Кліненбергом, соціологом з Нью-Йоркського університету, і вони розробили серйозний дослідницький проєкт, в рамках якого провели сотні інтерв'ю і фокус-груп в різних куточках планети: від Токіо і Буенос-Айреса до американської Вічіти. Вони проаналізували поведінкові дані та опитування, а також створили свій власний форум для онлайн-досліджень, де користувачі залишили тисячі повідомлень. І, нарешті, поговорили з провідними психологами і соціологами світу. Результат їхньої роботи не схожий ні на одну психологічну або гумористичну книгу з бачених нами раніше.

У цій книзі Ансарі поєднує своє почуття гумору з найсучаснішими даними соціальних наук, даючи нам можливість відправитися в незабутню подорож світом сучасної любові.

Для кого ця книга

Для всіх, хто хоче дізнатися більше про сучасні відносини і любов, але не любить нудні дослідження.

Про авторів

Азіз Ансарі - стендап-комік і актор, в даний час проводить свій четвертий великий гастрольний тур, в рамках якого йдуть зйомки його наступного фільму "Азіз Ансарі: концерт в Madison Square Garden". Його попередній фільм "Похований заживо" вийшов на Netflix в 2013 р. Він знімається в номінованому на премію Emmi серіалі "Парки і зони відпочинку" з Емі Барнс та іншими відомими акторами. Зіграв ще в декількох фільмах, в тому числі "Кінець світу", "Кумедні люди" і "Встигнути за 30 хвилин".

Ерік Кліненберг - професор соціології в Нью-Йоркському університеті, автор книги "Життя соло" (Penguin Press) і статей в The New Yorker, Rolling Stone і This American Life.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Азіз Ансарі, Ерік Кліненберг
Видавництво
Манн, Иванов и Фербер
Серія книг
МИФ. Кругозор
Мова
Російська
Рік видання
2019
Перекладач
Сергій Філін
Кількість сторінок
288
ISBN
978-5-00100-030-3, 9785001000303
Рецензії
Купити - В активном поиске
В активном поиске

Звичайна ціна: 154 грн

Спеціальна ціна: 116 грн

Доступні формати для скачування:
 

Рецензії В активном поиске

 
Характеристики В активном поиске
Автор
Азіз Ансарі, Ерік Кліненберг
Видавництво
Манн, Иванов и Фербер
Серія книг
МИФ. Кругозор
Мова
Російська
Рік видання
2019
Перекладач
Сергій Філін
Кількість сторінок
288
ISBN
978-5-00100-030-3, 9785001000303
Тип
Електронна