Твой внутренний ниндзя. Искусство жизни без борьбы
Аудіокнига | Код товару 1292225
Автор
Ева Сандоваль
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2018
Перекладач
Надія Бєлєнькая
Тип
Аудіо

Все про аудіокнигу Твой внутренний ниндзя. Искусство жизни без борьбы

Про книгу

"Ця книга - не про пошуки універсальної формули щастя, вона - про пошуки гармонії в житті. Автор, спритно жонглюючи філософією японських воїнів, дає підказки, які допоможуть зрозуміти, чого ми хочемо насправді, від чого отримуємо справжнє задоволення. Це гучний заклик не боротися з життям, а насолоджуватися ним в будь-яких його проявах, нехай навіть вони і не завжди приємні. І освоєння цього мистецтва життя без вічної боротьби в кінцевому підсумку і дозволить зловити того самого птаха щастя, про якого всі ми так мріємо".
Наталя Обрядіна головний редактор порталу www.kiz.ru («Краса & Здоров'я»)

Цитата

У колишні часи ніндзя бився з грізними ворогами; сьогодні ми лицем до лиця стикаємося зі своїми проблемами.

Неважливо, великі вони чи малі, потрібна неабияка майстерність, щоб перетворити їх в сприятливі обставини і завдяки ним розвинути свою внутрішню міць. Світ - це відсутність боротьби, ось чому ніндзя як знавець бойових мистецтв її уникає: він знає, що в боротьбі немає переможців. У сучасному суспільстві боротьба - це намір, який ми твердо засвоїли в штовханині повсякденності, де велика частина переконань заснована на страху, невпевненості і браку особистої сили.
Ева Сандоваль

Про що книга

Почуття провини, невдоволення собою або іншими, чиясь критика і тривога про майбутнє часто заважають нам бути щасливими тут і зараз. Щоб навчитися жити сьогоденням і знайти гармонію з собою і навколишнім світом, автор книги Ева Сандоваль пропонує звернутися до японських бойових мистецтв. Майстерність ніндзя, каже вона, полягає в тому, щоб бачити в проблемах можливості.

Ніндзя розвиває в собі внутрішню силу, приймає відповідальність за свій вибір, поважає життя і знаходиться в мирі з собою та іншими.

Ева вже більше 20 років практикує ніндзюцу і переконана, що всередині кожного з нас прихований «ніндзя». Ви дізнаєтеся, як знайти свого «внутрішнього ніндзя» і застосувати тисячолітні знання на практиці.

Чому книга гідна уваги

• Вас і ваше життя визначають не обставини, а ваш намір прожити зараз певним чином. З книги ви дізнаєтеся, що стати щасливим - це не мета і не результат, а ваше рішення жити тут і зараз.
• Для пробудження свого «внутрішнього ніндзя» автор пропонує використовувати три складові, які приведуть до здобуття внутрішньої гармонії, - намір, наполегливість і віру.
• За допомогою простих технік і вправ ви перестанете слідувати шаблонам, наклеювати ярлики і засуджувати, а також відкладати на потім бажання бути щасливим або зациклюватися на думці оточуючих.

Хто автор

Ева Сандоваль - блогер, письменник, лектор і лайф-коуч. Більше 20 років вивчає бойові мистецтва, захоплюється мотоспортом. Її перша книга «А ти що думаєш?» (¿Y tú qué crees?), в якій вона розповідає, як змінити себе і своє життя, вийшла в 2015 р. і з тих пір неодноразово перевидавалася. Але головною своєю роботою Ева вважає книгу «Твій внутрішній ніндзя», яку вона написала в 2016 р., повернувшись з поїздки в Японію, де навчалася у живої легенди - сенсея Масаакі Хацумі.

Ключові поняття

Усвідомленість, сенс життя, вирішення проблем, спосіб життя, пошук щастя, прийняття помилок.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Ева Сандоваль
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2018
Перекладач
Надія Бєлєнькая
Тип
Аудіо
Рецензії
Купити - Твой внутренний ниндзя. Искусство жизни без борьбы
Твой внутренний ниндзя. Искусство жизни без борьбы
106 грн
Доступні формати для скачування:
 

Рецензії Твой внутренний ниндзя. Искусство жизни без борьбы

 
Характеристики Твой внутренний ниндзя. Искусство жизни без борьбы
Автор
Ева Сандоваль
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2018
Перекладач
Надія Бєлєнькая
Тип
Аудіо