Вторая мировая война (комплект из 3 книг)
Паперова книга | Код товару 479210
Автор
Вінстон Черчилль
Видавництво
Эталон
Мова
Російська
Рік видання
2018
Кількість сторінок
2128
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Формат
145х225х47 мм
Формат боксу
215х260х200 мм

Усе про книжку Вторая мировая война (комплект из 3 книг)

Книга 1

Том 1. Буря, що насувається
Поступове скочування до війни. Черчилль стає прем'єр-міністром, а в повітрі вже повис звук набату.

Том 2. Їх зоряний час
Вісім непростих і небезпечних місяців від травня до грудня 1940 року, поки Британія залишається в ізоляції, а Німеччина йде стежкою війни.

Книга 2

Том 3. Великий союз
Вирішальний 1941 рік: загибель лінкора «Бісмарк», Гітлер вторгається до Росії, Японія нападає на Перл-Харбор - формується великий союз.

Том 4. Поворот долі
Від безперервної поразки до майже незламного успіху: рік, коли Роммеля відкинуто назад до Північної Африки, а в Тихому океані змінюється обстановка.

Книга 3

Том 5. Кільце змикається
Ривок до перемоги в період між червнем 1943 року і липнем 1944 року, союзники об'єднують свої зусилля, з неймовірними труднощами долаючи розбіжність позицій.

Том 6. Тріумф і трагедія
Від висадки англо-американських військ у Нормандії в червні 1944-го до беззастережної капітуляції Японії у вересні 1945 року.

«Війна - це переважно список помилок, але історія навряд чи знає помилку, рівну тій, яку допустили Сталін і комуністичні вожді, коли вони відкинули всі можливості на Балканах і ліниво вичікували нападу на Росію або були не здатні зрозуміти, що на них чекає. До тих пір ми вважали їх розважливими егоїстами. У цей період вони виявилися до того ж простаками. Сила, маса, мужність і витривалість матушки Росії ще повинні були бути кинуті на ваги. Але якщо брати за критерій стратегію, політику, прозорливість і компетентність, то Сталін і його комісари показали себе на той момент Другої світової війни зовсім недалекоглядними».
Уїнстон Черчилль

Головна книга про Другу світову війну найвидатнішого британця в історії. Видана в шести томах (трьох книгах).

Монументальна праця видатного політика, талановитого історика і прекрасного літератора розповідає про події з 1918 по 1945 рік в Європі і світі.

У книзі Уїнстона Черчилля наводиться безліч документів передвоєнного і воєнного часу, маловідомих історичних фактів, тонких і вичерпних характеристик державних діячів епохи.

Незважаючи на великий обсяг, книга читається дуже легко, а вдумливий читач отримає, можливо, найбільш адекватне уявлення про головну трагедію XX століття - Другу світову війну.

Ця книга - відповідь, як і однобокому погляду на війну радянської пропаганди, так і тим, хто намагається применшити роль СРСР у великій перемозі над фашизмом.

Для всіх, хто цікавиться історією, дипломатією, геополітикою. Для всіх, хто небайдужий до своєї країни і долі світу. Для широкого кола читачів. Шикарне поліграфічне виконання робить «Другу світову війну» чудовим подарунком.

Уїнстон Черчилль - прем'єр-міністр Великобританії у 1940-1945-х і 1951-1955 роках. Найвідоміший британець в історії. Лауреат Нобелівської премії з літератури 1953 року. Військовий, журналіст, історик, надзвичайно точний в оцінках автор.

Складова палітурка «Брадель» ручної роботи, виконана з комбінації натуральних шкір (шкіра «Robbat Cognac», шкіра «Robbat Wisky» виробництва італійської шкіряної фабрики «Claudio»). Обкладинки книг і футляр оформлено багаторівневим тисненням: комбінацією рельєфного золотого і срібного тиснення, з використанням фольги «Luxor 240». Корінець округлений з натуральними бінтами. Шкіряний каптал і шовкові стрічки-лясе. Обріз книг вручну полірований і позолочений. Футляр вистелено італійським котон-оксамитом.

  • Сертифікат. Оксамитовий чохол
  • Кількість сторінок - 2128 (офсетний папір).
  • Формат однієї книги - 145х225х47 мм.
  • Формат книг з футляром - 215х260х200 мм
  • Вага однієї книги - 2,3 кг.
  • Вага повного комплекту - 8,6 кг
Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Вінстон Черчилль
Видавництво
Эталон
Мова
Російська
Рік видання
2018
Кількість сторінок
2128
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Формат
145х225х47 мм
Формат боксу
215х260х200 мм
Купити - Вторая мировая война (комплект из 3 книг)
Вторая мировая война (комплект из 3 книг)
29 200 грн
Немає в наявності
 
Інформація про автора
Уінстон Черчілль
Уінстон Черчілль

Видатний британський політичний діяч, відомий тим, що двічі ставав прем'єр-міністром Великобританії і один раз - міністром оборони, а також своїми влучними висловами і афоризмами. Творчість Вінстона Черчілля, будь то мемуари, записи промов про міжнародні відносини або збірники афоризмів, буде корисно для кожного, хто цікавиться світовою історією, політикою, військовою справою або просто біографією...

Детальніше

Характеристики Вторая мировая война (комплект из 3 книг)
Автор
Вінстон Черчилль
Видавництво
Эталон
Мова
Російська
Рік видання
2018
Кількість сторінок
2128
Ілюстрації
Немає ілюстрацій
Формат
145х225х47 мм
Формат боксу
215х260х200 мм
Палітурка
М'яка, Тверда, Шкіряна
Папір
Офсетний
ISBN
ИБА19233123
Вага
8 600 гр.
Подарункові видання та комплекти
Колекційні видання, Подарункове оформлення, Комплекти
Тип
Паперова
Історичний період
Новітній час (з 1918 р)
 

Про автора Вторая мировая война (комплект из 3 книг)