Святой Павел. Апостол, которого мы любим ненавидеть
Електронна книга | Код товару 1234468
Автор
Карен Армстронг
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2016
Перекладач
Глеб Ястребов
ISBN
9785961443660
Тип
Електронна

Все про електронну книгу Святой Павел. Апостол, которого мы любим ненавидеть

Армстронг чудово справляється із завданням привертання уваги до тієї найважливішої ролі, яку Павло зіграв у розвитку руху, що пізніше став християнською церквою.

Publishers Weekly

Книга повною мірою досягає мети, яку ставила перед собою Карен Армстронг: реабілітація найбільш впливового християнського місіонера і дослідження питань, які досі переслідують нас. Її робота спрямована на те, щоб відновити відносини юдеїв і християн, знову сфокусуватися на значенні жінок в сучасному християнстві і встановити "Царство Боже" в нашому світі. Настав час припинити нападки на Павла і гідно оцінити його вчення.

Pittsburgh Post-Gazette

Книга Армстронг не залишає каменя на камені від звичного критичного ставлення до фігури Павла.

The Independent

Про що книга:

Минуло без малого 2000 років з часів апостола Павла, а ця фігура все ще викликає суперечливе ставлення. У чому тільки його не звинувачували - в антисемітизмі, женоненависництві, виправданні рабства! Приступаючи до вивчення життєвого шляху і духовних праць святого Павла, відомий історик релігії, філософ і публіцист Карен Армстронг була сповнена рішучості продемонструвати його роль в спотворенні суті вчення Христа. Але дуже швидко їй стало зрозуміло, що це судження помилкове і несправедливе. З книги ми дізнаємося про Павла - не тільки пристрасного проповідника християнського вчення, але й поборника соціальної, міжнаціональної та гендерної рівності. Найчастіше його не розуміли навіть найближчі соратники, видні представники ранньохристиянського руху. Однак, на думку Карен Армстронг, нам досі є чому повчитися у цієї людини високих духовних устремлінь і безкомпромісної твердості в дотриманні обраного шляху.

Чому книга гідна прочитання

  • Авторитет Карен Армстронг у всьому, що стосується релігії, непорушний у всьому світі. Вона наділена рідкісними достоїнствами: завидною вченістю і блискучим даром говорити просто про складне.
  • Недавні дослідження продемонстрували, що Павло настільки радикально підходив до багатьох питань, що й понині є надзвичайно актуальним.
  • Карен Армстронг спирається на сім справжніх послань Павла, в яких він оживає для сучасних читачів. Ці послання - дивовижне свідчення пристрасті, яка вабила цього чоловіка, що хотів змінити світ.
  • Це п'ята книга шановного і відомого історика релігії, видана російською мовою.
  • Адресується широкому колу читачів, які цікавляться політичними, ідеологічними проблемами минулого, історією релігії та її сучасним станом.

Про автора

Карен Армстронг - всесвітньо відомий історик релігії. Доктор філософії, в минулому - послушниця католицького монастиря. У видавництві "Альпина нон-фикшн" вийшли її книги "Історія Бога: 4000 років пошуків в юдаїзмі, християнстві та ісламі", "Будда", "Єрусалим: Одне місто, три релігії", "Битва за Бога: Історія фундаменталізму" та "Поля крові: Релігія і історія насильства".

Ключові поняття

Карен Армстронг, релігія, історія, Павло, святий, апостол, Біблія, філософія, юдаїзм, Ісус, вчення, Римська імперія.

Читати повний опис
Згорнути
Характеристики
Автор
Карен Армстронг
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2016
Перекладач
Глеб Ястребов
ISBN
9785961443660
Тип
Електронна
Рецензії
Купити - Святой Павел. Апостол, которого мы любим ненавидеть
Святой Павел. Апостол, которого мы любим ненавидеть

Звичайна ціна: 120 грн

Спеціальна ціна: 60 грн

Доступні формати для скачування:
 

Рецензії Святой Павел. Апостол, которого мы любим ненавидеть

 
Характеристики Святой Павел. Апостол, которого мы любим ненавидеть
Автор
Карен Армстронг
Видавництво
Альпіна Паблішер
Мова
Російська
Рік видання
2016
Перекладач
Глеб Ястребов
ISBN
9785961443660
Тип
Електронна