Трололо. Нельзя просто так взять и выпустить книгу про троллинг
Електронна книга | Код товару 1234365
Автор
Вітні Філліпс
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2015
ISBN
9785961440928
Тип
Електронна

Все про електронну книгу Трололо. Нельзя просто так взять и выпустить книгу про троллинг

Для кого ця книга

Для всіх, хто хоче осмислити те, що відбувається в сучасному світі. І готовий заради цього подолати власну гидливість і визнати, що не буває тільки чорного і білого.

Про що книга

Мережевих тролів прийнято протиставляти звичайним користувачам Інтернету, які страждають від їхніх нападів. Ми, мовляв, адекватні, ввічливі і розумні, тоді як вони - агресивні, жорстокі і ненавидять всіх - приходять в коментарі і все псують. Насправді зовсім не тролів слід звинувачувати в тому, що в Інтернет часом страшно зайти. Тролі зовсім не покидьки суспільства, вони - агенти перетравлення культури. У тролів, сміттярів до мозку кісток, є час, сили і бажання прочісувати ландшафт в пошуках придатних до використання матеріалів.

Якщо вам потрібно дізнатися про раціон харчування, скажімо, ведмедя, знайдіть купку його екскрементів і по них визначте, чим харчується тварина. Аналогічним чином, якщо хочете зрозуміти, як виглядає сучасне медійне середовище, вивчіть контент, який тролі вибирають, жарти, які тролі придумують, і групи, які тролі найчастіше роблять своїми мішенями. Коротше кажучи, в лайні (будьте готові: в книзі багато неприємних слів і образів!), яке виробляють тролі, міститься величезна кількість культурної інформації. Ви отримаєте об'єктивну інформацію і навіть зможете передбачати нові тренди.

Вітні Філліпс розібралася, як влаштована темна сторона Інтернету і хто її мешканці. З'ясувала, навіщо, а головне, чому люди тролять. Озброївшись цим знанням, ви не тільки будете почувати себе впевненіше в Мережі, а й багато чого зрозумієте про сучасний світ в цілому. 

Чому ця книга гідна прочитання

• Це перше всебічне дослідження явища, з яким стикається кожен день кожна сучасна людина (навіть не заходячи в Інтернет).

• Тролі багато чому можуть навчити. Не тому, що вони або їхні вчинки самі по собі повчальні, повчальний той хаос, який вони залишають за собою. Тролі розкривають забобони, упередження, лицемірство і глибокі суперечності, які становлять мейнстрімну культуру, і роблять це так спритно, що вже не зрозумієш, де закінчується хаос, створений тролями, і починається хаос, який створюють ЗМІ.

• Автор не впадає ні в пафос, ні в істерику, а чітко і аргументовано розбирає причинно-наслідкові зв'язки і прояви тролінгу.

• Прочитавши цю книгу, ви зрозумієте, як поводитися з тролями і як випадково не стати одним з них.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Вітні Філліпс
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2015
ISBN
9785961440928
Тип
Електронна
Рецензії
Купити - Трололо. Нельзя просто так взять и выпустить книгу про троллинг
Трололо. Нельзя просто так взять и выпустить книгу про троллинг
120 грн
Доступні формати для скачування:
 

Рецензії Трололо. Нельзя просто так взять и выпустить книгу про троллинг

 
Характеристики Трололо. Нельзя просто так взять и выпустить книгу про троллинг
Автор
Вітні Філліпс
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2015
ISBN
9785961440928
Тип
Електронна